S

Teğmen
06 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
4 yıl
AKILLI TVLER İÇİN İPTV YÜKLEME
Son zamanlarda iptv yayınları giderek yaygınlık kazanmaya başlaması akıllı tvlere ilgiyi artırmıştır. Birçok güncel tvlerde iptv proğramları bulunmaktadır. Bu yazımızda kullanmış olduğum Philips Smart 2013 tv Nasıl iptv özelliğini kazandırdığımızı anlatacağım. Şuanda Üç Çeşit yöntemle iptv izleyebiliyorum. Anlatacağım yöntemle hiçbir proğram yüklemeniz gerekmeyecek.
1-Bilgisayarımızdanhttps://ottplayer.es/account/login bu siteye üye olmamız gerekiyor.
2-Üye olduktan sonrahttp://yilmaztv.com/1.m3u adresinden 1.m3u çalma listesini bilgisayarımıza kaydediyoruz.
3-üye olduğumuzhttps://ottplayer.es/ kullacı adımız yazan yere tıklayıp Playlist bölümünü seçiyoruz.
4-File yazan yere tıklayıp indirdiğimiz 1.m3u çalma listesini siteye yüklüyoruz. Playlist name kısmına bir isim yazıyoruz örneğin webtv gibi
5-şimdi tvmizin internet tarayıcısını açıphttp://widget.ottplayer.es/ bunu giriyoruz.
6- Açılan sayfaya ok deyip geçin.
7-Boş bir sayfa açılacak. Kumandanızla yöntuşları ile sağ üste ayar ikonuna tıklayıp kumanada yardımı ilehttps://ottplayer.es/account/login üye olduğumuz kullnıcı adını ve şifremizi girelim.
8-Üye olduğumuzhttps://ottplayer.es/ sitesine gidip listemizin yanındaki ayar tıklıyoruz all tıklıyoruz.
9-şimdi tvmizin başına geçip kırmızı tuşla yenile yapıyoruz. Eklediğimiz liste ekrana gelecek. Kumandanızın ilgili tuşu ile sayfayı sık kullanılanlara ekleyerek doğrudan bu ekrana ulaşabiliriz. İyi Seyirler..
Sanırım tüm tvler bu yöntemle iptv izleyebilirler.
S
7 yıl
SAMSUNG N9005-WHITE-1 13MP NOTE 3
S
7 yıl
Merkette en güzel Player (Türk Yapımı)
Yetenekli arkadaşımızın yaptığı mediaplayer gerçekten çok güzel. Markette Bulunan en güzel player Lütfen Görüş ve önerilerinizi bildiriniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tmedia.player&hl=tr

T Media Player medya oynatıcı android cihazınızda dinlemek için en iyi yoldur podcast, radyo ve Android için tüm ses formats.T Media Player'ı destekler all-in-biridir.
Özellikler
◉Easily klasörlerde Şarkılar, Albümler, Sanatçılar, göz
◉Repeat
◉Shuffle
◉Bass güçlendirici
◉Equalizer
◉Add web radyoları
Podcast ◉Listen
Başlığa veya sanatçıya göre ◉Songs arama
◉Manage çalma
◉Remote Kontrol
Bildirim panelinden ◉Playback kontrolü
◉Seek bar
Küçük cihazlarda ◉Works
◉Media düğmeleri desteği (sonraki önceki, oynat / duraklat)
◉Possibility cihazı sallayarak komutları çalıştırmak için
S
7 yıl
Hergün bir Âyet Bir Hadis Bir Dua
Günlük dua ve ayetleri öğreneceğimiz güzel bir uygulama. Yorumlarınızı bekliyorum.
"Bir Ayet Bir Hadis" -https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hergun.birayethadis
S
7 yıl
En iyi Adroid uzak Masa üstü Proğramı.
Telefonumu pc nasıl kontrol edeyim derken popüler olan temviewer, airdıroid samrtscreen gibi pek çok uygulamayı denerken tesadüfen mobizen adlı uygulamaya denk geldim. o kadar kullanışlı ve pratik ki herkes duysun istedim.
İster tarayıcı üzerinden ister programla telefonunuzu kontrol edebilir. Tüm işlemleri pc üzerinden yapabilirsiniz.
uygulama burada
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rsupport.mvagent&hl=tr

https://mobizen.com/
S
8 yıl
2014 En iyi Kameralı Telefon Seçildi
Samsung Galaxy S5 en iyi kameralı cep telefonu
DxOMark raporuna göre Galaxy S5 en iyi kameraya sahip.

DxOMark ekibi, Galaxy S5 için uzun bir süreç içinde tamamladığı kamera değerlendirilmesini ve kararını yayınladı. Buna göre Samsung Galaxy S5 Android cihazlar içinde en iyi puanı aldı.

Samsung Galaxy S5, DxOMark’tan kamera alanında 79/100 puan aldı. Bu rakamın şimdiye kadar bir akıllı telefonun aldığı en yüksek puan olduğu söyleniyor ve 73/100 puan alan Sony Xpera Z2’ye göre daha iyi. Ayrıca video kayıt konusunda Galaxy S5’in daha kaliteli olduğu belirtilmiş.

