A

Onbaşı
30 Nisan 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
7 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
8 ay
Bu lekeler nedir ?
Merhabalar , geçen aracımı incelerken bu lekeleri farkettim . Bunlar tırnağınızı üzerinde gezdirince takırdayan ve aracımın sadece sağ tarafında boydan boya bulunuyor ,sanki bir şey sıçramış gibi . Bunlar nedir , nasıl geçer ?
A
8 ay
BMW F20 kronik sorunları
2012 model bir f20 araç sahibiyim , aracım 90 model şahin gibi kapı gıcırdatıyor ayrıca ön camın altındaki plastikler 5 sene gibi bir sürede eridi bildiğin plastiği alıp elinizle yuvarlayabiliyorsunuz zift gibi bir şey. Bazı kullanıcılar arka stopların parlaklığının düştüğünü söylüyorlar . F20 sahipleri olarak bu tür sorunlar yaşadınız mı ? Ya da üstesinden nasıl geldiniz ? Yardımcı olursanız sevinirim . Araç hakkında fikirlerinizi de yazabilirsiniz.
A
9 ay
Kararsız ben
Elimde hazır 2012 model bir BMW 116d urban line var fakat araç manuel ve Ankara da kullanmaya biraz çekiniyorum , farklı bir araç olarak elimdekinin değerini fazla aşmayacak şekilde 2020 polo ya da yeni Clio 5 gözüme kestirdim . Farklı önerileriniz var mıdır , yoksa aracımı elimden çıkarmamalı mıyım ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.