Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
2951
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Bilgisayar ağınızdan gelen sıra dışı trafik uyarısı.
D
2 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Merhaba. Az önce YouTube'a girmek istediğimde "Sistemimiz, bilgisayar ağınızdan gelen sıra dışı bir trafik algıladı. Bu sayfa, gelen isteği gönderen kişinin bir robot değil, gerçekten siz olduğunuzu denetlemek içindir." diye bir uyarı aldım. Uyarının üstünde de CAPTCHA doğrulaması istiyor. Bunun neden olduğunu anlamadım. Daha sonra uyarının altında yazan IP adresiyle modemimin IP adresini karşılaştırdığımda uyuşmadığını gördüm. Ayrıca diğer sitelere girdiğimde bir sorun olmazken sadece YouTube'a girmek istediğimde bu uyarı ile karşılaşıyorum. VPN kullanmıyorum. Dün öğle saatlerinde bilgisayarın sesini yükseltmek için FXsound yükledim, ancak işlevsiz olduğunu düşünüp daha programı kurmadan silmiştim. Ondan dolayı olabilir mi diye şüpheleniyorum. Yardım edebilirseniz sevinirim.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

D
2 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Kürdanla modeme reset attım ve tekrar bağlandım, şimdilik sorun çözülmüş gibi gözüküyor ama hâlâ neden olduğunu anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dianz -- 24 Şubat 2022; 15:6:48 >

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

D
2 yıl
Yüzbaşı

Bir IP adresini birden çok kişi kullandığından dolayı.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

E
2 yıl
Binbaşı

Vpn ile giriyorsun ondandir . Browsec gibi programlar kullaniyorsan yada tor browser karsi server in black listinde oldugundan ki cok sik kullanilan ip ler bunlar . Baglatiyi kisitlar captcha dogrulamasi ister .

Bilinmedik yada orjinal sitelerinden indirmedigin programlara guvenme . Zenmap ile public ip taramasi yap . Shell gibi benzer seylerin sapitik portlardan acildigini gorursen format at yada portu firewall dan kapat
Whatismyip den baglandigin ip yi internetten arattir cloud vs gibi kelimeler cikarsa vpn dir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 1 Mart 2022; 23:1:51 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.