onur.kplan instagram adresim arkadaşlar bu hasret artık bitmeli . bana saygısızlık yaptınız, beni hor gördünüz hep ama ben bu forumun iyiliğini düşündüm sadece.Tek başlığımla forumdaki trolleri harekete geçirebilirim. Her gün destekçilerim hocam emrindeyiz diye mesaj gönderiyorlar. Beni yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim. Eyüp bli günler dilerim bol kazançlar...
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesajda bahsedilenler: @Hocam44