M

Yarbay
17 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
40 üye
Görüntülenme (?)
177 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
M
3 ay
AVM’yi komple satıyoruz
Değerli arkadaşlar ülkemizin farklı bir köşesinde yer alan AVM’mizi; borçsuz, tüm teknik donanımı ile satıyoruz. 5 senelik bir AVM, an itibariyle %70’e yakın doluluk oranı var. İş stresinden kaynaklı sebepler ile burası satılıyor. Yerine dönüşüm yapılarak hastane, kongre merkezi, çok amaçlı pansiyon vs kısaca para getirebilecek ne proje var ise çevirebilirsiniz. İlgili konu için drone çekimi dahil broşür de bastırdık. Gerçekten bu işin hakkını verecek bir yatırımcı arayışındayım. Görmek isteyen arkadaşlara özel mesaj yolu ile Google Drive linkini atayım. Tüm detaylar orada yazıyor. Sevgiler.
M
6 ay
Adana ve Hatay’da bayram günü açık mekân olur mu?
Beyler Adana ve Hatay’da bayramın 4 günüde mi mekanlar kapalı olur? (Yemek için)
Kaburgacı Yaşar Usta’yı aradım full kapalıyız dedi, Hatay’da PÖÇ kasabını aradım full kapalıyız dedi. Açık olan benzer yerleri bilen varsa paylaşabilir mi?
M
geçen yıl
Bu efekti hangi uygulama ile yapıyorlar?
Dostlar,

şu:

https://twitter.com/afcasiancup/status/1353218038510870528
ve şu:paylaşımlarda yer alan ana figürü küçültme işini nasıl yapıyorlar? PhotoShop ile ince işçilik ile yapılır tamam da, sık sık görmeye başladım, hazır olarak bunu yapan bir uygulama var mıdır?
M
geçen yıl
implanta bir alternatif yok mu? (Tek diş: sağ, alt, en arka diş)
Beyler 29 Ekim günü sıkıntılı olan dişi çektim, 3 ay dolsun gel implant yapalım diye anlaştık ve 29 Ocak yaklaşıyor ve ben implant tarihi yaklaşınca strese girdim. Hem parasal olarak hem de yöntem olarak hiç hazır olmadığım bir süreç. Alternatif yok mudur? En arka, alt taraf, sağ kısım. Açık söylemek gerekir ise çok dert etmiyorum ama karşılığı olan diş zamanla aşağı doğru uzayabilirmiş.
İmplant yapmak istemiyorum, alternatif ne yapabiliriz? (Not: sigara, alkol yok, tamamen stres gibi sebeplere bağlı olarak dişimin çürüdüğünü düşünüyorum. Düzenli fırçalayan, diş bakımı yapan, en kaliteli fırça ve macunu kullanmaya çalışırım. Buna rağmen dişim çürüdü ise tek faktör genetik ve stres olabilir diye tahmin ediyorum.)
M
geçen yıl
iPhone SE 2020 uyumlu tripod önerisi
Dostlar Xiaomi Note 8'den bu telefona geçtim ve foto/video olayında arada çok fark görüyorum. Şu an D-SLR makina alamadığım için video foto işini bu telefon ile götüreyim diyorum ve tripod alma niyetim var. İleride D-SLR uyumu da olan bir model önerirseniz sevinirim.En kötü ihtimal bu telefon ve diğer üst model iPhone'lar ile uyumlu olması önceliğimdir.max 350 TL'ye kadar.
M
2 yıl
CSS ile ilgili ufak bir soru
Selâm dostlar,https://arthillturkey.com/ sitede bulunan şu kısımda:https://prnt.sc/tj13gq ilgili kategorilerin fontunu büyütmek ve menü yazı fontunu logo yazı fontu olan magnum olark değiştirmek istiyorum. Kolay şekilde nasıl editlerim. Yardımınızı rica ederim.
M
2 yıl
CSS ile ilgili ufak bir soru
Selâm dostlar,https://arthillturkey.com/ sitede bulunan şu kısımda:https://prnt.sc/tj13gq ilgili kategorilerin fontunu büyütmek ve menü yazı fontunu logo yazı fontu olan magnum olark değiştirmek istiyorum. Kolay şekilde nasıl editlerim. Yardımınızı rica ederim.
M
2 yıl
Neden organize olup fiyatları/piyasayı düşürmüyoruz?
Dostlar Selâm,

Son zamanlarda 90'lı yılların otomobillerinin bile fiyatlarının 60+ 80+ olduğunu gözlemledim ve bazı şeylerin tadı kaçmış durumda. Çoğumuzun sahibinden üyeliği var ve neden organize olup random araçları düşük fiyatlardan açıp ilân açmıyoruz? Öyle öyle piyasa yüklemiş idi, öyle öyle de düşebilir diye düşünüyorum. Fikirlerinizi bekliyorum.
M
2 yıl
PES online oynayanlar bakabilir mi? Çok basit bir problem var
Dostlar online oynarken çıkan bu isimi nasıl değiştirebilirim, yardımcı olur musunuz? Demir-35 oyunu satın alırken gelen isim idi. Değiştirmek istiyorum.
< Resime gitmek için tıklayın >
M
2 yıl
2 makina arasında kaldım. Özellikle Canon bilgisi olan dostlar bakabilir mi?
Dostlar Selâm.

GoPro Hero 8 Black satın aldım ve bana göre olmadığını anlayıp hemen aynı gün iade ettim, onu almadan önce gözüme 2 makine kestirmiştim:
https://kiyas.la/tr/fotograf-makinesi/karsilastir/canon-powershot-g7-x-mark-iii-vs-canon-eos-m50

Biri: Canon PowerShot G7 X Mark III

Diğeri: Canon EOS M50


Amacım şu: Xiaomi Note 8 telefon kullanıyorum ve çok kötü video kalitesi var.
YouTube kanalım, vimeo kanalım ve instagram için videolar, çok kısa film ve belgesel tarzı ufak şeyler çekmek için almak istiyorum.

Nadir olarak canlı yayın yapmayı düşünüyorum. E almışken de iyi fotoğraf çeksin isterim.

Yanında tripod alacağım, hafıza kartım var, (Lexar PROFESSIONAL 1000x 150 mb/s micso SDXC UHS II 3 CLASS 10 4K ve drone uyumlu hafıza kartı) bir de yedek batarya alacağım.

Dolar'ın durumu ortada ama siz bana yine de bu ikisi arasından birini ya da aynı paraya işimi görebilecek daha iyi bir makine önerinde bulunur musunuz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.