I

Teğmen
21 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
11 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
I
10 yıl
oyunda ki data transferi ile ilgili bir sorunum var.
Oyun yedekleniyor ve data transferi yapılacak buraya kadar herşey normalde. 5 dakika önce başıma ilginç bir olay geldi, 83 lvl mage karakterime girip bir bakayım dedim ve eslantta gezerken balogların yakınından geçerken yattım. pot basamadım, town çekemedim, anlayacağınızı denildiği gibi skil barım kullanılmıyordu. bu data transferi sonucu oyun en son yedeklendiği hale geleceği için yattığım %5 exp gider mi ? yoksa transfer sonucu en son yedeklendiği andaki exp point ile mi devam ederim. bilgi sahibi olan birisi yardımcı olursa çok sevinirim.

ekleme: karakter yatmış vaziyette duruyor. sonuçta rez sokup kaldıramıyorum da, skiller çalışmadığı için. kesin bir bilgisi olan beni de bilgilendirip yardımcı olursa confirm yapıp normal kaldırcam.
I
11 yıl
cypherda satılık 83 lvl mage
Server : Cypher
LVL : 83lvl %12,93
NP : 1m
İD : deliyMAGE
Quest İtem : İkisi de yandı
Skill : Glacier Magedir ve Tüm skilleri açıktır.
Yan Karakter : 69 base mage, 69 base priest

İTEMLER :
Rebirth +11 Oasis Staff
No Rebirth +7 Aztec Gold Molok
Rebirth +1 Krowaz Set ( 5 parça)
+3 Elemental Pendant
+3 Dual Shio Tears
+3 Dual Lich King's
+1 Light Belt Of Life
+0 Glass Belt
Mage Plate DD25
Crimson Anti Def. Set
54, 57, 62 Sc�leri
Tüm Skilleri Açık
69 Base Magenin üzerinde Rebirth +5 Shell Set Var (5 parça)
69 Base Priest de Rebirth +1 Shell Set Var (5 parça)

Karakterin ilk sahibiyim, ihtiyaçtan ya da başka karakterle oynamak için değil oyunu bırakmayı düşündüğüm için satıyorum. Eski mykoldan kalma 3 gizli soru cevap dâhil G1 gizli soru ve cevapları, doğum tarihi, tüm mail bilgileri, bugüne kadar alınmış olan k-esn kodları �tarihine� kadar kayıtlı şekilde duruyor. Karakter ve itemleri emek verilerek yapılmıştır TL karakter değildir o yüzden girip bakayım, karakteri ver havale yapayım gibi tekliflerle gelmezseniz sevinirim.

Karakter TP mage olarak dizilmemiştir o yüzden stat pointleri 255mp, 160int, 56hp, skill pointleri 80 glacier, 45 lightning, 23 master olarak verilmiştir. 4 sene boyunca 3 clanda bulunmuş ve toplamda 1,5m dan fazla NP bu clanlar da yanmıştır. Üzerinde ki 1m np kalan saf NP dir ve karakter clansız durumdadır. Alan arkadaş direk CZ inip PK�sını büyük bir zevkle atabilir.

Karakter İzmir, K. Maraş, Hatay, Adana, Samsun, Ankara, Malatya, Aydın dan sadece YÜZ YÜZE satılıktır. Kafamda belirli bir fiyat var ve ona yakın teklife vermeyi düşünüyorum. Tekliflerinizi PM olarak atarsanız geri dönüş yaparım. Havale ya da forum üzerinden aracılı satış istemiyorum. Bu şehirlerde oturuyor ya da tanıdığınız varsa parayı teslim eder bilgileri eksiksiz alır karakterin yeni sahibi olursunuz. Şimdiden iki tarafa da hayırlı olur umarım.


