G

Yarbay
22 Aralık 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
71 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
G
11 ay
Aynı servisi kullandığım bir arkadaşım pozitif
Kısaca durum bu. Sonuçları ne olur? Karantinaya mı gireceğiz?
G
geçen yıl
Sony WF1000XM3 yada ?
sony wf1000xm3 almayı planlıyorum.

1500,1600 lira bütçem var. Wireless, kayıpsız, yüksek ses kalitesinde (tidal master) bir kulak içi arıyorum. Ses kalitesine çok önem veren birisiyim.

Bana önerebileceğiniz, yada şu kulaklık daha iyi diyebileceğiniz ürünler var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
G
3 yıl
Superonline internet kopma problemi
Dün öğle saatlerinde semtte elektrik gitti. Geri geldiğinde ise internetim çok yavaştı ve arkasından sürekli internetim kopup durdu. Müşteri hizmetleri ile görüştüm arıza kaydı bıraktım ne arayan var ne soran. Tekrar arıyorum, hala çözüm aşamasında olduğunu, bakıldığını söylüyorlar.
Dün öğlen saatlerinden bu yana yaklaşık 300 internet kopması yaşadığımı kendileri söylüyor fakat sorunun tam olarak ne olduğunu bilmiyorlar.
Bina içi hatta, bilgisayarda herhangi bir problem yok. Telekomdan bir araç gelip sokaktaki bağlantıyı kontrol etti ancak internetimde herhangi bir düzelme olmadı.
Arıza kaydı olmasına rağmen bana kesinlikle bir bilgilendirme çağrısı yapılmıyor. Kendileri ile görüştüğümde bana bu çağrının yapıldığını söylüyorlar ancak ben öyle bir arama almadım.
Bahsettiğim bu problem dün başladı. Bunun önceside var. Yaklaşık 3 haftadır 8 mb olması gereken bağlantı 2mbit (hız düşümü olmadan), kotadan dolayı hız 3mbite düşünce benim aldığım hız 0.4mbit idi. 3-4 günlük telefon mücadelesinden sonra bu sorunu bir şekilde hallettik.

Yaklaşık 2 gündür internetim kesiliyor her iki dakikada bir fakat superonline bu kesilmelerin sebebini bilmediklerini dile getiriyor. Tam 300 internet kopması yaşadım, aradığım zaman hala bana modeme reset attınız mı diye soran insanlarla muhattap olmak zorunda kalıyorum.
Superonline şikayet kısmına da şikayetimi ilettim, henüz geri dönüş yapılmadı.

Yaklaşık 12 saattir internetim hic yok. Başka ne yapmalıyım bilmiyorum. Fikrinizi almak istiyorum. İyi akşamlar.

Güncelleme:

Tam 1 hafta oldu, netim hala yok. Superonline insanı çileden çıkarıyor artık.
Geçtiğimiz perşembe günü superonline ve ttnet geri dönüşünde sistemlerinde problem olmadığı ve benim ev içi tesisatında problem olabileceği söylendi. Bende ev içi tesisatı yeniledim fakat problem değişmedi. O gün içinde bende modem değişimi talebimi ilettim. 24 saat içinde geri dönüş yapacaklarını söylediler ama arayan soran olmadı. Bir çok kez aramama rağmen sadece cumartesi günü bir müşteri temsilcisi bana superonline ile bayileri arasindaki sistemin sorunlu olduğu ve modem değişimi talebimin bayiye ulaşmadığı bildirildi. Pazartesi gününe kadar bekledim ve artık kendilerini mahkemeye vereceğimi söyledim. Kendileri bana bulunduğum şehirdeki bayinin telefonunu verdiler ve bende geriye kalan işlemi kendi başıma yapmak zorunda kaldım. Akşam saat 6 civarı modemim değişti fakat bağlantım da herhangi bir değişim olmadı.
Beni ısrarla arayaran ve problemin kendilerinde olmadığını belirten servis saglayicisi superonline ve ttnet i tekrar aradım ve problemin devam ettiğini belirttim. Değişen hiçbirşey yok. Hiç bir aksiyon alınmıyor.
Son olarak TTnet saha sorumlusu arkadaşın bana kendilerine ait bir problemin olmadığını söylemesi durumu ve aşağıya koyacağım 2 adet foto var.


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Bu nedir yahu?
G
3 yıl
Yurtdışına özel kargo şirketleri ile evrak gönderimi
Evet konu tam olarak budur. Sadece 2 adet a4 evrak göndereceğim. Özel şirketlerde bu bana ne kadara patlar? Ptt ile gönderim yapmalı mıyım? Evrak 2-5 gün içerisinde ulaşsın istiyorum.

Bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba..
G
3 yıl
Çatıda "Noel Baba" nöbeti
Yeni yıl kutlamalarıyla ilgili bir takım insanların tepkisi sosyal medyada dolaşmaya devam ediyor. Nusret Oktar isimli bir vatandaş, elinde sopa ile çatıya çıkarak, çatıda Noel Baba bekledi.

