A

Yüzbaşı
17 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
2 yıl
linuxta youtube videolarında kıstlı video(restricted) hatası
linuxta bütün internet browserlarında youtube videoları izlerken bazı videolar hiç açılmıyor, canlı yayın yapan kanallar açılmıyor. örneğin kanalların bazı videoları açık bazıları görünmüyor. bazen kanalların tüm videoları açılıyor. her türlü yolu denedim. ffmpeg dahil tüm kodekleri kurdum güncelledim. flashı kurdum, hemen hemen herşeyi yaptım.
A
3 yıl
windowsta internet tarayıcıları çalışmama çözümü
windowsta internet tarayıcıları çalışmayıp bazı uygulamalar internete bağlanabiliyorsa,çözüm başlat ara'ya cmd yazın cmd.exe ye sağ klik yaptığınız zaman yönetici olarak çalıştırın komut satırına netsh winsock reset yazıp enter'layın, ardından bilgisayarı başlattan yeniden başlatın.
A
3 yıl
google playstore daki ücretli uygulamalar format sonrası kurulum
google playstore daki ücretli uygulamalar(fiyatları liste halinde yazanlar değil, uygulama içindeyken satın aldığımız, reklamları kaldırmak için gibi) format sonrası nasıl ücretli sürümlerini tekrar kurabiliriz. fiyatları playstore listesinde yazanlar otomatik kuruluyor, benim merak ettiğim uygulamanın ücretsiz sürümünü indirip içinde satın aldıklarımız nasıl tekrar format sonrası kurulabilir.
A
16 yıl
Türksat uydusunda kablolu tv ne zaman yayına başlayacak?
Arkadaşlar Türksat uydusunda kablolu tv ne zaman yayına başlayacak?dijital paket olarak kablolu tv kanalları Türksattan seyredilecek galiba.....
A
16 yıl
MOVED: teknoloji tv komedisi
A
16 yıl
antec phantom veya xg magnum fansız psupply
antec phantom veya xg magnum fansız power supply Türkiye de satılıyor mu?.
A
16 yıl
ati all-in-wonder serisi ekran kartları
yeni pci express ati all-in-wonder serisi ekran kartları Türkiye de satılmaya başlayacak mı? analog + dvb-t tuner var üzerinde
A
16 yıl
frisby usb kulaklık?
bu kulaklığı kullanan var mı? 30 ytl. almayı düşünüyorum.
A
16 yıl
sinir oldum.........
kaç yıl geçti windows media center edition kumanda Türkiye de hala satılmıyor. .......asper bile media center kumandalı hazır bilgisayarlar satıyor.
A
16 yıl
dazzle video collector 2006
arkadaşlar karasal tv kartı alacaklar buna bir göz atsın. analog yayın+karasal dijital yayın . yani biri analog diğeri karasal dijital olmak üzere çift tuner e sahip hybrid bir tv kartı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.