edit: +3 Light Belt Of Life parça olarak bir arkadaşıma satıldı yerine +1 Light Belt Of Life karakteri alana hediye edilcektir. Satılan item fiyattan düşülüp karakter satılcaktır.
I
11 yıl
Holy Animor ile ilgili bir sorunum var..!
sarı fragmentten holy animor düştü +6 ya kadar trinasız bastım sonra pazardan trina çektim +6 ds +6 flame yarasa staf (tam adını doğru yazamıyorum schoring galiba) vardı yakmalıkları yaktım stafı koydum +7 oldu relog attım 3-5 item daha toplayıp devam ettim hepsi yandı ds yi direk koydum yandı en son trina + bus koyup holy i attım "does much upgrade" bilmem ne diye hata verdi ben bunu +7 nasıl bascam simitte hammer gibi buda bugda mı bilen yardımcı olursa sevinirim.
I
12 yıl
p990i flash player sorunu!
Bir haftadır girip çıkmadığım site indirip denemediğim link kalmadı,bir umut buraya konu açayım dedim.Sonyericsson p990i kulanıcısıyım ve facebook yada youtube gibi paylaşım sitelerinde flash playerim olmadıgı icin video izliyemiyorum.Bu sorunu herhangi bir şekilde çözen yada çözümü bilen biri varsa nasıl bu sorunu aştığını paylaşırsa sevinirim umarım konuyu doğru yere açmışımdır.

Şimdiden teşekkür ederim
I
12 yıl
old takı hakkında ufak bir bilgi lazım
ya bu old flame ring almıs clan arkadasım ama kulanamıyor itemi pazara koyunca kararıyor invertorysindeyken normal gözüküyor ama takıp kulanamıyor bunu kulanmak icin ne yapması lazım bilenler yardım ederse sevinirim.
I
12 yıl
Beramus takas Cypher itemli warior..!
Beramusda oynayan bir arkadasım için açıyorum konuyu.
___Beramusda 74 lvl %25 human warior yan char 72 lvl asas.Asas itemsizdir.Warior serverinında 21. sıradaki DeathBringers clanında dır clan tamamı nerdeyse yabancılardan olusmaktadır.3-4 türk den biridir clanda.40k np vardır üzerinde.karakter de 19-10-2009 tarih ve 22:20 saatinden itibaren 260 saat plat pire vardır.74 wariorun 70 kalkanı +5,72 asas 'ın görev itemi + basarken yanmıstır.Karakter hic bir hack olayına karısmamısdır.O lvl e kadar elle kasılmıstır bir kac exp görevide durmakdadır.Şimdiye kadar alınan tüm piremiumların k-esnleri mevcuttur.G1 üyesidir karakter ve tüm gizli soru ve yanıtları ile item kilitleme şifresi mevcut ve eksiksizdir.

Chardaki itemlere gelince:

undefeatable nebiros +7 (no reb)

deep scar +9 (reb +11)

str16\3hp dual küpe (satıldı)

str16\3hp yüzük

+0 foverin

shel +7 set(reb +1)

+0 sos (string of skulls)

Scorpion Schyte +7 (no reb)

gorev kalkani +5

bankada da 2-3 gb lik ıvır zıvır bulunmaktadır.

__warior yan charı ile birlikte 75 liradır.
__İtemler de cypher da degerinde itemle takas olabilir yada beramusdaki fiyatın 1-2 asagısına tekliflerinizi sunarsınız.
__Karakterler malatya,izmir,ankara,antep ve samsundan yüz yüze güven saglanırsa havelede olabilir.

__Karakterlerle yada itemlerle ilgili alım yada takas yapmak isteyenler burdan bana özel mesaj ile ulasırlarsa ben kendilerine dönerim.aksam 6 dan sonra pc basında olabildiğim icin msn bırakmıyorum.Özel mesajdan teklifiniz ile msn adresinizi iletirseniz ben size dönerim.

