S

Yüzbaşı
13 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
geçen yıl
3 LG arasında kaldım.
< Resime gitmek için tıklayın >

Bu ürünler arasındaki fark nedir, hangisini önerirsiniz? Garanti kapsamı ve güven açısından Amazon’dan almam şart. Ailem kullanacak cihazı. Televizyon izlerler ve youtube’a girerler. 55” olmalı en az, kalite ilk koşulumuz.
S
3 yıl
Kia Pro Ceed Dizel Hakkında
Yaklaşık 2 ay önce komik bir kaza sonucu aracım perte çıktı. Açıkçası araç benim değildi lakin kullanıcısı bendim. Şu aralarda ilkim olacağını söylersem yanlış olmayacak bir araç bakıyorum. Kia Ceed'ler hep hoşuma gitmiştir, genelde baktığım model o. Ceed araştırırken gözüme de Pro Ceed takıldı. İki model gördüğüm kadarıyla her şeyi aynı, sadece öbürü iki kapılı ve arka kasası değişik. Piyasada oldukça az var şu an bu araçtan. Daha önce araç alan veyahut arabadan anlayan biri olmayaraktan çok şüpheye düşüyorum. Bir Pro Ceed'e bakmaya gittim, fiyat 75 bin TL. 130 bin KM'de. Expert'te araçta, takımında motorunda bir şey çıkmadı. Ufak deformasyonlar, zincirde (Ceed modellerinin triger kayışı) hafif bir ses vs. bulunuyor araçta. Kilometresinden ötürü biraz şüpheye düştük, çünkü yakın zamanda büyük bir bakıma ihtiyaç duyacak gibi. Bu tür araçları almak akıllıca mıdır, fiyatları hangi oranda makuldür aklımda deli sorular var.
S
5 yıl
Seyehat Albümü (5 Yıllık Plan)
Merhaba güzel DH sakinleri. Gençliğin verdiği büyük heyecan, gezme isteği ve yaşama sevincinden dolayı dün akşam aklıma bir fikir geldi. Birkaç fotoğrafçı takip ediyorum ve bu fotoğrafçıların şehir ve manzara fotoğrafları her daim ilgilimi çekmiştir. Ufak çaplı kendimce arşiv oluşturmuştum ilgimi çeken yerlerin. Sonra dedim ki kendi kendime ''Neden kendi albümümü oluşturmayayım?'' ve bir fikir geldi aklıma.

Öncelikle bir adet ajanda boyutunda, duruşu ağır, kitaba benzer boş bir defter bulacağım. Takip ettiğim bu fotoğrafçıların, görmek istediğim şehirleri kapsayan fotoğraflarını ''Şip-şak'' fotoğraf boyutunda çıkarıp bu deftere tek sıra halinde sayfalara yapıştıracağım. Üstlerine de hangi ülkede ve hangi şehirde bulunduklarını yazacağım.

Örnek olarak Prag'tan elimde olan bir resim.

< Resime gitmek için tıklayın >

Kitaba yapıştıracağım şekil ise şöyle olacak. (Boyut ve tip olarak)

< Resime gitmek için tıklayın >

Kitabı şöyle birşey düşünüyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >

Bu albümü yavaşça toparladıktan sonra, herbir fotoğrafı aynı şekilde ben de çekeceğim veyahut çektireceğim, karede ben de olmak kaydıyla. Bu çektiğim fotoğrafları da aynı boyutta bastırarak, albümdeki benzerlerinin altına yapıştıracağım. Tarihi de altına not düşerek bu albümü oluşturmayı planlıyorum. Çok uzun vadeli bir iş gibi duruyor zannımca. Yıllar sonra çocuğum falan olursa anlatmalık, göstermelik şov olur. Eğer istediğim gibi ilerlerse 5 yıl sonra veyahut baktım daha hızlı ve güzel ilerliyor, birkaç yıl sonra albümü burada paylaşacağım.

Eğer aklınızda herhangi bir fikir, bir öneri varsa duymak isterim. ''Kitabı şuradan alabilirsin.'' ''Şu kitap güzelmiş.'' ''Fotoğrafları şu şekilde bastır'' ''Uğraşılmaz o işle.'' gibi...
S
5 yıl
Iphone 7 mi 6S mi
Uzun süredir telefon almayı planlıyorum. 5 yıllık S3'ümü kullanıyorum hala ve şu an gidici. Bu sefer IOS'a geçmeyi düşünüyorum. Yurtdışından 6S veya 7 almayı planlıyorum. O yüzden yardıma ihtiyacım var, aradaki fiyat farkı değer mi değmez mi?

Iphone 7 128 GB, 2500 TL

Iphone 6S 64 GB 2050 TL
S
5 yıl
Ekran Kartımı Taşıyabilecek Parçalar Arıyorum(Gtx770)
Toplama bilgisayarımı yavaş yavaş değiştirmeye başladım. Geçtiğimiz sene ekran kartım HD6850'yi Gtx770 ile değiştirdim. Bununla birlikte güç kaynağımı da değiştirdim tabiki. 600W aldım fakat tam emin değilim nasıl yeterliliği. Bu sene de biraz diğer parçalarda yetersizlik ve aşırı ısınma sezdim. Biraz sorun çıkmaya başladı. Anakartımı tam hatırlamıyorum, 6 çekirdekli eski nesil bir işlemcim var. Gtx770'e yaraşır güzel fiyatlı Anakart, İşlemci ve gerekirse de Ram tavsiyesi bekliyorum bilgelerimizden.
S
6 yıl
Wallpaper çerçeveletme
Merhaba beyler, uzun süredir duvarıma birşey almak istiyordum. Sonra neden kendim bastırıp çerçeveletmiyim dedim? İstanbul'da bunu yapan biryer bilen var mı Anadolu yakasında. Matbaalardan yapılmadığını duydum ama tam emin de değilim.

Örnek olarak şunu yapmak istiyorum. İnternette bir site buldum ama biraz pahalı açıkçası.

< Resime gitmek için tıklayın >
S
6 yıl
Ocakta kısa Avrupa Ülkesi gezisi
Sevgili efendiler, bir arkadaşımla uzun uzadıya düşündük aklıma bir gezi yapmak geldi. 4-7 gün arası kalmayı planlıyoruz. 1500 Tl civarı herşey dahil harcamayı planlıyoruz. Aklımda ilk Belgrad vardı. Uzunca düşündüm, sonra baktım Budapeşte dururken neden Belgrad olsun? Çok az daha pahalı bir ülke ve vize istiyor. Bunun dışında daha güzel bir ülke olduğunu duydum. Fakat vizelerdir, kalacak bölgelerdir hiçbir bilgim yok. Gitmiş görüş, vizeleridir bilgisi olanların tecrübelerini duymak istiyorum.
S
6 yıl
Güç kaynağım yandi
500-600 W uygun bir güç kaynağı arıyorum.çok pahalı olmamalı 250tl civarı

Gtx770 erkan kartı var. Diğer bilesenlerim eski bu erkan kartına gore
S
6 yıl
İstanbul-İzmir'e bu araba gider mi?
İzmir'e arabayla gitmeyi düşünüyorum. 253 bin km'de Megane 3 var. Bir sıkıntı falan çıkarır mı ki? Araba kiralasak da çok masraflı olacak.
S
6 yıl
Şu şarkıyı bilen var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.