T

Yarbay
07 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
24 üye
Görüntülenme (?)
174 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
T
3 yıl
Turk.Net Çözülemeyen Bağlantı Problemi
Arkadaşlar Merhaba,

Çok uzun bir zaman olmasa da tahmini 1,5 yıllık TurkNet kullanıcısıyım. Bağlatana kadar zaman ki yaşadığım sıkıntılar sırasında olur da ilerde bir problem yaşarsak yandık düşüncesi maalesef gerçek oldu.

Ben bir yazılımcıyım, işim gücüm herşeyim internet. 29.01.2019 akşamı internetim gitti dedim gelir elbet, yatıp uyudum sabahında baktım hala internet yok. Dedim gün içerisinde gelir hemen Online İşlem Merkezine girip bildiri oluşturmayım. Gittim bir starbucks'a işimi gücümü orada gerçekleştirdim. Akşam oldu eve döndüm. Hala internet yok dedim herhalde bölgede genel bir sıkıntı var online işlem merkezine yazayım.

30.0.1.2019 - 19:03:08 arıza bildirimini bu tarih ve saatte oluşturdum hala internetim yok. Her ticket'a veya Çağrı Merkezi olarak sandığımız telefon hattına arama sonrası teknik ekiplere bildirdik sorunu bugün çözeceğiz, en geç yarına çözülecek şeklinde telkinlerle bugün itibarı ile 14 gündür internetim yok Starbucks köşelerinde, arkadaşlarımın ofislerinde gezici oldum.

Hiç yoksa TurkNet'e çevremden 4-5 arkadaşımı davet ederek kendi bünyelerine kattım. AKN yok, diğer ISS'lere göre fiyat iyi taahhüt yok vs. diye arayışta olanları dahil ettim. Artık tek kişiye reklamınızı yapmam. Aksine aman abi bulaşma git 20/30 fazlasını ver başın ağrımasın benim gibi diyeceğim.

Bu konuyu açmamda ki en büyük sebep belki normal bir ev kullanıcısı olsam bu kadar dert etmezdim kendime. Benim işim gücüm bu, 14 günlük ve daha uzun süre olacak kesinti ticari kayıplara uğramanıza sebebiyet verebilir, İşyerisinizdir personelleriniz vardır arkadaşlar internet yok 14 günde gelmeyecek 14 gün off'uz demek gibi bir şey bu.

Farklı bir internet servis sağlayıcısına geçmek istiyorum. Önerilerinize açığım ne tavsiye edersiniz? Sanırım kendi alt yapısı olmadıkça diğerlerinde de bu tarz problemler yaşanması olası gibi geliyor?

Bulunduğum bölgede maalesef Kablonet yok, olsa 1 saniye düşünmeden geçişimi yapacağım.
T
6 yıl
SATILIK FULL ORJINAL GARAJ MOTORU HONDA CBR 125R REPSOL
Tarz değişikliğinden ötürü satılıktır. Grenajlarında en ufak bir ezik, çizik ve boya dahi yoktur. Lastikler Pirelli'nin MT75 modelidir, 1000km oldu taktıralı. Kapalı garajda muhafaza edilmiştir. 2007 model kilometresi orjinal 25.000'dedir. Bütün bakımları Honda Konşuk Motor Cevizli'de yapılmıştır. 19.02.2018'e kadar muayenesi vardır. Plakası, ruhsatı vs. tüm evrakları tamdır. Yedek anahtarlarına kadar mevcuttur. Alıcısı benzin koyup sürmeye devam edecektir. KM aktif kullandığım için artabilir. Fiyat 5.250 TL'dir. Motorun başında olmak kaydıyla ufak bir pazarlık payı vardır. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
T
6 yıl
SATILIK DRAGON LORE FN FLOAT 0,04790333
T
6 yıl
LG PA70G vs LG PH300
Merhaba arkadaşlar LG PA70G ve LG PH300 cihazları arasında kararsız kaldım. Kullanan kişilerin yorumları çok önemli.

Çoğunlukla salonumda film izleme amacıyla kullanacağım pencerede panjurum olduğu için en güneşli vakti zifiri karanlık hale getirebiliyorum.

Kararsız kalmamdaki sebep fiyat aralığından çok hangisi işimi görme açısından daha faydalı olacak az çok bildiğim kadarıyla iki cihazda USB'den tüm medyaları oynatıyor.

LG PA70G 1250 - 1300 fiyat aralığında diğer cihaz LG PH300 950 - 1000 TL aralığında.

