S

Binbaşı
05 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
482 (Bu ay: 11)
Gönderiler Hakkında
S
geçen ay
silinsin
silinsin
S
geçen yıl
amazon'dan sıfır anakart aldım kutuda emniyet bantı yok?
arkadaşlar merhaba amazon'dan sıfır anakart aldım ASUS TUF GAMING B550M-PLUS (WI-FI)

kutuda herhangi bir emniyet bantı , jelatin falan yok. direk açılıyor kutusu. daha önce bu modelden alan oldu mu? bu şekilde mi geliyor?


< Resime gitmek için tıklayın >
S
geçen yıl
sistem tavsiyesi yardım lütfen
edit: gerek kalmadı
S
geçen yıl
silinebilir
silinebilir
S
2 yıl
silinebilir
silinebilir
S
8 yıl
Sony DSX-A40UI Oto Teyp kullanan var mi?
Silinebilir
S
9 yıl
Silinebilir
Silinebilir
S
9 yıl
Silinebilir
Silinebilir
S
10 yıl
ÇÖZÜLDÜ! IOS 5'ten 4.3.3'e downgrade yapmayı denerken Iphone 4'üm tamamen bozuldu!
Arkadaşlar bugün gözü karartıp IOS 5'ten 4.3.3'e downgrade yapmaya karar vermiştim. bütün internet forumlarınının altını üstüne getirdim.
4.3.3 orijinal ipsw dosyasıyla restore etmeye çalışınca malum iTunes bunu yemiyodu hata veriyodu. Snowbreeze ile Custom fw hazırlayıp denedim, bunu yedi. Yedi yemesine de. Bende ayvayı yedim. Yükleme tamamlandı, telefon açıldı ama menüye giremiyorum. Altta "Slide for emergency" yazıyor bütün dillerde. iTunes ve usb işareti var ekranda. iTunes'a bağlıyorum "There is no sim card installed in the iphone you are attempting to activate" yazıyor. sim kartı çıkarıp takıyom tık yok. telefonda da şöyle bir uyarı var "Restore Needed. Iphone cannot make or receive calls. Restore from iTunes"

Ha bide ekrandaki "i" ikonuna tıklayınca IMEI: Unknown ICCID:Unknown yazıyor. Hiç hayra alamet değil gibi :( telefon simkilitli mi oldu noldu anlamadım. Baseband'ı 4.11.08 idi. Hong Kong'dan alınmaydı. Konuya hakim arkadaşlardan yardım bekliyorum :(
S
11 yıl
Iphone/Ipad için Ücretsiz Newsstand dergileri
Bunu az önce öğrendim ve paylaşmak istedim, mutlaka birilerinin işine yarıyacaktır :)

IOS 5 ile gelen Newsstand uygulamasının şerefine, birçok dergi 1 önceki sayısını geçici bir süreliğine ücretsiz paylaşıma sunmuş. Dergileri görmek için ; App Store'a girip Search kısmına "Future" diye yazıp aratın; karşınıza bir sürü dergi çıkıcak. Dergilerin ingilizce olduğunun da notunu düşeyim.

Dergilerden bazıları:

Xbox World
Games Master
Fast Car
Total Film
Official Xbox Magazine
SFX
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.