J

Binbaşı
06 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
89 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
J
geçen ay
Yazıcı, Barkod yazıcı, Barkod okuyucu tavsiyesi
Merhaba. Nasipse bir ofis açıyorum ve bu kurye dağıtım üzerine. Tarayıcı özellikli yazıcı, Barkod yazıcı ve kablosuz barkod okuyucu tavsiyesi istiyorum sizlerden. F/P olarak kullanabileceğim, ilerisi icin bana sorun yaşatmayacak urun almak istiyorum. Tesekkur ederim simdiden.
J
3 ay
Philips 7000 seri tv kanal listesi?
Usb ile yukleyebilcegim kanal listesine nereden ulaşabilirim. 7000 seri listesini bir türlü bulamadım. Tv ye alışık olmadigimdan frekans ile kanal arama kısmını yapamadım. Kendinde de bazı kanallar var bazıları yok. Çoğunda sinyal yok diyor. Anlayan birisi yardımcı olursa bana cok sevinirim.
J
11 ay
Dosya Durumu Karara Çıkmış ne demek?
Bankamatik ten dolandirildim. Mahkemeyi kazandım, parayi almak icin Tüketici hakem heyetine başvurdum, orayıda kazandım fakat banka itiraz etti. Suan e-devlette bakıyorum karara cıkmış yazıyor. Bu aşamada ne yapmam gerekiyor?
J
12 ay
QR kodlarla ilgili bilgisi olan ulaşabilirim?
Çok önemli bir konu var arkadaşlar yardimci olursanız çok sevinirim
J
geçen yıl
Instigram üzerinden dolandirildim, nereye şikayet edebilirim?
10 adet urun göndereceğini söyledi 6 adet resimle alakası olmayan urun göndermiş. Çok pahalı birsey degil ama cezasını çekmesini istiyorum. Nereye şikayet edebilirim.
J
geçen yıl
Kaliteli Uydu Kablosu Onerisi
Yeni aldığımız daire icin site kuralları gereği havalandırmadan kablo indirecegiz. 4 adet ayri kablo toplamda 50 metre civarı kablo kullanilmasi gerekiyor. Duvarlar ve zemin kırılacak, parkenin altından kablo gelecek. O yuzden kaliteli bana sikinti yaratmayacak bir kablo takmam lazim. Öneriniz nedir?
J
geçen yıl
Batarya önerisi
Evde komple tadilata girdik. Artema Sento veya Artema Q-line serileri ile Eca Tierra serileri arasında kaldim. Sizce hangisini tercih etmeliyim.< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


Urun görselleri bu sekilde, bu arada banyo lavabo bataryası ile birlikte alınacak, çanak lavabo ile uyumlu yüksek tip seçilecek.
J
geçen yıl
Elektrikli kat kaloriferi nekadar eder?
< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
Elimde su urun var, kullanılmıyor. Satmaya kalksam nekadar eder?
J
geçen yıl
Emlak Yer Gösterme Formu
Tam detayı nedir? Bu sözleşmeyi imzalayınca imzalayan kisi o evi emlakçı aracısız satın alamıyormu? Eğer böyleyse diğer ailenin üzerinede mi satın alınamıyor?
J
geçen yıl
Tek taraflı bağcik sorunsali
Nezaman yeni ayakbi alsam bagciklarin biri tek taraftan sağlı sollu geliyor diğeri ise en arkadan dümdüz on tarafa geliyor. Bunun bir bağlama özelliği varmi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.