G

Binbaşı
25 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
73 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
G
5 ay
Facebookta hangi oyuna girsem bu uyarıyı alıyorum
Merhaba arkadaşlar.facebookta aktif oynadığım iki adet oyun var.8 ball pool ve holdem poker.Dünden beri bu oyunlara girdiğimde görseldeki gibi uyarı mesajı geliyor.mesajı kapatınca oyuna devam ediyorum.Ama oyun esnasında sık sık bu mesaj tekrarlanıyor.Sebebini çözemedim.Bu konuda bilginiz var mı?
< Resime gitmek için tıklayın >
G
6 ay
Fıtık varken bodybuilding yapmak
Değerli bodybuilder arkadaşlar,geçmişte dönem dönem bu sporu yaptım.Birkaç senedir yapmıyordum.Yapmadığım süre içinde boynumda ve belimde oluşan ağrılar nedeniyle doktora gittim.Belimde ve boynumda fıtık olduğu ortaya çıktı.Yeniden body e başlamak istiyorum.Fakat biliyorsunuz birçok hareket bele baskı yapıyor.Bazı hareketlerinde tam tersi bel kaslarını güçlendirerek fıtığa olumlu etki yaptığı bilinmekte.Aramızda fıtıkla bu sporu devam ettiren var mı? Ne tavsiye edersiniz?
G
geçen yıl
Bluetoothuma izinsiz eklenen cihazlar
Arkadaşlar Laptopumun bluetoothuna kendiliğinden eklenen cihazlar var.Bu nasıl oluyor? Birkaç kez tanımadığım cihazlardan istek geldi reddettim.Bugün telefonuma dosya gönderimi için bluetoothu açtığımda 2 yabancı cihaz gördüm.Bu şekilde bağlantı izni olmadan veri çalabilirler mi?
Üzeri çizili olanlar bilinmeyen cihazlar.Diğer iki samsung galaxy bana ait.
Yalnız bu cihazlar aygıtlarımda görünmüyor.Dosya aktarımı yapacağım pencerede çıkıyor.Resimdeki gibi.

< Resime gitmek için tıklayın >
G
geçen yıl
Stargate dizisini hangi sıraya göre izlemeliyim?
Merhaba,uzun süredir bu diziye başlamayı düşünüyordum.Nihayet SG-1 in ilk bölümünden başladım.
Stargate'in 3 serisi var.

SG-1
Atlantis
Universe

Bu 3 seri birbiriyle bağlantılı veya devamı niteliğinde mi?

2004-2007 arası SG-1 ve Atlantis çakışıyor. Atlantis e SG-1 i bitirdikten sonra mı başlamalıyım?


< Resime gitmek için tıklayın >
G
geçen yıl
Ecza depoları ve solgar ürünlerinin satışı hakkında
Solgar'ın resmi sitesinde şöyle bir açıklama var;Ürünlerimiz sadece eczanelerde satılmaktadır.İnternet ortamında satılmamaktadır.Fakat internette birçok sitede solgar ürünleri satılıyor.Bir tanesine nasıl sattıklarını sorduğumda,ürünleri ecza depolarından temin ettiklerini söyledi.Ecza depolarından isteyen herkes ürün temin edebiliyor mu?
G
geçen yıl
Lenovo m8 tablette dosyalarım klasörü yok
Geçen hafta aldığım Lenovo M8 tablette dosyalarım klasörü görünmüyor.Bu zamana kadar birsürü android cihaz kullandım.İlk kez böyle bir durumla karşılaşıyorum.Bu durumla karşılaşan veya çözümü bilen arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

Tablet şu;https://www.hepsiburada.com/lenovo-tab-m8-tb-8505f-32gb-8-ips-tablet-gri-za5g0100tr-p-HBV00000T538N
G
geçen yıl
Yeni abone olacağım,AKK Hala devam ediyor mu?
Merhaba arkadaşlar.Bu zamana kadar evde hep mobil internet kullandık.Ama artık yetmiyor.Eve adsl almayı düşünüyorum.Ama güncel uygulamalar,prosedürlerle ilgili hiç bilgim yok.Bildiğiniz gibi eskiden akk(adil kullanım kotası vardı).Sınırsız denilen internet paketleri aslında sınırlıydı.Örneğin 50 gb. gibi.Sonradan akk kalktı kalkacak denildi.Belli bir kullanım limiti aşıldığında hız düşürme mevzusuda vardı.şu an durum nasıl?
Dün bulunduğum ilçedeki telekom ofisine gittim.Görevli hanımefendi tek paket var,24 ay taahhütlü,ücretsiz modem,12 mbit,limitsiz herşey dahil ayda 78 lira gibi bir açıklama yaptı.
Şu an en avantajlı internet paketi bu mudur?
G
2 yıl
Oppo A9 mu? Galaxy A51 mi?
İki telefon arasında kaldım.Oppo'nun kamerası ve bataryası daha iyi gibi.
G
2 yıl
USB den film izlerken bazı altyazılarda türkçe karakterler çıkmıyor
Merhaba arkadaşlar.Vestel 50u9500 tv kullanıyorum.Media playerinden çok memnunum.Güncel tüm ses ve görüntü formatlarını çözüyor.Yalnız bazı altyazılı filmlerde türkçe karakter sorunu yaşıyorum.''ı'' harfini ''y'' göstermesi gibi.Tabii bu sorunu tv de yaşıyorum.Bilgisayarda izlerken olmuyor.Altyazılar srt uzantılı.Altyazı dosyalarında başka ne farklılık var ki bazı filmlerde türkçe karakter sorunu olmazken bazılarında oluyor? Bu sorunla karşılaşmamak için ne yapabilirim?
G
2 yıl
Silinebilir
Silinebilir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.