V

Er
07 Temmuz 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
97 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
V
8 ay
Oyun için kulaklık tavsiyesi
Konuyu nereye açacağıma birazcık şaşırdım kusura bakmayın. Rampage pulsar 7.1 Titreşimli kulaklık kullanıyordum çok memnundum. Benzer kulaklık tasviyesi istiyorum. üzerindeki tuşlarla mikrofon kapatma açma ses kısma vs. Olan kulaklıklar yüksek ses ve bass kalitesine sahip ince sesleri verebilen kulaklıklar arıyorum. USB'li olan olursa daha iyi olur. RGB olması şart değildir tercih etmiyorum fazla. Bütçem 250-500 tl arasıdır.
V
10 ay
HD 3650 Saçma ısı değerleri
HD 3650 Sapphire ekran kartımı windows 10'da değişik bir sürücü bugu ile kullanıyorum. CS:GO LOL vb. oyunlarda rahatlıkla takılabiliyorum lakin işin garip tarafı kartın aluminyum bloğuna elimi koyunca saçma derecede soğuk ve kart ta ayını şekilde. Evet bu iyi bir şey farkındayım ama bu kadar soğuk olması saçma? Kart bazen 15'e kadar düşüyor bazen 25e kadar çıkıyor genel sıcaklığı hep 19-18
< Resime gitmek için tıklayın >
V
11 ay
GTX 560Ti Overclock yardımı.
Merhaba sayın değerli forum üyeleri. 560Ti kullanıyorum lakin oynadığım bir oyunda FPS değeri yetmediğinden az da olsa kendisini aşırtmak istiyorum. Bu mümkün mudur? Ve nasıl gerçekleştirebilirim. Saygılarımla.
Asus DirectUII GTX 560TI 1 GB ( Kendim daha kaliteli ve güçlü fanlar kullanıyorum.)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.