B

Yarbay
20 Temmuz 2001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
96 üye
Görüntülenme (?)
199 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
B
2 yıl
Sosyal medya sustu(mu?)
Kahreden haberin ardından ulaşamadıklarım

Whatsapp
Facebook
Twitter

Acaba neden?
B
3 yıl
Sanal kart borç ödemesi hakkında
Merhabalar

Qnb finans banka ait düşük limitli bir kredi kartım var ve bir takım alışverişlerimi bu kart üzerinden yapıyorum. Bu gün telefonuma kredi kartını ödemediğime dair bir sms geldi ve müşteri hizmetleri ile görüşmem sonucu kredi kartımın borcunun ödenmemiş olarak gözüktüğünü takibe alındığımı söylediler bende ısrarla ödeme yaptığımı söylemem üzerine konu netleşti.

Durum şundan ibaret 500 tl limiti olan asıl kartıma tanımladığım sanal kartım ile bir alış veriş yapmışım. ve dönem içinde gelen borç asıl kartıma bağlı olan sanal kart ile ayrıymış dolayısı ile sanal karta ayrı ödeme, asıl karta ayrı ödeme yapmam gerekliymiş. yani sanal kartı ödememiş görünüyorum.

Kullandığınız banka ve bu durum varmı yok mu bilgi verirseniz sevinirim
B
4 yıl
Hülööööğğğğğğ mazota 17 krş zam 11.04.2018
B
4 yıl
14.11.2017 akaryakıta yeni zam
14.11.2017 bu gün benzine 7 kuruş motorinde 10 kuruş indirim var
08.11.2017 bu gün yarın Motorine 10 - 12 krş civarı zam... Muhtemelen Perşembe yada cumaya
07.11.2017 bu gün yarın benzine 12krş civarı zam...
B
4 yıl
E-Devlet ile İletişim kurumlarından borç alacak sorgulama ve para iadesi
Merhabalar

Bu gün E-Devlet sayfamda biraz araştırma yaparken "Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Mobil/Sabit/İnternet/Kablo Tv/Uydu İşletmecilerinden Borç/Alacak Sorgulama ve Ödeme/iade İşlemleri" başlıklı konuyu gördüm ve sorgulamamı gerçekleştirdim.

Bu sayede adıma açılmış bütün telefon hatlarını, varsa borçlarını, para iadelerini icra takiplerini gördüm. Benim hiç bir takibim olmamasına karşılık Türktelekom' dan 2,89 tl alacaklı olduğumu hatta bunu adıma açılmış olan banka ibanı ile kolayca talep edebileceğimi öğrendim.

link aşağıda lakin önce baska bir sayfadan önce e-devlet şifrenizle giriş yapmanız yada arama kısmından borç alacak sorgulama diyerek aratmanız gerek.

Belki konu daha önce açılmış olabilir. Lakin taze bilgi olarak şuracıkta duruversin.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu
Mobil/Sabit/İnternet/Kablo Tv/Uydu İşletmecilerinden Borç/Alacak Sorgulama ve Ödeme/iade İşlemleri

https://www.turkiye.gov.tr/btk-mobil-sabit-internet-kablo-tv-uydu-isletmecilerinden-borc-ve-alacak-sorgulama
B
4 yıl
Focus 3 Abs Krom Havalandırma Çerçeveleri Son Set
ELİMDE KALMADI.....Resimler:

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


Elimde son 1 set abs krom havalandırma çerçeve seti kaldı.
Fiyatı pazarlıksız 75 tl.
Kargo alıcıya ait.
Sabiha gökçen - Via port asia çevresi elden teslim edebilirim
Diğer türlü ödeme sonrası kargo şeklinde satılıktır.
İletişim için 0543 225 82 94


B
4 yıl
Adsl ve 4G Bir arada
Benim sıkıntım bölgemde sürekli ADSL arızalarının olması ve Sabit telefon üzerinden interneti kullanamam. ADSL arızalı iken 4G üzerinden yani Gsm firmalarının sağladığı internet üzerinden haberleşme sağlamak istiyorum

yani adsl arızalandığında otomatık olarak vınn diye bilinen internete yönlendirme yapmak istiyorum bunu Cisco modemler yapabiliyor ama ben daha uygun bir donanımla bunu nasıl yaparım
B
4 yıl
Demirdöküm Neva F04 İyonizayson hatası onarımı
Merhaba arkadaşlar

