C

Çavuş
25 Ağustos 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
44 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
6 ay
Kisa problem sorusu
< Resime gitmek için tıklayın >
Arkadaslar bir bakarmisiniz lütfen :)))
C
2 yıl
Efeler'de Denemelere Dışarıdan Öğrenci Alan Yer
Arkadaşlar var mı bildiğiniz Aydın Efeler de denemelere dışarıdan öğrenci alan Kurs Merkezi?
C
2 yıl
Aydında Kitap Fotokopisi Çeken Yer
Evet Aydında yaşayan arkadaşlar var mı bildiğiniz kitap,soru bankasının fotokopisini çekip satan yer?
C
2 yıl
Solunum Yolu Hastalığı Antibiyotiğin Etkisini Azaltır Mı?
Yaklaşık 1 ay önce Prostat İltihabı teşhisi konuldu.4 haftadır Antibiotik(Tavanic) kullanıyorum son haftasındayım ama hâla ağrı da devam ediyor.
Ancak 4-5 gün önce Birdenbire ateş,kırgınlık,boğaz ağrısı başladı şuan bunların yanı sıra Tat,koku kaybı var.Corona gibi duruyor ama test yapmadım ama belirtiler o yönde gibi.Asıl sorum şu:
Şuan geçirdiğim Corona hastalığının(Soğuk algınlığı veya grip her ne ise) kullandığım Antibiotiğe(Tavanic) etkisi nedir? Yararlılığını azaltmış olabilir mi vucudumda aynı zamanda virüs olduğu için?

Bilgininiz varsa bilgilendirebilirseniz yoksa da Forumda yardımcı olabilecek bir Doktor hocamı etiketlerseniz çok minnettar olurum dostlar... Bu sorunun cevabına göre İlaç kullanımına devam edeceğim çünkü.
C
2 yıl
Lise Temeli Az Olup 2022 Yks Girecekler Çalışma Programı
Arkadaşlar bu sene Üni de Hazırlıktaydım,seneye Yks girmeyi düşünüyorum.200k civarı sıralama ile tercih yapmıştım.Lise boş geçmişti,plansız çalışma ile sonuç bu idi.
Ancak şimdi 9.sınıftan başlayarak sıra ile gideceğim,şimdi ise şu aralar sadece Matematik çalışıyorum Bry a çözüyorum ancak hala kendimde eksik gördüğüm için Antreman-Mat da çözeceğim yazı sadece bu kitaplarla geçirmeyi planlıyorum,sonra TYT için diğer derslerin hepsine birden başlayacağım.
Durumu benim gibi olan,olmayan 2022 Yks girecek dostlar birbirimizden fikir alırsak nerde eksik yaptığımızı daha iyi görürüz gibi sizin Planınız ne ve Nerden nasıl başlayacaksınız?
Hangi kaynaklar ile başladınız/başlamayı düşünüyorsunuz?
C
2 yıl
Yazın Çalışılacak Yer(Yaş 20)
20 yaşındayım,Üniversitede okumaktayım yazın sadece 1 aylık bir boş zamanım olacak bu süre zarfında çalışmak istiyorum ancak nerede çalışabilirim? Daha önce hiç bir işte çalışmadım.Cafe,restorant tarzı yerlerde 1 aylığına çalışmak mümkünmüdür? Veyahut da bu tarz yerlerde çalışmak için illa tanıdık olması şart mı?(Pandemi yüzünden)
Çağrı merkezleri,Mağazalarda vb.1 aylığına çalışmam mümkün olur mu?
Bu konularda bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim...
C
2 yıl
DİŞ HEKİMİ DEVLETTE FİYAT
Arkadaşlar hiç Devlet diş hastanesine gidip de tedavi olan(dolgu,kanal vs) oldu mu? olduysa ücret alıyorlar mı? alıyorlar ise ne kadar ödemiştiniz?
Diş çekimi,kanal,muayene ücreti de olur
C
2 yıl
Linux Ubuntu Kurulu Fakat Açılmıyor
< Resime gitmek için tıklayın > Selamlar,ben windows7 den Linux Ubuntu'a geçmek istiyordum. Ubuntu'yu kurdum,yeniden başlattıktan sonra bu çizgi yanıp sönmeye,siyah ekranda kalmaya devam ediyor. Sistem başlamıyor böylece kalıyor.
Bu arada boot menüde en üste HDD yi aldık(sistem hdd si) Çözümünü bilen var mı?
C
2 yıl
TÜRKÇE BENZERLİK SORUSU YARDIM!
"Insan bu,su misalı,kıvrım kıvrım akar."

Bu cümledeki benzetilen=su,benzeyen=insan ise sizden isteğim benzetilenin neden su,benzeyenin neden insan oldugunu yani sebebini söyleyebilirmisiniz?
Evet burda İnsan suya benzetilmiş sebebi bu fakat 5. sınıf olan kardeşimin sorusu ve ona böyle deyince bu şekilde anlamıyor malum hoca da olmadıgım için ikna da olmuyor.Farklı bir şekilde anlatabilecek olan var mı? Varsa çok minnettar olurum hocam....
C
2 yıl
Kelimenin Geçtiği Örnek Cümleler Veren Kelime Siteleri
Dostlar kelimenin anlamıyla birlikte kelimenin geçtiği örnek cümleler veren aynı zamanda cümlenin de Türkçesini veren Reverso Context tarzı bildiğiniz uygulamalar/siteler var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.