Şimdiden soruma cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.
T
7 yıl
GTA V RGSC İndirme sorunu
2 gün önce almış olduğum RGSC GTA V'i indirirken sürekli "Connection to download server lost. Reconnecting" hatası alıyorum ve gerçekten paramla rezil oldum diyebilirim. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olabilir mi?
T
7 yıl
SATILIK: ★ Gut Knife | Fade (Factory New)
Merhabalar,

★ Gut Knife | Fade (Factory New) - 270 TL

Enpara, Garanti, VakıfBank ve İş Bankası havale/EFT ile ödeme kabul edilir. Referanslarımı profilimden görebilirsiniz. Lütfen lol hesabı takas olur mu vs. gibi sorularla gelmeyiniz.
T
7 yıl
Satılık > ★ Gut Knife | Fade (Factory New) ve bazı silahlar
Merhabalar,

★ Gut Knife | Fade (Factory New) - 275 TL

Sadece TL ile satacağım. Enpara, Garanti ve İş Bankası havale/EFT ile ödeme kabul edilir.

Ayrıca steam linkimden envanterdeki başka silahlar için de teklifte bulunabilirsiniz. (Arkadaş eklemeden önce yorum yazarsanız kabul edebilirim diğer türlü kabul etmiyorum.)

STEAM LINK :http://steamcommunity.com/id/mertberkai/
İyi satışlar
T
7 yıl
Yenilenmiş Apple iPhone 4 16 GB (Media Markt)
Arkadaşlar Merhaba,

Az önce kampanya mail'i geldi iPhone 4 16 GB almayı düşünenler için sıcak gibi gözüküyor.

Fiyat 469 TL

Ürünün tüm fonksiyonları %100 çalışmaktadır. Kutu içeriğinde şarj aleti, kulaklık, USB kablosu gibi aksesuarları mevcut değildir. 1 yıl MPX Teknik Servis garantisi altındadır.

1) Yenilenmiş telefonlar, Sıfır cihaz ayarında olup, üzerinde hiçbir darbe, çizik, soyulma, aşınma bulunmamaktadır.
2) Ürünler %100 çalışır durumdadır.
3) Ürün tedariğini gerçekleştirdiğimiz ve garantör firma olarak belirttiğimiz MPX (Brightstar), yenilenmiş, iyi durumda ve ekonomik cihazların teminini ve garantisini sağlayan iş ortağımızdır. MPX (Mobile Phone Xchange), dünyanın öncü mobil operatörlerine, üretici ve perakendecilerine BuyBack (Geri Satın Alım) ve Trade-in (Farkını Verip Yenisi ile Değişim) çözümleri sunar. 2005 yılından itibaren İngiltere’de mobil cihaz geri dönüştürme pazarındaki boşluğu doldurmaya başlamıştır. Hizmetleriyle bir ilki gerçekleştiren MPX, İstanbul ofisinde de faaliyetine başlamıştır.
4) Kutu içeriğinde şarj aleti, kulaklık, USB kablosu aksesuarları mevcut değildir.
5) Ürünler orijinal kutusu ile gitmemektedir. MPX’in kendi kutusu ile gitmektedir. Kutu görseli ürün görsellerinin ekinde sergilenmektedir.
6) Ürünler 1 yıl* süresince MPX firması tarafınca garantilidir.
7) Bu kategoride bulunan tüm ürünler MPX teknisyenleri tarafından kontrolden geçirilip 20 nokta testi yapılmıştır. Tüm seviyelerdeki cihazlar, sağlığınızı ve hassasiyetlerinizi düşünerek MPX firmasının özel yöntemleriyle temizlenmektedir. Kullanıcı hatası dışındaki sorunlar ürün garantisi süresi dahilinde deneyimli MPX teknisyenleri tarafından ücretsiz olarak giderilecektir.
*Gerek fabrika çıkışı ürünlerin gerekse ikinci el veya yenilenmiş Cep telefonu ve kablosuz cihazların ve aksesuar ve yedek parçalarının satışları 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun uygulaması kapsamına alınmıştır ve herhangi bir satış mağazasında toptan veya perakende olarak satılmasında hukuken herhangi bir mani yoktur. Yasanın 12(2) maddesine göre ikinci el satışlarda satıcının ayıplı maldan sorumluluğu bir yıl ile sınırlanmıştır.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/productlist/_Yenilenmi%C5%9F-Telefon,103452,572009.html?langId=-14
T
7 yıl
Satılık > ★ Gut Knife | Fade (Factory New)
Merhabalar,

Elimde satılık ★ Gut Knife | Fade (Factory New) bulunmakta Fiyatı 250 TL (Lütfen pazarlık için fiyat öldürmeyiniz.)

Enpara, Garanti ve İş Bankası havale/EFT ile ödeme kabul edilir.
T
7 yıl
Satılık > ★ Butterfly Knife | Blue Steel (Eskimiş)
Merhabalar,

★ Butterfly Knife | Blue Steel (Eskimiş) - 250 tl

Kondisyonu gayet iyi. Enpara, Garanti ve İş Bankası havale/EFT ile ödeme kabul edilir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.