E

Teğmen
02 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
4 yıl
BUDERUS GB 172
bu kombiyi tavsiye eder misiniz? evim 205 metrekare.. ayrıca bu kombiye kablosuz oda termostatı almak istiyorum. hangi oda termostatını almak gerekiyor.
E
7 yıl
YEDEK SU DEPOSUNDAKİ FOKURDAMA
yedek su deposundaki su fokurduyor ama hararet normal. su havadan dolayı fokurduyor gibi. aracın termostatı radyatörü değişti. contası değiştirildi. bunlar haricinde sebep ne olabilir aracı stop ediyorum ve su 15 dk fokurduyor..sebebini ustalar anlamadı..
E
7 yıl
HARARETİ ÇÖZEMEDİM...
aracım hararet yapıyor su kaynatıyor araca yapılan işlemler şöyle.
1- termostat değişti hala hararet var.
2- radyatör değişti hala hararet devam ediyor.
3- devirdaim pompası kontrol edildi sorunsuz çalışıyor.
4-üst kapak contası değişti hala hararet devam ediyor.

harcadığım paraya mı zamana mı yanayım bilemiyorum hala sorunum devam ediyor motordan önce ben sıyırmak üzereyim. araç servise de gitti ustayada gitti hala sorunum çözülmedi. böyle inatçı bir hararet sorunu yaşayan ve bunu çözen var mı acaba? bu arada aracım 2009 model fiat bravo..
E
8 yıl
CONTA YAKMA
Merhaba... araçta hararet olmuyor, soğutma suyunda eksilme olmuyor, yağ yakmıyor, güç kaybı yok, yağa su karışmamış, soğutma suyunda yağ tanecikleri yok. sabahları il çalıştırmada çalışıyor, yani conta yakma belirtilerinin hiçbiri yoksa... Ancak araca conta yakma testi (yedek su deposuna içi sıvı dolu bir cihaz sokularak yapılıyor rengi maviden yeşile dönüyor.)yapılarak soğutma suyuna egzoz gazı karışıyor denilirse bu araç conta yakmış mı demek oluyor. dikkat edilirse araçta conta yakmayla ilgili hiçbir belirti yok. usta bu testi yaptı senin araç conta yakmış dedi. kafam karıştı hiçbir belirtisi yokken de masrafa girmek istemiyorum. bu testler güvenilir mi acaba? conta yakma diye tabir edilen durumun ispatına bu test yeterli midir. bilgisi olanların yardımına ihtiyacım var tşk.
E
8 yıl
klima gaz miktarı
2009 fiat bravo klima gaz miktarı nedir bilen var mı? teşekkürler...
E
8 yıl
KLİMA USTALARI
2009 fiat bravo aracım var. klima kompresörü rölantide iken tam çalışmıyor bir çalışıyor bir duruyor.(2-3 sn aralıklarla kesik kesik çalışıyor)zannedersem bu normal değil. ayrıca soğutması da iyi değil. gazı değişti bakımı yapıldı klimanın ama iyi soğutmuyor. sorunu tam tespit etseler yaptıracağım ama tahmini cevap veriyor ustalar deneme yanılma yöntemi yani. servis hiç uğraşmıyor direk kompresör değiştir dedi. ustalar kompresör sağlam diyor ne yapacağımı bilemedim doğrusu...gaza basınca kesik çalışma olmuyor kompresör sürekli çalışıyor.
E
9 yıl
klima sorununu halledemedim yardım lütfen
2009 odel fiat bravom var. araç rölantide çalışırken klima komprösörü 2-3 sn aralıklarla açılıp kapanıyor. dolayısıyla soğutma da yapmıyor. ama ayağımı gaz pedalına basınca sürekli çalışıyor. hareket halindeyken de ayağımı gaz pedalından çekince yine az soğutmaya başlıyor sanırım o zaman da kapanıyor açılıyor. ustaya gittim gaz eksik dedi doldurdu ama yine olmadı sonra petekler tıkalı dedi söktü temizlendi yine olmadı dünya para saydım ustaya yapamadı. servise gitmeden önce sizlerinde fikrini almak istedim. bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. aracın sorunu ne olabilir. gaza basınca klima soğutuyor.
E
11 yıl
klima ne kadar soğutmalı
klima çalıştıktan 15-20 dk sonra üflediği yere termometre koysak 1. fanda ne kadar derece göstermeli. iyi bir klima ne kadar soğutur.
E
11 yıl
klimam soğutmuyor mu acaba?
klimayı 16 derecede çalıştırıyorum. oda sıcaklığı ilk anda 30 derece gösteriyor. saatlerce çalışmasına rağmen en fazla 27 dereceye düşürüyor. bu normal midir acaba? aşırı sıcakların etkisi olabilir mi?
E
11 yıl
nikon L 22
nikon L22. bu makine sizce nasıl 250 tl fiyatında... bana 200-250 lt arasında hangi makineyi önerirsiniz...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.