C

Yarbay
04 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
68 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
C
2 yıl
Batarya arıyorum.
Eski,televizyonlu bir telefon için batarya aramaktayım.Çin malı olduğu için internette telefonla ilgili bilgi dahi yok.Ölçülerden hareketle uzun zamandır arayış içindeyim.Ne yazık ki batarya sektörü ölçüyle değil, model adıyla çalıştığı için elimdeki tek veriyi de kullanmakta zorlanıyorum.Bu yüzden sizlerden yardım istiyor, aşina olduğunuz ürünleri paylaşmanızı rica ediyorum.

Ölçüleri en yakın olan BL-5C bataryayı denedim ama bağlantı noktası denk gelmedi.Benzer bir batarya önerebilirseniz çok memnun olurum.

Bağlantı noktası sol üstte ve dip kenardan başlıyor.
Ölçü 53x37x6 mm

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
C
4 yıl
Gittigidiyor para iadesi yapmıyor!
Gittigidiyor ile ilgili yaşadığım bir problemi aktarmak üzere konu açmış bulunmaktayım.Konu bireysel olduğu için buraya taşımayı düşünmemiştim ama sikayetvar'daki mesajları okuyunca yazma gereği duydum.

Sikayetvar platformunda GG ile ilgili şikayetlerin çoğu iade ile ilgili.Vakti olan arkadaşlarımız göz atarsa durumu kendileri de görecektir.

Gelelim benim durumuma:

20 Haziran'da bir ayakkabı aldım.Ayakkabının küçük gelmesi ve bir numara büyüğünün satışta olmaması sebebiyle "satıcı ile görüşerek" aldığım kargo bilgileriyle ayakkabıyı geri gönderdim.Satıcı "27 Haziran'da GG havuz hesabına iade gönderdim." diyor.GG ise "Bize gelen iade yok." diyor.Müşteri hizmetlerine yazıyorum,ciddiyetsiz bir şekilde "Satıcıdan dekont istedik,bekleyin." diyorlar.Bir aydır satıcıdan dekont temin edilemedi.Mağaza yalan söylüyorsa GG neden yaptırım uygulamıyor?Mağaza, satışlarına devam ediyor.GG yalan söylüyorsa da hakem heyetiyle çözeceğiz artık.

İade etme ihtimaliyle GG'den alışveriş yapmak isteyen arkadaşlarımızı, sürecin yorucu ve çözümsüz olduğu hususunda uyarmak isterim. İyi günler dilerim.
C
5 yıl
Lee Cooper pantolon nereden bulunur?
Geçen yıl Metro Marketten aldığım bir pantolon var.Yenisini almak istiyorum ama bulunduğum şehirde bulamadım.Metro'da çalışan veya bu pantolonu satın alabileceğim bir yer öneren olursa memnun olurum.İnternette yok maalesef.

Ürün kodu: Harry Denim 199 LCM 121015 8101 siyah
C
5 yıl
Bu hukuk terimi nedir?
Merhaba,izaleişüyu davasından sonra mallar satışa çıkmış ve satış gerçekleşmiş.Lakin,mahkeme verdiği kağıt üzerine bir terim yazmış ve bunun ne anlama geldiğini tapudaki adam bilmiyor."Bölünmüş mal/bölünmemiş mal, bölüşülmüş mal/bölüşülmemiş mal" tarzı bir açıklaması varmış ama o ifadeyi hatırlamıyoruz,kağıt da elimizde yok.Bu ifadeye göre yatacak harç da değişiyormuş.Bu terimin ne olduğunu bilen var mı?
C
6 yıl
El süpürgesi tavsiyesi
130 liraya kadar (ne kadar uygun olursa o kadar iyi),çekim gücü yüksek, kaba olmayan, f/p oranı yüksek bir el süpürgesi aramaktayım.Hangi süpürgeyi tavsiye edersiniz?
C
8 yıl
1920x1080 çözünürlük sorunu
Merhaba,geçen hafta A5 1.1 modelini satın aldım,lakin bir sorunum var.Bazı site içerikleri ya sayfanın tam ortasında yer alıp iki yanı boş kalıyor ya da bir tarafa yapışıp diğer tarafı boş kalıyor.Okuduğum şeyleri uyguladım,bugün sürücü güncelledim ama durum değişmedi.Ne yapmam gerekiyor?
C
8 yıl
Abra A7 V3.1 mi V1.1 mi?
V3'te iyileştirmeler yapılmış sanırım."V3 modelleri MSI ile ortak kasa,ısınma sorunları var." gibi bir şeyler okudum.Hangisini tercih ederdiniz?
C
9 yıl
FL Commando hakkında bir soru
Bu oyunun 7. bölümünü geçmek için ne yapmalı?Şu haliyle helikopterden kurtulmak imkansız gibi.(Not:jb yok)
C
9 yıl
%90 internet %10 konuşma-sms hangi tarife?
Kullanım şartlarım böyle.Şu an faturasız hat kullanıyorum,i5 kullanmaya başladığım için fazlaca internete ihtiyacım var.Hangi tarifeyi önerirsiniz?(Uygun fiyatlı olması ilk koşul)
C
9 yıl
En ucuz tarife hangisi?
Ev telefonumuzu neredeyse hiç kullanmıyoruz ama her ay 20-23 lira para ödüyoruz.Bundan kurtulmanın bir yolu yok mudur?Telefonu maalesef iptal ettiremiyorum,daha ucuz bir tarife önerinize ihtiyacım var.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.