Facebook’tan canlı yayın yapan Nusret Oktar, yeni yıl kutlamasının Hristiyanların bayramı olduğunu iddia etti. Kutlayanları kafir olarak değerlendirdi. Videoyu izleyen birçok insan da Oktar’a tepki gösterdi.

İşte, o ismin videosu ve açıklamaları: “Görüyonuz mu beni? Çatıdayım. Malumunuz, kimi bekliyorsun dersiniz? Akşama yılbaşı, yılanın başı var. Onların babası varmış ya. Onların babaları gelecekmiş. Onu bekliyoruz. Dövmek için değil, yanlış anlamayın. Sopayla tutunuyoruz. Tebliğ yapacağız Noel babalarına… Zaten, Noel baba baya kilolu bir şey. Bacalar ufacık. O bacaya Noel Baba nasıl girecek. Bunlarınki hepten uydurma. Noel babayı görürsem, “çatılarda gezmeyi bırak, hasta olursun, gel iman et” diyeceğim. Kaç gündür yırtınıyorum. Çatıda arıza var, aklıma bu geldi. Millete anlat anlat dilimizde tüy bitti. Noel baba onların babası, bayram onların bayramı. Noel baba bugünkü papalarının atası. Onların dini bayramı. Kimden gördün bu yılbaşını, gavurdan görmedin mi be kardeşim. Kimseden görmedin, kendini kandırma. Bu gavur işi. Be mübarek, onların dini bayramı diyorum sana.”

Videoyu izlemek için tıklayınız
G
3 yıl
Son dakika: Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, 11.840 kişinin telefonuna iradesi dışında BYLOCK yüklendiğini tespit etmiş.
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, 11.840 kişinin telefonuna iradesi dışında BYLOCK yüklendiğini tespit etmiş.


< Resime gitmek için tıklayın >

http://m.hurriyet.com.tr/savciliktan-cok-onemli-bylock-aciklamasi-40691613

http://m.hurriyet.com.tr/son-dakika-bassavcidan-bylock-tutuklamalari-icin-cok-onemli-aciklama-40691857

Ordinaryus komplo teorileri yazilmadan şuraya not düşeyim;

https://www.evrensel.net/haber/317685/fetoden-suclananlara-iliskin-rapor-35-intihar-yasandi

Bu ihtihar edenlerin arasında ya masumlar varsa?
G
4 yıl
Donanimhaber'den dolgun reklamlar
G
4 yıl
Mobilde en çok ziyaret ettiğiniz websiteler (Ssli)
< Resime gitmek için tıklayın >

Benim favori sitem tabiiki 502 bad gateway. Sorduğun sorumu şimdi bu şapşal
G
4 yıl
Bayanların yanindan gecerken surekli omuz cekmek zorunda miyiz?
Sadece Türkiye genellemesi yapmıyorum, seyahat ettiğim ülkelerde ve şuan ikamet ettiğim bölgede de aynı durum. Bir bayanın yanından geçerken omuzum vurmasın diye akrobasi yapıyorum resmen ama hanım efendi omuzunu hafif bile çekmiyor. Yani hafif omuz teması olsa hemen tribe giriyorlar. Allah biliyor ya, bir gün çekmeyeceğim omuzumu ve birini fukara sümüğü gibi yapistiracagim yere. Bu ne rahatlık yahu..
G
4 yıl
Fernando Francisco Reges Mouta
Yeni transferlerimiz arasında şuan için en iyi olarak nitelendirmem gerekiyor kendisini, Mariano'dan, hatta Gomis the Popo'dan bile iyi katkı olarak. Melo mastürbasyonundan sonra orta sahamiza ve takım defansına tam anlamıyla level atlattı.
Üçüncü bölgede her ne kadar çok görünmesede, arka tarafı çok iyi topluyor. Müdahaleleri çok yerinde, gereksiz agresif oynamıyor rakibe yönelik, kademeleri ve taktik gereği defansın içine gömülmesi, defansa nefes aldirmasida cabası.
Yeni bir transfer olmasına karşın, diğer transferlerle birlikte takım kimyamiza çok uygun olduklarını ilk haftalar olmasına rağmen aşağı yukarı gösteriyorlar.
Bir oyuncu düşünün, defans bloğu, sağlı sollu orta saha ve ileri uç olarak yepyeni transferler olmasına rağmen kendisini bu takımın göbeğinde ve en kritik yerinde kısa sürede kanıtlama noktasına getiren... Zaman içerisinde çok daha iyi performans vereceğini düşünüyorum umarım bir sakatlık durumu yaşamaz. Üçüncü bölgede çok fazla etkin olmaması kimseyi yanıltmasın lütfen.

Videoyu izlemek için tıklayınız

Videoyu izlemek için tıklayınız

Videoyu izlemek için tıklayınız

Videoyu izlemek için tıklayınız

Videoyu izlemek için tıklayınız

7 Mac icin gecerli olmak uzere;

Ofans;
< Resime gitmek için tıklayın >
Defans;
< Resime gitmek için tıklayın >
Genel;
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.