L

Yüzbaşı
23 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
158 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
7 yıl
Takaslık Zeratul ve Jaina key
Elimde fazla Zeratul ve Jaina keyleri mevcut. Elinde Murky, Johanna, Azmodan ya da Vikings key olan var ise herhangi biri ile takas edebilirim.
L
7 yıl
Raf Hakkında Soru
Daha önce raf yaptım ve arkadaşım game time alınca mountumu ve kendi oyun süremi de aldım. Fakat bu süreç ilk 3 ayda oldu. Yani bonus exp. bitmeden. Başka bir arkadaşımla da bundan 4 ay kadar önce raf yaptık fakat beraber leveling yapamadan 3 ay doldu. Arkadaş da
game time almadı daha sonra. Şimdi 3 ay doldu fakat şimdi 2 aylık game time alırsa gene mountumu ve kendi oyun süremi alabiliyor muyum merak ettim. Umarım sorumu anlatabilmişimdir. Şimdiden teşekkürler.
L
7 yıl
Wilstar'a Başlıyorum Yardım
Uzun zamandır WoW oynayan biri olarak biraz uzaklaşmak istedim ve uzun zamandır merak ettiğim Wildstar'a başlıyorum. İndirmeye başladım birkaç saate tamamlanır sanırım.
Oyun hakkında hiçbir fikrim yok ve genelde okuduklarımdan yola çıkarak oldukça hardcore bir yapıya sahip olduğunu anladım. Türk guild ya da farklı bir adı varsa bu tarz
oluşumlar hangi serverdadır, hangi taraftadır ya da Türklerin bu oyundaki yeri ne gibi merak ettiğim sorular var. Oyunda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa şimdiden teşekkür ederim.
L
8 yıl
Challenge Mode Boost Arıyorum
Oyundaki çevremin challenge mode merakı olmamasıyla beraber bende çözüm olarak boost almaya karar verdim. Forumda ya da çevrede bu işi yapan arkadaşlar varsa güvenilir birinden satın almak istiyorum (Gold değil para karşılığı). Yönlendirebilecek arkadaşlar varsa sevinirim.
L
8 yıl
Challange Mode Mount Run!
Arkadaşlar merhaba. Challange mode gidecek yeni güncellemede mount alınamayacak vs. gibi haberler dolaşmaya başladı iyice. Bende mountu
kaçırmak istemiyorum. Gidip boost için para dökmek de istemiyorum bizim neyimiz eksik yapıyolarsa biz de yaparız sonuçta. Katılırım yapalım mountumuzu
alalım diyen, 2-3 wipe edince sıkılıp çıkmayacak arkadaşlar varsa buyrun gelin alalım mountu. Healer tank, dps hepsi boş şuanda zaten bende dps oynuyorum.
Daha önceden konusu açılmıştı hallenmiştik ama yattı daha sonra. Bu sefer ümitliyim. İsteyenler buradan yada pm yolu ile ulaşabilirler.
L
8 yıl
Ashes of Al'ar Hikayesi (Ezra Chatterton)
Gene duygu seli yaşatacak cinsten bir hikaye daha arkadaşlar. Beyninde tümör bulunan bir kardeşimizin (Ezra Chatterton) hayata veda etmeden önce Blizzard tarafından gerçekleştirilen birkaç isteği, ve Ashes of Al'ar hakkında bir yazı. Oyunda bu dostumuzun seslendirdiği
bir quest ve kendi istediği özelliklere ve tasarıma sahip bir de Crossbow bulunmakta. Dün gece çoook uzun zamandır oyunda en çok istediğim bu mountu düşürdükten sonra interneti açıp "İnvincible" mountu gibi efsane bir hikayesi vardır kesin diyerek araştırayım dedim.
Pek umduğum gibi olmadı tabii. Herkesin okumasını tavsiye ettiğim bir yazı. Bu metni hakkını vererek çeviremeyeceğimi düşündüğüm için direk linki paylaşıyorum.Daha iyi İngilizce bilen bir arkadaş çevirirse çok daha güzel olur.

Wowhead :http://www.wowhead.com/forums&topic=189003/few-minutes-late-ezras-phoenix
Detaylı :http://www.ocregister.com/news/chatterton-191512-game-blizzard.html
L
9 yıl
Dunemaul ölmüş gömeni yok ?
Arkadaşlar uzun süre sonra oyuna döndüm (Dunemaul) . Oyunda tek bir Türk arkadaşla karşılaşmadım ? Arandım falan Guild bulamadım. Yani artık can sıkıntısından Pet level kasıyorum Yok mu kimse bu serverda sıkıldım gavurlardan en azından sohbet muhabbet olsun
L
13 yıl
Piranha Beslemek?
Öncelikle merhaba. 125 lt.'lik bir akvaryum getirtiyorum, profesyonel bi akvaryumcudan da piranha almayı planlıyorum 5 tane. Akvaryumcunun söylediği 125 lt. de 5 tane piranhanın çok rahat yaşayabileceği. Fakat internette 2 piranha için 220 lt. eklenen her piranha içinde miktarın 70 lt. artması gerektiği yazıyor. Şimdi adam yıllardır balık satan genç bi arkadaşım satmak için soylediğini zannetmiyorum. Ama genede emin olmak istedim .Aranızda piranha besleyen ve bu konuda bilgi verebilecek birileri varsa şimdiden teşekkür ederim ..
L
13 yıl
İguana Almak ....
İguanalara merak saldım bu ara 250 Tl gibi bir bütçem var kafes, aksesuar falan herşeyine yetiyor. Fakat aklıma takılan birkaç soru var daha önce beslemis olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim ...

1-) Erkeklerin yırtıcı olduğunu duydum (Kuyrukla Vurma, Isırma). Buyüzden dişi almak istiyorum bu hayvanların cinsiyetleri nasıl anlaşılıyor?
2-) İguana satan pet shop bulamadım. Buldum ama oldukça uzak yerlerde var. Acıbadem/Kadıköy civarında satan bir yer varmı? (Yavru olacak!)
3-) İstanbulda iguana tedavisi yapan pet shoplar varmı? İguana alıp da bisey olunca ortada kalan cok kisi gördüm.

1-2 soru daha vardı aklımda unuttum simdi aklıma gelince yazarım buradan. Simdiden tesekkür ederim ...

Not:(Arkadaşlar onu alma git kedi, köpek, kuş, civciv, kaplumbağa al gibisinden cevaplar olmasın öncelikle emin olun saydıklarım ve fazlasını defalarca almıs ve beslemis biri olarak konusuyorum.)
L
13 yıl
Rogue PvP/PvE Rotasyon
Acc'mu arkadasımın roguyla takas ettik. Malesef rog simdiye kadar hic oynamadığım 2 class'tan biri(Shaman/Rog). PvP assassination, PvE de combat oynamak istiyorum ama rotasyon hakkında hic bilgim yok. Rog oynayan arkadaslar bilgi verebilirlerse cok sevinirim. Simdiden tesekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.