A

Yüzbaşı
04 Şubat 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
71 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
A
3 yıl
amazon amd threadripper 1950x
guzel firsat .ben bir adet siparis verdim..
burada 6000 olan islemci gumruk ve kargo dahil 4100 tl civarina geliyor..
https://www.amazon.com/gp/aw/d/B074CBH3R4
A
3 yıl
amazon amd threadripper 1950x
iyi firsat..ben bir adet siparis verdim..burada 6000e satilan islemci kargo ve gumruk masrafiyla beraber 765 $..
A
9 yıl
acces point ve kablosuz modem kurulumu için yardım..
konfigirasyonum:
salonda kablosuz modem ve buna bağlı dune nmt ve ps3,
yatak odasında salondaki kablosuz modeme cat5 ile bağlı gigabit switch ve buna bağlı qnap nas + pc

Modemi salona koyarsam yatak odasında,yatak odasına koyarsam saloda kablosuz ağ kullanamıyorum..(2 ,3 farklı modem denedim)
Bu amaçla bir Tp-Link TL-WA901ND access point bir de Tp-Link TD-W8961ND kablosuz modem sipariş verdim..
Kablosuz modemi salona koyacağım ve kablosuz olarak salona yayın yapacak..acces pointi içerideki switche takacağım ve o da oraya kablosuz yayın yapacak..
Öğrenmek istediğim bu kurulumda bir hata olup olmadığı..?Ve bu konfigirasyonu nasıl yapacağım...?
Yardımlarınızı bekliyorum..
A
12 yıl
Bir proje için yardım..
Bir arkadaşımın kuracağı ticari yatırım için şöyle bir gereksinimi var;Dijital fotograf makinesini bir bilgisayara bağlamalı ve fotograf makinesinin ekranı yerine pc monitorunu kullanarak klavye veya mousedan bir tuşa basarak resim çekebilmeli...Webcamlerle yapılınabiliyor fakat webcamlerin çözünürlükleri bu iş için yeterli değil...
Bu iş nasıl yapılır?Böyle bir yazılım kullanan veya boyle bir özelliği olan fotograf makinesi olan biri yardımı olursa çok yardımı dokunur...
A
13 yıl
HTPC için 780g veya g33
Selamlar,
Mkv filmleri seyretmek için yeni bir kasa topluyorum..Kasayı silverstonedan matx olarak aldım..Aklımda 780g vardı fakat forumlarda okudugum kadarıyla pek de ovgu dolu bahsedilmiyor...Ne dersiniz G33+8200mu yoksa 780g+3 cekirdekli phenommu?
A
14 yıl
strider 750W,decathlon 750w,İnfinity 720W
Bu üç psu arasında kaldım...Sistemimde şu an eski sistemimden kalan enermax noisetaker 485W takılı...Enermaxtan çok memnunum..Tek problemim 4+4 12veps çıkışının olmayışı ve artık sistemime az geliyor olabileceğini düşünmem...yakında da (doğru dürüst salonuma yakışır bir htpc kasa buldugum zaman) bir htpc kuracagım için bir psu alıp emektarı o htpcye takmayı düşünüyorum...
Fakat modüler ve sessiz bir psu istiyorum...Pcde oyun oynamayı 360 ve ps3 aldığımdan beri bıraktım..dolayısıyla Ocye ihtiyacım yok..sli veya crossfire yapmayacagım..gönlüm infinity veya decathlondan yana fakat o kadar para veresim yok...Striderla aralarında çok fark varmıdır?...Strider bu iki psudan dahamı gurultuludur?..Yardımcı olursanız sevinirim..İmzamda konfigirasyonum mevcut...
A
14 yıl
485 W noisetaker-650W infiniti DXX
Selamlar..İmzadaki sistemimi opt.165li eski sistemimden yeni upgrade ettim..Stacker kasa ve PSU eski sistemden kalma..Enermax kalitesinden çok memnunum...Fakat anakart için 8 pinli ucu yok..dolayısıyla 4 pinle çalıştırıyorum..Ve zaten 485Win bu sisteme yetiyor oldugundan da emin değilim...Sizce psumu 650W İnfiniti ile değiştirmelimiyim?..
A
14 yıl
acil 8 pin 4 pin???asus p5ke wifi ap
Selamlar yeni anakart aldım fakat 8pinli güç girişi istiyor benimki 4 pinli enermaz 485 noisetaker,4 pin taksam olurnmu?
A
14 yıl
acil 8pin güç girişi
edit
A
14 yıl
10.ay premium kırmızı ışık
şubattan beri kullandıgım premium pal konsol biraz once 3 kırmızı yaktı...Moh airborne u açılırken oyun dondu...Tekrar açtım ve kırmızı ışık verdi...Kapayıp tekrar açtım ilk giriş ekranında xbox360 yazısında donma oldu..Dvdyi çıkarıp tekrar açtım düzeldi...Şu an ne yapmak lazım..?Direk bilen birilerine mi gondermek yoksa şansımı mı denemeliyim?Mass effecti çıkarsaydı şu alet..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.