D

Yüzbaşı
20 Kasım 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
168 (Bu ay: 30)
Gönderiler Hakkında
D
geçen hafta
Çevrimdışı Gamepass
Xbox cihazımdaki Gamepass aboneliği ile yüklediğim oyunları internetsiz bir yere gittiğimde oynayabilir miyim?
D
geçen hafta
Vodafone Video Pass Hotspot
Selamlar. Önümüzdeki ay Vodafone Video Pass almayı düşünüyorum. Video Pass sahibi olan kişiler diğer cihazlara Hotspot yapmaları durumunda Hotspot yapılan cihazda izlenen videolar sahip olunan internet paketinden mi yer, yoksa Video Pass özelliği devreye girip sınırsız kullanılabilir mi?
D
4 ay
Play Sports güvenilir mi?
Bu siteden daha önce herhangi bir ürün alan var mı? Güvenilir midir?https://www.playsports.com.tr/
D
4 ay
LeBron Witness 5
Selamlar, aranızda bu ayakkabıyı kullanan var mıdır, memnun musunuz?
D
4 ay
Yalan Dünya'nın 10 yıl önce başladığı gerçeği.
Asla kabul etmek istemediğim gerçektir, sanki dün gibi geliyor, her sene açar 10-20 bölüm izlerim.
D
5 ay
POCO X3 PRO SENSÖR SORUNU
Xiaomi telefonların lanet sensör sıkıntısı yeni aldığım Poco X3 Pro telefonumda da başıma geldi. Daha önceki telefonumda da aynı sorun vardı (Xiaomi Mi A1). Bunun bir çözümü var mıdır, yoksa garantiye mi vereyim?
D
5 ay
INSTAGRAM HAREKETLER YOK
Instagram'da yaklaşık 3-4 saattir hareketler kısmına ulaşamıyorum. Twitter'da baktığımda birkaç kişide daha aynı sorundan var, burada aynı sorunla karşılaşan var mı?
D
5 ay
TELEFON ALACAĞIM, YARDIM LAZIM
Selamlar,
Bugün akşam saatlerinde çantamdaki ayranın patlayıp telefonun içine girmesi, ve benim bunu geç farketmem sebebiyle telefonum bozuldu, telefoncuya gitmedim çünkü telefon tahminimce 10-15 dakika ayran banyosu yaptı ve ekran falan gitti muhtemelen. Yaptırmaya kalksam minimum 1000 TL masraf çıkacak, zaten 3 yıllık bir telefon olduğu için bu parayı vereceğime yeni telefon alırım dedim. Şu anda yaklaşık 3500 TL bütçem var ve alabileceğim en iyi telefonu öğrenmek istiyorum.
Marka farketmez. TR garantili olsun istiyorum.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
D
6 ay
Avrupa Birliği'ne girme ihtimalimiz.
Selamlar, 90ların sonlarına doğru bir AB'ye girme ihtimalimiz vardı. Şu anda durum nedir acaba? Şu halimize bizi kim ister gerçi de bilgisi olan yazarsa sevinirim.
D
6 ay
Afetlerde toplanan paralar
Ben aldığım elektronik ürüne ürünün fiyatı kadar da vergi öderken, çiğnediğim sakıza bile vergi öderken neden afetlerde bağış yapmaya çağırıyorum, ödediğim vergiler nereye gidiyor?
Sakın yanlış anlaşılmasın bağışlara karşı değilim ama insanlar aldıkları şeylere bir o kadar da vergi verirken hâlâ bakanların her olayda halka bağış çağrısı yapmasını anlayamıyorum. Bu vergiler ile ne yapılıyor? Tam da bu durumlarda kullanılması gerekmiyor mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.