M

Yüzbaşı
08 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
57 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
geçen ay
Philips 65pus9206 mı 55oled706 mı?
Merhaba arkadaşlar, hangi modeli tercih edersiniz? Özellikler bakımından pek fark yok, birinin oled olması avantaj mı bilmiyorum. Diğeri daha büyük ekran tabii.

Arada kaldım, fikir verirseniz sevinirim.

Teşekkürler şimdiden.
M
3 ay
Philips 55pus9206 TV'de 4k İzlemek
Herkese merhabalar, tv araştırmalarım sonucunda philips'te karar kılıp başlıktaki modeli aldım.

Beklediğim iyi filmleri zaman zaman 4k izlemek istiyorum.

4k film izlemek için ne yapmamı önerirsiniz arkadaşlar?

Stremio diye bir uygulama varmış, bunu kullanarak 4k izleyebilir miyim ve uygulamayı tv'de başka bir cihaza gerek duymadan kullanabilir miyim?
M
3 yıl
Tweet'leri Moments (Anlar) Kısmına Atamıyorum
Merhabalar, sık kullandığım bu özellik twitter tarafından artık sadece masa üstü kullanımda aktifmiş, ancak masa üstünde de uygulamayı browser'dan açtığımda tweet'i anlara atma seçeneği çıkmıyor. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
M
3 yıl
Beck Diyet Çözümü Kitabını Arıyorum
Herkese merhaba, satıştan kalkmış olan Beck Diyet Çözümü Kitabını arıyorum. Kitabın pdf veya epub versiyonları da olabilir, yardımcı olan olursa sevinirim.
M
4 yıl
iPhone'da Instagrama Video Yükleme
Merhabalar, telefondan instagrama hazır indirilmiş olan video'yu (kameradan kaydedilen değil) yüklemeyi bir türlü bulamadım arkadaşlar, yol gösteren olursa sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Ekleme: PC'den google drive'a attım. Drive üzerindeki dosyayı telefona kaydettim. Video'yu Fotoğraflar klasörüne kaydetti ve instagrama oradan rahatlıkla atabildim.

Yardımcı olur umarım, daha kolay yolu varsa yazılabilir.
M
4 yıl
Android WhatsApp MEsajları İOS'a Taşıma
Merhaba arkadaşlar, androidde sohbetleri yedeklediğim mail adresiyle ios'daki mail adresim aynı. Whastapp kurduğumda normalde yedeği görmesi gerek, görmüyor. iCloud'da yedek bulunamadı yazıyor. Zaten iCloud değil direk gmail adresinden alması lazım.

Ne yapabilirim, eski telefında da whastapp açamıyorum şimdi. Yedekledğim veriler nereye kayboldu, ne yapmam lazım lütfen biri yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.
M
4 yıl
Android'den IOS'a Geçmeyi Düşünüyorum
Merhaba herkese, fiyat/performans olarak hangi iPhone modelini önerirsiniz? 2. el alacağım. İnternet, sosyal medya, spotify ve navigasyon dışında pek işim olmayacak. En önemli kriterim stabil ve akıcı olsun ve en azından 2 sene gitsin. Spotify'a tıkladığımda 10 saniye bekletmesin özetle :d

6s, 7, 7 Plus düşünüyorum, ne dersiniz? Teşekkürler.
M
4 yıl
f/p Telefon Arıyorum
Merhabalar f/p bir telefon arıyorum. Takılma, tekleme yapmayacak bir şey istiyorum, her güncellemede telefonun yavaşlamasından bıktım usanmdım.

Oyun oynamıyorum; internet, sosyal medya kullanırım genellikle. IPhone da Android de olabilir öneriler, 2000 tl ve üzeri gibi düşünüyorum. Teşekürler.
M
4 yıl
F/P İçin Telefon Önerileri Bekliyorum
Merhabalar f/p bir telefon arıyorum. Takılma, tekleme yapmayacak bir şey istiyorum, her güncellemede telefonun yavaşlamasından bıktım usanmdım.

Oyun oynamıyorum; internet, sosyal medya kullanırım genellikle. IPhone da Android de olabilir öneriler, 2000 tl ve üzeri gibi düşünüyorum. Teşekürler.
M
4 yıl
Başka Kullanıcının Vİdeosunu Paylaşma
MErhaba arkadaşlar, tweet'i retweet yapmadan diğer kullanıcının paylaştığı videoyu paylaşanlar görüyorum, nasıl yapabilirim bir türlü yapamadım. iPhone'da basılı tutunca video paylaş yazıyor, ben android kullanıyorum ve android'de bu özellik yok gibi. Yardımcı olursanız sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.