L

Yüzbaşı
18 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
90 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
L
12 ay
Sizce Dolar ne zaman 100 Lira olur?
Önceki kayıtlara bakarak; sizce dolar kaç yılında 100 Lira seviyesine ulaşır?

< Resime gitmek için tıklayın >
L
2 yıl
Whatsapp ve sim değişikliği
Merhaba. İphone se kullanıyorum ve geçici olarak farklı bir sim takıp o sim üzerinden whatsapp kullanıp sonra tekrar kendi hattıma dönmek istiyorum. Kendi hattımdaki eski whatsapp mesajlarını kaybetmek istemiyorum. Ayrıca yeni simden gönderdiğim mesajların kendi whatsapp hesabımla karışmasını veya ilişkilendirilmesini istemiyorum. Yapmam gereken farklı biriey var mı?
Yeni Hattı takıp whatsapp o açsam kendi hesabımla birleşmez değil mi?
L
3 yıl
flow chart visual programming hakkında
merhabalar. bu programda değişkenlerin içine metin girmek mümkün mü acaba?
yanı değişkenlerden birinin içine evet/hayır bilgisi girdirip, sonra karar ile o değişkenin içinde evet yazıp yazmadığını kontrol edembilir miyim?
L
3 yıl
Motor sıcakken çalışmıyor
Merhablar. 2009 focus benzin/LPG li aracım var. Araba sabah ilk marşta çalışıyor fakat biraz gider durursam çalışmıyor. Marş basmasında sıkıntı yok denemek için belki 10 kere marş bastım aküde zayıflama marş motorunda yavaşlama yok. Fakat motor hiç almıyor. 2-3 saat beklersem zor da olsa çalışıyor. En rahat sabah çalışıyor. Çalıştıktan sonra herhangi bir sıkıntı yok.
Arıza ışığı yanmıyor
LPG sıralı sistem (benzinde çalışıyor ayrıca LPG de başlatmak için düğmeye basılı tutup marş yaptım yine almadı)
Çekişte bir fark yok
Araç focus 2 makyajlı
L
3 yıl
Arçelik 584611 MB hakkında tavsiye?
Bu dolabı almayı düşünüyorum ama hiç yorum bulamadım. Geniş A++ enerji sınıfı, sebzeleri hemen soldurmayan bir dolap için bu model uygunmudur?


https://www.arcelik.com.tr/no-frost-buzdolabi/584611-mb-buzdolabi
L
4 yıl
Pilav kaç Lira
Merhaba arkadaşlar. Seyyar tavuk pilav satan arabalarda tavuklu ve sade pilav ücreti hakkında bilgisi olan var mı?


Benim yaşadığım yerde seyyar bu işi yapan yok fiyatı bilemiyorum. Yeni bir dükkan açılmış bir porsiyon sade pilav aldırdım. Tabak 1 liradan biraz büyük ve tabakta silme pilav var yani tepeleme değil tabağın yüksekliği 2 cm. Bu pilav için 5 Türk Lirası fiyat biçmiş. Yanında yemek için başka bir yerden kızarmış tavuk aldırdım. Tamam tavuk küçük ama fiyatı 7 TL. Tavuğu pilavın üstüne koyunca pilav görünmüyor ona göre hesap edin.

İnşallah tez zamanda batarlar diyorum buradan.


< Resime gitmek için tıklayın >
L
5 yıl
Hızlı tren çalışıyor mu bilen var mı?
Bugün trene bineceğim Ankara'dan. Trenler çalışıyor mu bilgisi olan var mı? Aradığım telefon lar hep meşgul.
L
6 yıl
sayfa kaydırma
Merhaba arkadaşlar. bir sayfada kaydırma yapmak istiyorum. Şöyle ki sayfanın en üstünde 3 tane bayrak resmi var aşağıda da o ülkelerin dillerinde alt alta yazılmış metinler var. Hangi bayrağa tıklanırsa o dildeki yazıya kadar aşağı kaymasını istiyorum. Biraz uğraştım ama bir türlü yapamadım. Yardımcı olabilecek var mı?
L
6 yıl
Dual boot lu mini PC (Android-Win)
Merhablar. hem android hem win işletim sistemi çalıştıran mini PCler var. Böyle bişey almayı düşünüyorum. Bunlardan bildiğiniz önerebileceğiniz var mı acaba? Smart tvler gibi kağnı kıvamında çalışmayan birşey arıyorum.
L
7 yıl
Resimde ne var?
Internete bağlandığım yerde flitre uygulanıyor. Benim işime lazımolan bir resimide tutmuşlar bize yasaklıbir domaine koymuşlar açamıyorum. Birisi linkini vereceğim resmi buraya atabilirmi acaba? Resimde bir programın ayarları gösteriliyor, sakıncalı birşeyler değil. Daha ev süpürücem bir an önce halletmem lazım.

http://i.imgur.com/gxnjis4.jpg
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.