Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Solunum Yolu Hastalığı Antibiyotiğin Etkisini Azaltır Mı?

C Cornelius19 Konu Sahibi
8 ay (38 mesaj)
Yaklaşık 1 ay önce Prostat İltihabı teşhisi konuldu.4 haftadır Antibiotik(Tavanic) kullanıyorum son haftasındayım ama hâla ağrı da devam ediyor.
Ancak 4-5 gün önce Birdenbire ateş,kırgınlık,boğaz ağrısı başladı şuan bunların yanı sıra Tat,koku kaybı var.Corona gibi duruyor ama test yapmadım ama belirtiler o yönde gibi.Asıl sorum şu:
Şuan geçirdiğim Corona hastalığının(Soğuk algınlığı veya grip her ne ise) kullandığım Antibiotiğe(Tavanic) etkisi nedir? Yararlılığını azaltmış olabilir mi vucudumda aynı zamanda virüs olduğu için?

Bilgininiz varsa bilgilendirebilirseniz yoksa da Forumda yardımcı olabilecek bir Doktor hocamı etiketlerseniz çok minnettar olurum dostlar... Bu sorunun cevabına göre İlaç kullanımına devam edeceğim çünkü.





< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cornelius19 -- 12 Eylül 2021; 20:31:16 >

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.