Konuyu okuyup güncel tutanlara şidmiden teşekür ederim.İyi oyunlar iyi forumlar..!

deliyMAGE(emrah)
I
12 yıl
benimde charım 2 gün banlandı :)
deliyMAGE ismini bilen cypherdan az cok beni tanır 2 seneyi askındır charı elimizle 80 kastık bırakın programı daha bir ilegal item almadım karakterime takılarımı bile kendim + ladım ama ne hikmetse cz de pk da iken char 2 gün banlandı ticket attım bakalım nedeni neymiş..!
I
12 yıl
beramus serverinda 78-80 arası warior alıncaktır..!
Evet baslıkda yazdıgım gibi bir arkadasım icin beramus serverinde 78-80 arası itemsiz warior arıyorum np önemli değil görev kalkanı olsun yeter.Ciddi satıcalar burdan yada özel mesajla bana ulasırlarsa ben kendilerine dönerim oyun ici gb yada uygun tl ile alım yapılcaktır.(lütfen piyasanın cok üstünde ucuk fiyat istickeseniz konuya yorum bile yazmayın)
Karakter samsun izmir malatya ve ankaradan sadece yüz yüze alıncaktır kesinlikle referans yada sen havele yap charı öyle vereyim olayı olmucaktır.karakterin bilgileri eksiksiz alıncak hemen cash cekilip mail değiştirilcek para yada gb öyle verilcektir.bu sartarlda satan arkadaslar konuya yazarsa sevinirim.

iyi oyunlar iyi forumlar..!
I
12 yıl
ice mage sorunu?
Uzun zamandır flame mage oynuyordum +2 dual shio alınca ice mage olmaya karar verdim.itemlerim orta düzey elixir +8, garp +8 ve aztec gold molok +7 staflarım var ve ice için int'in önemli oldoğunu daha önce bir kaç yerde okumuştum.Şimdi stat pointlerimi nasıl vermeliyim daha önce ice kombinasyonlarını denemiş olan arkadaşlar en iyi int mp healt kombinasyonunu yazabilirse sevinirim. int:*** mp:*** healt:*** gibi nedenlerinide yazarsanız iyi olur.Benim aklımda 180 int 150 mp 80 healt gibi bir kombinasyon var bilen birininde yardımını alayım dedim.Yardım edenlere şimdiden teşekür ederim.

Not:kalkan alıp str verip tp mage oynamayı düşünmüyorum zaten complete +8 set , iron neck , glass belt , dd25 ve diger tüm anti deflerim(spear , clup , axe) var ben daha çok atak mage olup nt lerde iş görmek istiyorum oyüzden str filan katmadım.sizde str mage harici int mp healt kombinasyonlarınızı buna göre yazarsanız sevinirim.
I
12 yıl
cypherda satılcak ve alıncak itemler..!
Kendi bastığım +7 kaul faun +7 aztec gold molok ve garp +8 'i oyun içi satıyorum ve +3 dual imir ring yada shio tears arıyorum.hepsi emeğim oldugu için ve tam piyasasını bilmediğim için özel mesajdan tekliflerinizi iletirseniz sevinirim.
Not:kaul faun'un ek skili vurunca ısık patlarsa kaula çevirmesidir skill bar da sadece potlar calısır skill basamaz.aztec gold molok'un da ısık cıkınca karsıdakine yapılan heal yada bastıgı pot kadar canından düşmesini sağlar yani pirestte patlarsa o party %100 pirestsiz kala bilir diye bilirim çünkü 10k bastıgı anda kendi healtinden 10k düşer :) .Nerden biliyorsun diyebilirsiniz hepsi arkadaslarımın üzerinde denendi ordan biliyorum ;)

neyse itemlerden almak isteyenler yada aradıgım yüzklerden satan arkadaşlar bana tekliflerini iletirse sevinirim.

oyun içi deliyMAGE ye pm de atabilirsiniz cypherde 1 inci serverda genellikle online olurum.yada burdan özel mesaj atarsınız.şimdiden iyi forumlar iyi oyunlar
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.