V

Teğmen
17 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
V
3 yıl
Render/Game PC Tavsiyesi
Kullandığım programlar genellikle Blender, After Effects, Photoshop, Illustrator
Oyun için ciddi bir beklentim yok ama Valhalla vs. tabi oynamak isteyebilirim ilerde yani oyun performansı da kötü olmamalı

Asıl sorun kaynağı şurada. Gerek çalışma ortamının değişken olabilmesi gerek ev içi konfor için laptop aslında ilk tercihim olur.

Kafamdaki model: https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/acer-nitro-an515-44-ryzen-5-4600h-8gb-256gb-ssd-gtx1650ti-linux-15-6-nh-q9hey-006_pdp_623444297

Buydu aslında 7099 artı 8gb ram ve hazırda duran hdd takviyesi ile kullanırım işimi görür, takside böler yavaşça öderim kafasındaydım.

Fakat madem bu kadar para veriyoruz, o zaman performansı katlayacak bir masaüstü sistem kurmak daha mantıklı olmaz mı? Laptopun biten bataryası ve ısınması, ihtiyaca cevap vermeme ihtimali de epey kafa karıştırıyor.

PC mi laptop mu önerirsiniz, önerdiğiniz pc sistemi ne olur? Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler
V
11 yıl
Laptop Titreyince Beklemeye Alıyor
laptop titrediğinde kendini beklemeye alıyor. hard diskte binlerce bad sector oluştuğundan değiştirdim. ancak sorun devam ediyor. Sorun ne olabilir, fikir verirseniz sevinirim.
V
11 yıl
Tabletlerde LCD vs Led vs IPS
iyi akşamlar beyler, RK3066-Mali400 quad core gibi uçurucu özelliklere sahip tabletlerin LCD Capasitive olanlarını 166$'a buradan alabiliyorken aynı özelliklere sahip ancak LED IPS bulunan Cube U19GT'yi 206$'a alabiliyoruz. Sizce bu farka değer mi?

LCD, LED yada IPS tabletlerde gözle görülebilir bir kalite farkı var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.