N

Binbaşı
28 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
329 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
5 yıl
Skpe Numarası
Arkadaşlar merhaba benim bir sorum olacaktı.Ben yurtdışı görüşmelerim için amerika gsm numarası almak istiyordum ve skype numarasını buldum fakat dün numara alımını gerçekleştirdikten sonra numaram tahsis edildi ama bir türlü kullanamadım.Yarım saat sonra hesabıma baktığımda numarayı silinmiş olarak gördüm.Sanki hiç alım yapmamışım gibi oldu.Aranızda skype numarası kullananlar var mı acaba?Bu numara alma işini nasıl halledebiliriz?
N
6 yıl
Kadın Polis Suriyeli Saldırgan Tesisatçıyı Facebook'ta Yakaladı
Alın işte eserinizle gurur duyun!Ne idüğü belirsiz insanları ülkeye alırsanız olacağı buydu.Bunlar daha iyi günlerimiz

İstanbul'da Fatih'te dehşete düşüren bir olay yaşandı. Evine giren Suriyeli tesisatçı cinsel istismarda bulundu. Facebook'ta bulunan saldırganı kadın polisin tuzağı yakalattı.

İstanbul Fatih’te yaşayan Z.H., 26 Aralık 2016 günü saat 10.30 sıralarında evinde uyurken kapı zili çaldı. Kapıyı açtığında 1.5 ay önce klozetini tamir eden ve adını Zekeriya olarak bildiği Suriyeli tesisaçıyı gördü. Yan evde su sızıntısı olduğunu, kontrol için eve bakması gerektiğini söyledi. Bu sırada üst kattaki ev telefonu çaldı, genç kadın telefona yöneldiği sırada tesisatçı, peşinden içeri girdi. Tesisatçıya, ‘Burada ne yapıyorsun?’ dediğinde eliyle ağzını kapattı ve cebinden çıkardığı bıçağı boğazına dayadı. Kulağını kesti. Daha bir üst kata çıkararak kabloyla ellerini bağladı. Cinsel saldırıda bulundu. Z.H. direndi ve kablodan kurtuldu. Bağırmaya başladı. Z.H.’nin direnmesi üzerine tesisatçı tecavüzden vazgeçti. Tehdit ederek, kimseye söylememesini istedi ve evden ayrıldı.

Habertürk'ün haberine göre; Z.H. önce hastaneye sonra da karakola gitti. Fatih Asayiş Büro Amirliği ekipleri, saldırganın isminin Zekeriya M. olduğu tespit etti ancak Suriyeli olduğu için adresi bulamadı. Güvenlik kamera görüntülerindeki kişiye benzeyen Facebook’ta bir profil bulundu. Kadın bir polis arkadaşlık teklif etti. Teklifi kabul eden M. günlerce konuşan polis memuruyla sohbeti WhatsApp üzerinden devam ettirdi. Kadın polis, Zekeriya M. ile Fatih’te bir kafede randevulaştı. Buluşmaya gelen şüpheli gözaltına alındı. Suçlamaları kabul etmeyen Suriyeli M., çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

Kaynak
N
9 yıl
Konu silinebilir...
...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.