Sınava beklentisiz girdim. Sınav gerçekten inanılmaz kolaydı. Özellikle türkçe çok kolaydı. Bilmiyorum hiç çalışmamış birisi olarak 95 100 arası bekliyorum. Kolay gelsin iyi forumlar. |
Sınava beklentisiz girdim. Sınav gerçekten inanılmaz kolaydı. Özellikle türkçe çok kolaydı. Bilmiyorum hiç çalışmamış birisi olarak 95 100 arası bekliyorum. Kolay gelsin iyi forumlar. |
Elimde ufak bir meblağ bulunuyor ama şimdiye kadar herhangi bir hareketlilik görmemek tereddüte düşürmedi değil. Sizce sene sonuna kadar bir yükseliş görülmesi mümkün mü ? |
Yeditepede okuyan arkadaşlar sınavla ilgili bilgi verebilirler mi zorluk açısından. İnternetteki örnek sınavları bana biraz zor geldi açıkçası.Ona benzer mi oluyor yoksa daha kolay daha zor diyebileceğiniz yanları var mı. Essay bölümünde nelere dikkat etmem gerek ve essay konularını neye göre seçiyorlar bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim iyi forumlar bol kazançlar... |
özel üniversitelerin 1 kişilik burslu depremzede kontenjanları var iletişime geçtiğimde tercih kısmında depremzede olduğumu belirtmem gereken bir kutucuk vs bir şey olduğunu söylüyorlar ama öyle bir şey yok durumu açıklayabilecek birisi var mı |
Arkadaşlar aynısını size de tavsiye ediyorum.Önünüzde yıllarınızı geçireceğiniz ve belki de daha sonrasında yıllarca mesleğini yapacağınız bölümümü seçme gibi önemli bir eşik noktası var. Bence ayın 11i (tercihlerin son günü)ne kadar iyice boylu boyunca düşünüp kararınızı ona göre verin ... |
Forumda Eyüp B çok önerilmiş TYT/AYT Matematik videolarını arıyorum ama bulabildiğim tyt/ayt mat videosu 3-4 yıl öncesine ait? ben mi körüm anlamadım yarım saattir bulamadım, oynatma listesi varsa atabilecek var mı? |
onur.kplan instagram adresim arkadaşlar bu hasret artık bitmeli . bana saygısızlık yaptınız, beni hor gördünüz hep ama ben bu forumun iyiliğini düşündüm sadece.Tek başlığımla forumdaki trolleri harekete geçirebilirim. Her gün destekçilerim hocam emrindeyiz diye mesaj gönderiyorlar. Beni yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim. Eyüp bli günler dilerim bol kazançlar... |
canım çok sıkılıyor çok.... Kız muhabbeti,ders muhabbeti... Mezunluk çok zor saat falan takıyorum blackjack severim kronometre kullanmıyorum 31 salmaya çalışıyorum ama zor biraz 2 gün çekmesem 3. gün bir bakıyorum elim b vitamininde . abi dolapta her zaman bi abur cubur olacak ya... |