N

Yüzbaşı
15 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
705 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
N
3 gün
1200 dolarlık eşyalarım çalındı. Dolandırıcı report
Malesef başıma böyle bir olay geldi. Steam desteği de arkasına alan dolandırıcıların son kurbanlarından birisi ben oldum. Sizden ricam lütfen bu profili reportlayın çaldıkları yanına kalmasınhttps://steamcommunity.com/id/karinajdanov
N
3 ay
Mortal Kombat 1 Türkçe Yama İstek
Mortal kombat 1 çevirisi gelir mi
N
6 ay
Metal Gear Solid 3 Türkçe Yama İstek
Bilindiği üzere bu efsane için remake duyurusu yapıldı. Belki remake çıkıncaya kadar eski sürüm üzerinden yama çalışmaları yapılabilir diye düşündüm.
N
7 ay
Edit
Edit
N
8 ay
Avukatım yüzünden zarara uğradım. Tazmini mümkün mü?
Lafı fazla uzatmadan ; Üzerinde düzenleme yeri bulunmadığı için kambiyo vasfı taşımayan senedimizi, ilamsiz olarak takip yapması gerekirken o gitmiş kambiyo takibi başlatmış.

Haliyle karşı taraf itiraz etti ve senedimiz kambiyo vasfı taşımadığı için hatalı takip sebebiyle davayı kaybettik ve 4750 TL gibi dava harç ve avukatlık ücreti ödemek zorunda kaldım. Yani ortada çok fahiş bir avukat hatası var.

Kendisi senedi ben mi düzenledim benim hatam yok dese de bal gibi hatası var. Madem kambiyo değil bu senet ne diye kambiyo takibi yapıyorsun git ilamsiz takip yap haksız mıyım? Herhalde karşı taraf nasılsa itiraz etmez diyerek oldu bittiyse getirmeyi düşündü ama hiç de öyle olmadı ve yaptığı hatanın bedelini ben ödemek zorunda kaldım.

Şimdi Kendisine azilname gönderip hakkında zarar tazmini için dava açabilir miyim bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.
N
10 ay
Deprem bölgelerinde icra işlemleri durduruldu (nafaka hariç)
https://www.ekonomim.com/gundem/secim-takvimi-ohalden-etkilenmeyecek-haberi-682585

Tıpkı pandemi döneminde olduğu gibi depremden etkilenen bölgelerde icra takipleri durdurulmuş. Ancak nafaka borçluları için icra yapıp erkeğin donunu külotunu ya da enkaz altından çıkarılan canını icraya verebileceksiniz.
N
geçen yıl
itemsatis.com’dan sakın alış veriş yapmayın (dolandırıcılık içerir)
Herkesin okuması için hızlıca özet geçiyorum

Bu sitede mail onaysız unranked hesap satan BOL REFERANSLI bir satıcı buldum. Açıklamalarında görüldüğü üzere ödemeden sonra hesabın anında otomatik olarak teslim edileceği, hesaba giriş yaparken video kaydı alınmadığı takdirde sorumluluk kabul edilmeyeceği yazıyordu ve ben de video kaydını alarak kullanıcı adı ve şifresini girdim. Fakat hesaba daha önce mail adresi tanımlanmış olduğunu görünce hemen para transferini durdurdum. Gerçek video kaydı ile ortaya çıktığı için ben para iadesi beklerken onay vermemiş olmama rağmen item.satis.com yönetimi parayı satıcıya aktardılar. Gerekçesi ise satıcı hesap değişimi sağlamasıymış. Fakat gelgelelim satıcının verdiği yeni hesabın kullanıcı adı ve şifresi doğru bile değil tamamen sallamasyon bi hesap ile sözde değişim yapılarak iş oldu bittiye getirildi. . Kısacası alıcı koruması diye bir şey asla yok bu site üzerinden çok rahat biçimde dolandırılabilirsiniz. Eğer aranızda dolandırıcı olanlar varsa bu site sizler için de çok iyi bir fırsat site yönetimi daima arkanızda duruyor. Daha fazla uzatmadan site yönetiminin salağa yatmaya çalıştığı ve bizi de salak zanneden mesajlarının ekran görüntüleriyle sizleri baş başa bırakıyorum.

ÖNEMLİ NOT: Aynı satıcı aynı ilanı aynı içerikte site üzerinde satmaya hala devam ediyor site yönetiminden müdahale yok. Dolandırmaya devam.


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
N
geçen yıl
VW Yetkili Servisi yedek parçayı iade almıyor. (ALINDI)
1 gün önce sipariş verdiğim parçalar ertesi gün bayiye ulaştı. Teslim aldıktan sonra parçaları ustaya götürdüm 1 parçaya ihtiyaç kalmadı. İade almayacaklarını çok iyi bile bile geri götürdüm. Parçalar bana özel gelmişmiş de o yüzden iade olmuyormuş. Sanki bana özel üretilmiş gibi konuştular. Oysa 24 saat içinde hazır stoktan getirdiler parçayı nasılsa bir şey yapamayacağımızı çok iyi biliyorlar o yüzden iade kabul etmediler. Aynı günün akşamı tüketici hakem heyetine dilekçe verdim. Neden buraya yazdım bunları bilmiyorum paylaşmak istedim :)

GÜNCELLEME : İhtarname çekmiştim bugün aradılar iade almaya karar vermişler
N
geçen yıl
Silinebilir
Silinebilir
N
2 yıl
Merkez Bankası istese doları 1 TL yapabilir mi?
Atıyorum Faizleri yüzde 100 e çıkardı diyelim. O zaman 1 dolar 1 TL olur mu? Çünkü 2001 krizinde 1 dolar yarım TL idi fakat faizler gecelik 7500 e kadar çıkmıştı mesela?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.