J

Teğmen
24 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
J
4 yıl
Sar değeri hakkında önemli
Sar değerini ölçebileceğimiz bir uygulama var mıdır diye bakayım derken quanta monitör adında bir uygulama buldum. Doğruluğundan emin değilim fakat Lenovo P2 cihazımda kablosuzda 0.46w değer verirken lte ya da hsdpa ile 5.5 gibi aşırı yüksek bir değer veriyor. Cihazı çift hat ile kullanıyorum. Farklı cihazla, farklı operatörlerle deneyenler olursa karşılaştırma, doğrulama yapabiliriz.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
J
5 yıl
ttnet tp link w9970 wds
Modemde WDS(bir kablosuz modemi access point olarak tanıtma) özelliği yazılımla kapatılmış. Kullanan ve çözebilen var mıdır?
J
7 yıl
galeri-kamera
galeri ikonu kaybolanlar için "yok canım olmaz öyle şey, bir şey yapıyorsunuzdur, kayboluyordur" diye karşılıyordum fakat bugün aniden kamera ikonunun kaybolduğunu fark ettim. ayarlar>uygulamalar>tümü sekmesine gelip galeri uygulamasına girdim, güncellemeleri kaldırdım, kamera ikonu geri geldi. dur güncellemeden önce resimleri çift gösterme sorunu vardı o olacak mı deyip bir fotoğraf çektim, cihazı yeniden başlattım. bu kez de hafıza kartındaki resimleri hiç görmedi. kapattım, kartı çıkarıp silip taktım, açtım düzeldi, hadi neyse dedim. bir fotoğraf daha çektim kapadım açtım yine aynı, galeri boş. kartta mı sorun var acaba dedim dosya yöneticisine girdim, her şey yerli yerinde. vesselam galeri, kamera uygulaması fena halde bozuk, rehberin sim numaralarını arada bir görmemesini sorundan saymıyorum bile artık. performansı, şusu busu bir yana bu telefon insanın ömrünü çürütür.
J
7 yıl
nokia bluetooth kulaklık - discovery
nokia bh-214 bluetooth kulaklığı almayı düşünüyorum fakat aklıma takılanlar var. birincisi discovery ile daha doğrusu android ile uyumsuzluk sıkıntısı olur mu, ikincisi çalışırsa üstündeki tuşlar(şarkı değiştirme, durdurma vs. ) tam olarak çalışır mı? kulaklığın fiyatı uygun geldi 39 lira ve 7 saat müzik dinlenebildiği yazıyor, yani pil ömrü de güzel gibi ama uyumsuzluk konusu kafama takıldı. birçok yerde uyumlu yazsa da kullanan ve yorum yazan göremedim. bir bilgisi ya da önerisi olan varsa yardım ederse sevinirim.
J
8 yıl
pikatel modemi access point olarak tanımlama
dostlar interneti komşumla ortak kullanıyorum ama modemi biraz uzakta tutuyor odamda sinyali zayıf ve ara ara ani kopmalar oluyor, bu aralar elime tp link kablosuz bir modem geçti router özelliği falan var bu modemle komşumun modemine bağlanmak ve ve kendi modemimle bu sinyal sorununu aşmayı düşünüyorum gelelim sorunuma komşumun modemi pikatel airmax bendeki tplink tplinkin webdeki ayarlarından dchpyi kapattım köprü özelliğini aktif ettim komşumun modemini görüp bağladım ama internet erişimi yok diyor başka bir şey demiyor sonra biraz daha araştırınca pikatel modemde de wds ya da mesh özelliğini açmam gerektiğini öğrendim ama resmi de ekte olduğu gibi pikatelin web ayarlarında böyle bir menü yok yani soracağım şu ki bu modeme modemimle kablosuz olarak bağlanmam imkansız mıdır
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.