E

Yüzbaşı
25 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
11 yıl
Trendy Optik ve traji komik hikayem :(
Her şey 16.05.2011 tarihinde Silhouette marka çerçevesiz gözlüğümü cam değişimi için Trendy Optik İçerenköy Carrefour Şubesine bırakmamla başladı. Yarın akşam gelip alabilirsiniz dediler. Ertesi gün gittiğimde atölyeleri kapalı olduğundan yapılamadığı ertesi gün gelmem söylendi. 18.05.2011 de gittiğimde camın değiştiğini ancak camın çerçeveye monte edildiği yerdeki plastik parçaların çerçeveye uygun olmadığını, çerçevenin cam takılırken eğildiğini farkettim ve kabul etmedim. 23.05.2011 tarihinde yeniden gidersem gerekli değişiklik ve düzeltmelerin yapılacağını söylediler. Yine gittiğimde gözlüğüme uygun parçaların ellerinde olmadığını ertesi gün yeniden gelmemi söylediler. Yeniden gittiğimde atölyelerinin salı günleri kapalı olduğunu ertesi gün gitmemi söylediler. Çarşamba günü altıncı gidişimde camı yeniden değiştirdiklerini nispeten daha ince ancak yine çerçeveye uygun olmadığını, çerçevedeki eğikliği düzeltmeye çalışırken kaplamasını bozduklarını farkettim. Çerçevedeki arızanın ben ilk getirdiğimde olmuş olabileceğini iddia ettiler. Bütün olanların kamera şakası olduğu konusunda şüphelenmedim değil. Bağdat Caddesi No.374 de bulunan merkezlerini aradığımda karşıma Necdet Bey çıktı. Patronmuş kendisi. Durumu anlattığımda yanına gitmemi yardımcı olacağını söyledi. Gittiğimde garanti kapsamında bozulan parçanın değişeceğini bana bilgi vereceklerini söylediler. İki hafta haber gelmedi. 8 Haziranda aradığımda gözlüğün yurtdışına gönderildiğini beklediklerini söylediler. 22 Haziranda gözlüğün hazır olduğuna ilişkin mesaj geldi ve almaya gittiğimde farklı renkli orjinaliyle ilgisi olmayan yan tellerin takıldığını orta kısmın eski gözlüğüme ait olduğunu gördüm. Renk farkının kullanımdan kaynaklandığını söylediler ancak benim gözlüğüm sadece altı aylıktı. Bana yanlara taktıkları tellerin orjinal Silhouette olduğunu sevk irsaliyesi veya fatura ile ispatlamalarını istedim ispatlayamadılar. Bunun üzerine kendi çerçevemi istediğimde orjinal çerçevemin garanti gereğince firmada kaldığını yenileri gönderip alabileceklerini söylediler. Hala bekliyorum.
E
13 yıl
Vodafone Blackberry Bold da 3G nin PC den kullanımı
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Vodafone dan alınan Blackberry Bold larda sınırsız internet kullanımı ücretsiz.. Ancak internet yalnızca telefondan kullanıldığında ücret alınmıyor bilgisayar üzerinden kullanıldığında ise ücretli..

Bilgisayar üzerinden ücretsiz bağlanmanın bir yolu var mı ?
E
13 yıl
iPhone da imageshack
Arkadaşlar foruma yazdığım mesaja resim ekleyim dedim imageshack.com yazdım yfrog diye bişey çıktı siz nasıl resim yüklüyorsunuz foruma iPhone la??
E
14 yıl
HP Yedek Parça ve upgrade
Arkadaşlar HP Notebook yedek parçalarının fiyatlarına ilşkin bilgileri burada paylaşalım.. Malum garanti süresini doldurmuş veya bir şekilde yitirilmiş, upgrade edilmek istenen parçalar olabilir.. Tabii ki upgrade deneyimlerimizi de burada paylaşacağız..
E
14 yıl
Pioneer SP-Z570 HI-FI için uzaktan kumanda arıyorum...
Selam arkadaşlar... 1996 yılında yurtdışından getirttiğim Pioneer SP-Z570 HI-FI ve bu seriye ait çok katlı radyo, cd changer, teyp çalar, plak çalar setime ait uzaktan kumandayı maalesef kaybettim... elinde olan veya temin edebilecek arkadaşlarımın yardımını bekliyorum...

(Hi.. I look for a remote control for Pioneer SP-Z570 HI-FI.. Please help me.. )

Malum yurtdışından geldi belki yabancılarda ilgilenir..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.