D

Yarbay
20 Kasım 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
585 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
D
geçen yıl
Yurtdışında Yaşama Yolları
Selamlar, bu akşam hepten karar verdim, yurtdışında yaşamak istiyorum. En kolay şekilde nasıl yasal olarak bir Avrupa ülkesinde yaşayabilirim?
D
2 yıl
HDMI to VGA dönüştürücü ile Xbox oynamak.
Selamlar, elimde eski bir VGA girişli monitör var. Xbox One X cihazımı HDMI to VGA bir dönüştürücü ile birlikte monitöre bağlamak istiyorum. Bu işlemi yaptığımda Xbox'ta bir sorun çıkar mı? Hangi marka dönüştürücü önerirsiniz?
D
2 yıl
TCELLCLUB MESAJI
Az önce telefonuma TCELLCLUB adlı bir kişiden 1kb'lık bir dosya geldi. İlk başta Turkcell olduğunu düşündüm ancak Turkcell'in boş bir mesajla sadece bir dosya linki göndermeyeceğini düşündüğüm için şüphelenip mesajı sildim. Diğer forumlara baktığımda başına gelen diğer kişi de dosyayı açmadan silmiş ve virüs vb. olabileceğini söylemişler. Buradan başına gelen varsa bilgilendirebilir mi?
< Resime gitmek için tıklayın >
D
2 yıl
Bilgisayar ağınızdan gelen sıra dışı trafik uyarısı.
Merhaba. Az önce YouTube'a girmek istediğimde "Sistemimiz, bilgisayar ağınızdan gelen sıra dışı bir trafik algıladı. Bu sayfa, gelen isteği gönderen kişinin bir robot değil, gerçekten siz olduğunuzu denetlemek içindir." diye bir uyarı aldım. Uyarının üstünde de CAPTCHA doğrulaması istiyor. Bunun neden olduğunu anlamadım. Daha sonra uyarının altında yazan IP adresiyle modemimin IP adresini karşılaştırdığımda uyuşmadığını gördüm. Ayrıca diğer sitelere girdiğimde bir sorun olmazken sadece YouTube'a girmek istediğimde bu uyarı ile karşılaşıyorum. VPN kullanmıyorum. Dün öğle saatlerinde bilgisayarın sesini yükseltmek için FXsound yükledim, ancak işlevsiz olduğunu düşünüp daha programı kurmadan silmiştim. Ondan dolayı olabilir mi diye şüpheleniyorum. Yardım edebilirseniz sevinirim.
D
2 yıl
Windows 10 bilgisayar şifresini unuttum yardım lazım.
Daha bu sabah aklıma takıldı şu bilgisayara bir şifre koyayım diye, gittim şifre koydum. Şimdi açmak istediğimde ise kesinlikle şifreyi hatırlamıyorum. Aklıma gelen tüm şifreleri denedim ama bulamıyorum. Dalgınlığıma geldi yanlış bir harfe bastım herhalde. Bir saattir uğraşıyorum nasıl sıfırlayabileceğimi bulamadım. Format atmak dışında bir çözümü var mıdır acaba?
D
2 yıl
Beats Solo 3 önerir misiniz?
Selamlar, bir kafa üstü kulaklık arıyorum ve bir arkadaşım Beats Solo 3'ünü satıyor. Almayı düşünürsem piyasa fiyatının bir tık altına verecek. Kullanan varsa deneyimlerini aktarabilir mi?
D
3 yıl
Çevrimdışı Gamepass
Xbox cihazımdaki Gamepass aboneliği ile yüklediğim oyunları internetsiz bir yere gittiğimde oynayabilir miyim?
D
3 yıl
Vodafone Video Pass Hotspot
Selamlar. Önümüzdeki ay Vodafone Video Pass almayı düşünüyorum. Video Pass sahibi olan kişiler diğer cihazlara Hotspot yapmaları durumunda Hotspot yapılan cihazda izlenen videolar sahip olunan internet paketinden mi yer, yoksa Video Pass özelliği devreye girip sınırsız kullanılabilir mi?
D
3 yıl
Play Sports güvenilir mi?
Bu siteden daha önce herhangi bir ürün alan var mı? Güvenilir midir?https://www.playsports.com.tr/
D
3 yıl
LeBron Witness 5
Selamlar, aranızda bu ayakkabıyı kullanan var mıdır, memnun musunuz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.