I

Yüzbaşı
12 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
52 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
3 yıl
8JX18 ve 8.5JX18 uygun lastik
Merhabalar

Yazlık lastikleri takmak için aracıma jant alıcam bulduğum jantlar önler 8JX18 arkalar 8.5JX18 ölçülerine sahip. Bu jantların 4 ünüde 225 45 18 takabilirmiyim? Yoksa arkalara dah büyük taban ölçüsüne sahip lastikmi takmak gerekir.
I
7 yıl
Benide buldu aracımı çizdiler
Sözde ankara'nın iyi sitelerinin birinde oturuyorum, her sitede olduğu gibi park sorunu var sitede. Dün akşam 22:30 gibi eve geldim tabi yer yok, site içinde iki bina arasını bağlayan yolun kenarına diğer araçlar gibi park ettim. Sabah arabaya doğru gidiyorum arkama araç park etmiş siyah mondeo arka kapısına S çizmişler. Yazık arabaya dedim ne biçim çizmişler ve kendi aracımın başına geldiğimde gördüğüm manzara işte. Maalesef sitede kamera yok.

< Resime gitmek için tıklayın >
I
8 yıl
Dubai iphone zorlu applestore garanti ACİL
Arkadaşlar şuan dubai deyim, burdan alıcağın iphone 6 nın garantisi zorlu apple store da geçerli olurmu?
I
11 yıl
Jetta kapı kilidi açılmıyor
Son 2 haftadır arasıra sağ arka kapının kilidi açılmıyor kapı kilitli kalıyor. İçerden kilitle - aç yapıncada açılmıyor, kumandayla kapatıp açmam gerekiyor açılması için.
I
12 yıl
Bi-xenon bağlantı yardım
Jetta aracıma bosch bi-xenon far taktım. Soketler uymadığı için ebay den dönüştürücü soket aldım, bi-xenonları tetiklemek için kablo çıkartılmış soket den. Uzunlara paralel bağladım tık tık ses yapıyor ama bi-xenon özelliği çalışmıyor bu yüzden Roleli şekilde uzunları yakınca aküden güç çekecekler şekilde yapmak zorundayım. bi-xenon motorları kaç volt la çalışır, aküden güç versek motorları yakarmıyız?
I
12 yıl
Bosch Bi-xenon ampul sabitleme yardım
2007 jetta aracıma bosch marka oem bi-xenon far takımı aldım için açıp baktığımda ampulu sabitlemek için tel yok, ampulu nasıl sabitliyeceğim.

< Resime gitmek için tıklayın >
I
12 yıl
MTEC R1 H7 D2S e çevirme
Merhabalar

Mtec R1 H7 kitlerim var, D2S mercekli far aldım. şimdi ben bu kiti nasıl D2S e çevire bilirim. bu duy'u alsam benim balastlara uyar mı?Balast ile duy arasındaki soketler aynı mı?

< Resime gitmek için tıklayın >
I
12 yıl
Jetta mtec R1 montaj ankara
mtec R1 aldım ankarada montajını nerede yaptırabilirim.
I
12 yıl
Toyota gaz pedalı sorunu model
http://www.milliyet.com.tr/polis-toyota-yi-boyle-durdurdu-/yasam/sondakika/10.03.2010/1209424/default.htm?ver=10

Bu olaydaki Toyota Prius'un 2008 model olduğu ve geri çağırılan araçlardan olmadığı ortaya çıktı. Sikes da, aracı servise götürdüğünü ancak serviste aracında sorun olmadığı için geri gönderildiğini söyledi.
I
12 yıl
Şamil satılık
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.