şehir dışından gelecek arkadaşlarım olduğu için, ulaşım açısından tercih olarak Kızılayda iftar yapılacak yer önerisi olanlar yazarsa makbule geçer... |
yeni nesil 500 tarifesine otomatik ödeme talimatı zorunlu olduğu için kullanmadığım ama açık olan ve kullanmak istemediğim kredi kartını vererek geçtim. şimdi bu kredi kartını ben kullanmıyorum ve kapattıracakken böyle bir durum oldu. ben otomatik ödemede olan hattın faturasını kendim ödesem tekrar karttan fatura tutarı çekilir mi? yoksa önceden ödediğim için bir ücret çekmezler mi? bilen birileri söylerse sevinirim teşekkürler... |
yasal takip :xxxxxx4 imei nolu cihaz kayıtsızdır. 1 hafta içinde kapatılacaktır. satın aldığınız yere başvurunuz. şeklinde bir mesaj geldi bugün telefonuma. telefonu hızlıal.com dan aldım. orayada mesaj attım ama daha cevap gelmedi. imei numarası da doğru. ne yapmam lazım. hızlıal sallar mı bu işi. |
1 hafta önce ttnet abonesiydim, ve evde 1 win7 32bit, 1 winxp laptopla internete bağlanıyordum. geçen gün uydunete geçtim. artık win 7 li bilgisayar wirelesse giremiyor. bağlantı kurulamadı diyor. diğer bilgisayarımı getirdim,oda win7 li bilgisayar ama 64bit onda sorunsuz bağlandı. neyle alakalı ben çözemedim. uyduneti bağlamaya gelen görevliler ayarları değişik yapılması lazım demiş. ama ben yapılcak bir ayar bulamadım. yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim... |
uydunet netmaster cbw-560 marka kablosuz modemim var ve uydunet internete bağlıyım. fakat sadece bu bilgisayar internete kablosuz üzerinden bağlanabiliyor. diğer evdeki hiç bir bilgisayar bağlanamıyor. menüsünde bir ayarı mı var 2. bir bilgisayarın kablosuza bağlanabilmesi için? yoksa uydunet tek bilgisayara mı izin veriyor... yardım ederseniz sevinirim... |
Arçelik Leydi 3440 bulaşık makinemiz var. Makineyi çalıştırmak istediğimizde evin elektrik sigortası atıyor ve düğmesi dönmüyor. Yetkili servis gelip kontrol etti ve tuş takımının değişmesi gerektiğini fakat bu parçanın artık üretilmediğini, bu nedenle makine için yapılacak bir şey olmadığını, yeni bir bulaşık makinesi almamız gerektiğini bildirdi. Ben bir Açelik tüketicisi olarak ufak bir tuş takımı problemi için koca makinenin çöpe atılması gerektiği konusuna katılamıyorum. Bu konuda yardımı olabilecek arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler... |
aykut kocaman 1 yada 2 transfer bu hafta içinde bitebilir diyerek yüreğimize su serpmiştir . duyurulur ![]() ![]() ![]() |
dışarı ses verebilen güzel mp3 çalar önerileriniz var mı acaba... yardım edenlere teşekkürler... |
Derbiye passolig kart ile bilet almak için "misafir tribünü" nden yer işaretleyip ödememi yaptım. Sonra derbiye fenerbahçe taraftarının alınmayacağını duydum.
1) Bana neden bu bileti sattı o zaman passolig sitesi?
2) Misafir tribünü dediği ne oluyor?
3) ve en önemlisi, benim ne yapmam gerekiyor