Kiracı olarak oturduğum 10 yıllık süre içersinde mütahit kombisi olarak piyasada nam salmış Demirdöküm markası ve servisinde çekmediğim kalmadı. İlk Aden serisiyle başlıyan maceram İstanbula taşınmamla Neva serisi ile devam etti, Durduk yere baca hataları, basınç hataları ve en son olarak ta F04 gaz yokluğu yada iyonizasyon hatası olarak devam etti. En son hatayı almayı başladığımda gelen servisin " Anakart arızalı değişmesi gerek, toplamda servisle beraber 350 - 400 tl tutar" sözü kulağımda çınlamaya başladı. Ev sahibi ile yaşadığım sağlam verdim sağlam isterim tartışmasının ardından öncelikle anakart, sonrasında mevcut anakartı tamir ve en son olarak ta kendim tamir yollarını araştırmaya başladım. Servisin toplamda istediği max 400 tl tutarın ikinci el kombi fiyatı olduğunu, Sıfır anakartın 200 - 250 Tl arasında bulunabileceğini ve tamir işinin ise neredeyse standart olarak 80 tl olduğunu öğrendim. Eski kartınızın yanında 80 tl vererek tamirli kartı alıp uğraşmadan devam edebiliyorsunuz. Amma velakin bulunduğum noktadan bu işi yapabilmem için birde kargo parası işin içine girince inatla kendim tamir edeceğim dedim ve araştırmaya başladım. Gördüöki konu ile alakalı bilgilerin çoğu kart alma yada onarma yönündeydi. kart üzerinde bulunan komponentlerden bir kaç tanesinin arızalı olduğunu bulduğum videodan değerlendirerek sadece 8 lira vererek 3 komponeti değiştirdim ve kombim problemsiz çalışmaya başladı.

Öncelikle belirtmek isterim bu sorumluluk isteyen ve yanlış ellerde ölümlere bile sebebiyet verebilecek bir durumdur. Ben teknisyen oluşumun ardına sığınarak bu işlemi gerçekleştirdim. Eğer bu tip konularda ehliyet sahibi değilseniz tavsiyem servisine yaptırmanız yada ilgili parçaları alıp televizyon tamircilerine değiştirtmeniz.

Sonrasında önemli olan durum ise hangi durumda bu parçaları değiştirmeniz gerektiğidir.


- Kombim sürekli ateşleme yapıyor, alev oluşuyor fakat max 10 sn içinde sönüyordu, bunu 3 defa yaptıktan sonra F4 hatası veriyordu. Eğerki kombiniz bu durumda ise değiştirmeniz yada değiştirtmeniz gereken parçalar resimlerde mevcut


< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

Lütfen eliniz yatkın değil ise işi ehline bırakın..!
B
5 yıl
Lenovo P1 Pro Kolay IMEI yazma
- Linkten dosyayı indirin
- Telefona Ait Driverleri yükleyin
- Telefonu Modem Mod da Başlatın
- Telefonu Bilgisayara Takın
- Write İmei Programini Çalıştırın
- Pcnin gördüğü COM portu Programdan Seçin
- İmeileri programa yazın
- Start butonuna basın yeşil yanınca tamamdır
http://dosya.co/889dfvbmojwi/WriteDualIMEI_W_G_eMMC.rar.html

B
5 yıl
Mail Filitreleme
Merhaba Outlok 2010 kullanan terminallerim var. Kullanıcılarıma gelen ****@***.win gibi mail adreslerinden spam geliyor. Bu adresler sürekli değişmesine karşın sonundaki .win yada us uada ru gibi uzantıları değişmiyor. Bu uzantıları panelden engellemek istediğimde panel stabil davranmıyor bazen filitre işe yaramıyor. Bu filitre işlemini outlokta yapabilirmiyim örneğin uzantısı .win olanları almasın yada silsin yada spama atsın gibi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.