B

Yüzbaşı
10 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
B
5 yıl
Sistem toplama yardım
Kasa, psu, ssd ve hdd var. Cpu, anakart, ram ile sistem toplamak istiyorum. Dota 2 den başka oyun oynadığım yok. 1000tl ye kadar bütçem var. Sanırım harici ekran kartlı sisteme bütçem yetmeyecek. G4400 lü sistem mi toplasam yoksa a10-7860 lı sistem mi ?
B
7 yıl
baymak kombi yardım
baymak duotec yoğuşmalı kombi aldım. internette okuduğuma göre yoğuşan suyun tahliyesinin gerekiyor. fakat ben kombi bağlanırken herhangi bir tahliye borusu göremedim. bu modelde böyle bir şey yok mu? bağlı da ben mi göremiyorum? kombici bağlamamış mı?

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
B
9 yıl
bağlantı kablosu nereden bulunur
LCD TV için bağlantı kablosu ihtiyacım var. resimde görülen 45 pinlik film tipinde bağlantı kablolarından nerede bulabilirim acaba? boyutları alttaki resimde daha açık gözüküyor. istanbuldayım ama başka şehirden de sipariş verebilirim?
< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
B
10 yıl
LCD TV
B
11 yıl
galaxy 5 (5500) için resmi froyo çıktı
bugün şarj etmek için telefonu bağladığımda Kies'te uyarı mesajı gözüktü. hemen yükledim. fakat yedek almayı unutmayın. bende güncelleştirmeden sonra tuş takımı hatası veriyordu sürekli. telefona reset atmak zorunda kaldım. neyseki rehberi yedeklemiştim.
B
12 yıl
invisible watermark
arkadaşlar watermarking konusunda elinde bilgi olan var mı? hangi teknikle yapıldığı önemli değil. wavelet olur, dct olur... hiç farketmez. matlab kodları falan buldum ama şöyle watermarking konusunu anlatan güzel birşeyler bulamadım .
B
12 yıl
digiturk ve d-smart ın çalıştığı kabloda normal receiver ile tv izlenebilir mi?
Site içinde merkezi çanak sistemi var. fakat bu sistemde sadece digiturk ve d smart çalışıyor. duvardaki anten soketinden alınca bağlantıyı normal uydu alıcısı çalışmıyor. Normal alıcının çalışması için para istiyorlar. Bu nasıl oluyor? digiturk ve d smart çalışmasına rağmen normal alıcının çalışmamasını nasıl engelliyorlar? şifre çözebilen bir uydu alıcısı alsam dreambox gibi o da mı çalışmaz bu sistemde?
B
15 yıl
220V ac regulator
220V ac regulatör yapmak istiyorum. ama istediğim gibi bir kaynak bulamadım. elinde bununla ilgili bilgi olan var mı? regülatör yaparken çekilecek güç önemli mi?
B
15 yıl
kaspersky internet hızmı mahvediyor
kaspersky internet hzımın yarısını yiyor. web antivirus ü kapatsamda yinede firefoxun kullandığı kadar kaspersky de kullanıyor. busorun nasıl çözülür. screenshot ı youtubeden video izlerken aldım.net limiter ile kasperskynin download hıznı sınırladığımda firefox da o hızla sınırlanıyor.
< Resime gitmek için tıklayın >
B
15 yıl
Pic içeren devre simulasyonu nasıl yapılır
ben pic ile yaptığım projenin simulasyonunu görebileceğim bir program arıyorum. pic, sensör,lcd hepsini bağlayıp çalışmalarını görmek istiyorum. nasıl yapabilirim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.