DxOMark testinde Galaxy S5, iyi pozlama ve hoş, gerçekçi renklere sahip olduğu belirtildi. Düşük ışıkta beyaz dengesi ve gürültü seviyesi iyi görülen cihaz, renk kırılması eksikliği ve flaş performansı ile memnun bıraktı. Ayrıca Raporda Galaxy S5’in, video modunda şimdiye kadar test edilen tüm cihazlara göre en iyi görüntüleri ürettiği belirtilmiş..
S
11 yıl
Turkcell Faturalı Kullananlar Hediye
hediye yazip 2222 gonderirseniz faturali hatlara cesitli hediyeler geliyor. Cep kamu tarifesindeyim 100 sms geldi. Babama yazdim 2 gun sinirsiz konusma geldi sizde deneyin.
S
12 yıl
Websitemde Virusmü var. Nasıl silinir. Help
Bugun webden pcme picasa3 yazılımını yükledim. Birde google vawe diye bişi yükledim. Sonuçta Her ne olmuşsa oldu kişisel web siteme girdiğimdehttp://erapost.net/?click=682296&fp=KPiwjXKhgt1nAgpfMgrsik8gZBQPuLk%2FhFpdZivB2Sw14r9bc44zJoA9Vhc%2BJHfHVDYJPP3npPUAmyGM4Sx3CA%3D%3D&prvtof=hsySeKOZxhYmJZJIvY8%2BXay4SZudfAl%2FONrefL6nPlM65xvGGj1Iq60mnEP%2FNmBx&cifr=1 crome ve operada bu adrese bağlanıyor. explorerle girdiğimde normal sitede geziyorum. sorun ne olabilir. web sitemwww.sadan.org işletimsistemi windows 7 ultimate tr oem lütfen yardım edin. kendi websitemde virusmü var nasıl silerim varsa...Teşekkürler.
S
12 yıl
Çok Acil Tuhaf Bir Sorun. Ne Olduğu Belirsiz Uzaylı
Bugun webden pcme picasa3 yazılımını yükledim. Birde google vawe diye bişi yükledim. Sonuçta Her ne olmuşsa oldu kişisel web siteme girdiğimdehttp://erapost.net/?click=682296&fp=KPiwjXKhgt1nAgpfMgrsik8gZBQPuLk%2FhFpdZivB2Sw14r9bc44zJoA9Vhc%2BJHfHVDYJPP3npPUAmyGM4Sx3CA%3D%3D&prvtof=hsySeKOZxhYmJZJIvY8%2BXay4SZudfAl%2FONrefL6nPlM65xvGGj1Iq60mnEP%2FNmBx&cifr=1 crome ve operada bu adrese bağlanıyor. explorerle girdiğimde normal sitede geziyorum. sorun ne olabilir. web sitemwww.sadan.org işletimsistemi windows 7 ultimate tr oem lütfen yardım edin. kendi websitemde virusmü var nasıl silerim varsa...Teşekkürler.
S
13 yıl
www.sasdecehosting.com Hizmet alanlar dikkat.... Tehlike.
25.05.2009 Günüwww.sadecehosting.com adresinden 4 aden alan adı aldım kredi kartımla ödeme yaptım ve hemen kullanıma açtılar. aradan 2 saat geçtiki kontrol paneli şifre hatası verdi. Geri aradığımda yetkililer kredi kartımın fotokopisini ve kimlik bilgilerimin imzali noter tastikli fotokopisini istediler. Bende güvenlik nedeniyle red edince şuan parasını ödediğim alan adlarını kullalnamıyorum. Siz Değerli Arkadaşlardan yardım bekliyorum. Bu Şirketten hosting veye alan adı alanlar Bana göre çok büyükbir risk altında. Nufus cüzdan fotokopisi ve kredi kartı fotokopisiyla bildiğim kadarı ile kredi kartından alış veriş yapıla biliyor.... DİKKATT
Başka bir Arkadaş Şikayetvar.coma Şunları yazmış.
(Sadecehosting.com'un Mail Server Başarısızlığı! FLYCAM [31 Ocak 2008, 12:16]
Flycam.com.tr adlı sitemizin mail ve web server'ını Sadecehosting.com adlı siteden almaktaydık. sürekli olarak yaşanan mail server hata durumları, üç gün içinde düzeltilebilen problemler, ayda minimum 3 kez yaşanan problemler karşısında çözüm bulmak konusunda basiretsiz kalan bir firma profili.

Destek biriminden görüştüğümüz bir yetkili, yaşanan 3. problemden sonra "beyefendi kendi server'ınızı alırsınız maillerinizi de "çatır çatır" alır gönderirsiniz" deme münasebetsizliğini dahi gösterebilme kapasitesine sahiptir.

Ancak 3 ay dayanabildiğimiz hizmetlerine bir yıllık ödeme yapmış idik. Kullanmadığımız 8 ay için geri ödeme istediğimizde, "hata bizden kaynaklanmamaktadır, size ödeme yapmayacağız, arkadaşlarımız problemlerinize hemen (minimum 3 saat) çözüm üretmişlerdir" gibi bir geri bildirim yapmışlardır.)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.