N

Çavuş
15 Eylül 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
192 (Bu ay: 16)
Gönderiler Hakkında
N
11 ay
Lego Hobbit Türkçe Yama - [Devam Ediyor]
Daha önce çevirdiğim Lego Lord of the Rings'in üzerine başka bir Orta Dünya Lego oyununu daha çevirmeye karar vererek, Lego Hobbit projesine başlamaya karar verdim. Lego Lord of the Rings'in iki katı kadar bir satıra sahip olduğu için projede öncekine göre biraz daha uzun sürebilir.

Önceki oyunda da kullandığım, gerek filmlerden gerekse kitaplardan yararlanıp hazırlamış olduğum terimceyi kullanarak bu çalışmayı da evrene sadık, kaliteli bir şekilde tamamlamaya çalışacağım.

Aşağıda yama sürecine ait ekran görüntülerini bulabilirsiniz. Şu anda sürecin başında bulunmaktayım, yalnızca oyunun ilk yarım saatlik kısmı çevrilmiş ve Türkçe karakter sorunu halledilmiş durumda. Yama sürecince belirli önemli noktalara ulaştığımda bilgilendirmelerde bulunacağım.
Ekran Görüntüleri


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


Haftalık olarak yüzde güncellemesi yapacağım. Bazı haftalar yoğunluğumdan dolayı ilerleme yavaş olabilir. Bu tarz durumları daha sonraki haftalarda
telafi etmeye çalışacağım. :)


İlerleme


Ana Hikâye: %25


Arayüz: %80


İpuçları: %65


Genel Yüzde: %34
N
11 ay
Star Wars Jedi: Fallen Order Türkçe Yama v2 [ÇIKTI]
 EA Games'in son çıkardığı Star Wars oyunu olan Star Wars Jedi: Fallen Order'a ait Türkçe yerelleştirme çalışması tamamlanmıştır. Ücretsiz bir şekilde aşağıdaki linkden yamayı indirebilirsiniz. Setup'dan dolayı akıllarda oluşan virüs şüphesinden ötürü yama açık bir şekilde paylaşılmıştır. Direkt dosyayı atıp çalıştırabilirsiniz.

Kurulum için; .rar içerisindeki dosyayı oyunun ana dizininde bulunan SwGame -> Content -> Paks içerisine atmanız yeterli.

NOT: Yapılan geri dönüşlerle birlikte yamada bulunan birkaç ufak imla hatasıyla birlikte kendi fark ettiğim hatalar düzeltilmiş ve yama v2 sürümüne yükseltilmiştir. Yamada gördüğünüz hataları bana Discord (Noxious#6840) veya forum üzerinden gönderebilirsiniz. Kurulumda bir değişiklik yoktur, aynı şekilde kurabilirsiniz.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

N
11 ay
Lego Lord of the Rings Türkçe Yama - [ÇIKTI]
2012 yılında çıkmış olmasına rağmen herhangi bir çevirisi bulunmayan Lego Lord of the Rings'de oyuna ait yerelleştirme çalışmasında Türkçe karakter sorunları halledilmiş ve çeviri işlemi tamamlanmıştır. Aşağıda çalışmaya ait ekran görüntülerini ve indirme linklerini bulabilirsiniz.

Orijinal ve korsan sürümlerine ait iki ayrı link bulunmakta. Bunun sebebi ise korsan sürümde oyunun arşiv dosyalarının açık halde sunulması. Haliyle boyutu çok daha küçük. Orijinal sürüme sahip arkadaşlar ne yazık ki daha uzun bir süre indirme yapmak zorunda. Rar içerisinde bulunan dosyaları çıkartıp oyunun ana dizinine atmanız kurulum için yeterli olacaktır. Kurulum sırasında yaşanan problemleri ve eksikleri/hataları bildirmek için bana discord üzerinden ulaşabilirsiniz, orayı daha aktif kullanıyorum (Noxious#6840).EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


İNDİRME LİNKLERİ
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.