N

Yüzbaşı
19 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
105 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
3 ay
TYT PUANIM İLE NEREYİ SEÇMELİYİM?
Arkadaşlar merhaba, açıköğretim yada uzaktan öğretim olan ve kpss den düşük puan ile alımı yüksek olan bir bölüm seçmek istiyorum. Bu arada yaşım 35 ve ataması yapılacak yerin yaş sınırı olmaması gerekiyor. Puanıma göre hangi bölümleri yazmam menfaatime olur? Yardımcı olursanız sevinirim. Tercih robotları var fakat oraya ne yazacağımı bilemediğim için sizlerin fikrini almak istedim.
< Resime gitmek için tıklayın >
N
geçen yıl
IMEI ATİLABİLEN SAMSUNG MODELLERİ
Arkadaşlar merhaba, Amerika'dan tanıdığım babasına Samsung telefon alacak. Kayıt ucretleri malum çok yüksek. IMEI atilabilen hangi model alabiliriz? Birde her versiyonuna olmuyormus kapalı kutudan versiyon nasıl anlayacagiz?
N
2 yıl
Yolcu Yanında Getirilen Telefon
Arkadaşlar merhaba, yakınım amerikadan oneplus 7t telefon aldı. Yolcu yanında getirilen telefondan da vergi alınmaya başlandığı için valizde bu telefon görülür mü? Telefonu cebinde getirse valizdeki boş kutu dolayısıyla yinede vergi alınabilir mi? Vergi ödemeden geçmesi için ne yapması gerekiyor? Aynı soru laptop içinde geçerli.
N
2 yıl
Acil Yardım Lütfen.
N
3 yıl
27" ve 24" Monitör Tavsiyesi Acil
Arkadaşlar merhaba 2 adet monitör alacağız. Genelde 3dmax ve grafik programları kullanılacak. Arada pubg, cs go tarzı oyunlarda oynayabileceğim 1200 tl limitli 27" ve 1000 tl limitli 24" monitör tavsiyesi rica ederim.
N
3 yıl
Acil Monitör Tavsiye
Arkadaşlar genelde çizim için kullanılacak bir monitör alacağım. Yıllardır notebook ekranı kullandım fakat artık ekran küçük geliyor. Aşağıdaki linkteki ürünü almak istiyorum yada bu bütçeye uygun daha iyisini alabilirmiyiz? Yardımlarınızı bekliyorum. Bütçe max. amazon harici sitelerden olmak kaydı ile 650tl civarı.
https://www.amazon.com.tr/Acer-SA230bid-Monit%C3%B6r-inches-Teknolojisi/dp/B0725Z5K3P
N
3 yıl
"EVİ KİRAYA VERMEK" YARDIM!
Miras yoluyla intikal eden evimizi kiraya vermek istiyoruz. Bir kıracı aradı tanıdık vasıtasıyla. Yapmam gereken evrak ve işlemler nelerdir? Ben bildiklerimi yazıyorum eksik ise lütfen yardımcı olur musunuz? Birde Ev 3 kişiye ortan intikal ettirildi. Kira sözleşmesinde ve tahliye taahhütnamesinde 3 kişinin ismi olması gerekiyor mu? 1 yada 2 kişininki yeterli midir?

Doldurmam Gerekecek Evraklar

Kira sözleşmesi
12 adet kira beledi kadar senet
Tahliye taahhütnamesi.

Bunlar harici bir şey yapılıyor mu?
N
4 yıl
HİTACHİ 55HT1800UD
Arkadaşlar bu TV yi kullanan varmı? Varsa bilgi rica edebilir miyim ?
N
4 yıl
SONY 55XE7005 KULLANICILARI
Sony markasının bu model televizyonunu kullanan arkadaşlar olumlu olumsuz yönlerini yazarlarsa benim gibi bu televizyonu alacak arkadaşlara yardımcı olmuş olurlar. Özellikle futbol maç yayınları ve harici hdd den film izleme performansları önemli benim için.
N
4 yıl
SONY 55XE7005 KULLANICILARI
Sony markasının bu model televizyonunu kullanan arkadaşlar olumlu olumsuz yönlerini yazarlarsa benim gibi bu televizyonu alacak arkadaşlara yardımcı olmuş olurlar. Özellikle futbol maç yayınları ve harici hdd den film izleme performansları önemli benim için.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.