V

Teğmen
06 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
V
11 yıl
hararet ve tüpe geç geçme problemi
Arkadaşlar merhaba,
Araç 5-10 km de anca tüpe geçiyor. hararet göstergesi orta seviyeye gelmesine rağmen bu 5-10 km boyunca da hafif eğimli yerlerde hararet göstergesi yukarı aşağı oynuyor.kaloriferde soğuk üflüyor. Tüpe geçtikten sonra sorun yok gibi.kaloriferde sıcak üflemeye başlıyor.
Bunun üzerine gittiğimiz usta radyatör kapağını ve termostatı değiştirdi fakat hala tüpe geç geçiyor. Tüpe gelen sıcak su borusuna bakmış ve oraya sıcak suyun gelmediğini görmüş yada yetersiz veya geç geldiğini. Bunun üzerine silindirde bir sorun olabilir demiş. Açıp bakalım,1000 lira masraf çıkabilir demiş.Anladığım kadarıyla kalorifer ve tüp aynı su borusunu kullanıyor ve bu kısma su geç geliyor gibi. Dedikleri gibi silindirde çatlak gibi bir şey olabilirmi. ayrıca aracı kullanma hararet yapar demiş.
yardımlarınızı bekliyorum.


corolla 2006 1.4 terra
V
11 yıl
tüpe geç geçiyor, yardım bekliyorum
Arkadaşlar merhaba,
Araç 5-10 km de anca tüpe geçiyor. hararet göstergesi orta seviyeye gelmesine rağmen bu 5-10 km boyunca da hafif eğimli yerlerde hararet göstergesi yukarı aşağı oynuyor.kaloriferde soğuk üflüyor. Tüpe geçtikten sonra sorun yok gibi.kaloriferde sıcak üflemeye başlıyor.
Bu arada araç uzun yolda 1 litre su azaltıyor. Bunun üzerine gittiğimiz usta radyatör kapağını ve termostatı değiştirdi fakat hala tüpe geç geçiyor. Tüpe gelen sıcak su borusuna bakmış ve oraya sıcak suyun gelmediğini görmüş yada yetersiz veya geç geldiğini. Bunun üzerine silindirde bir sorun olabilir demiş. Açıp bakalım,1000 lira masraf çıkabilir demiş.Anladığım kadarıyla kalorifer ve tüp aynı su borusunu kullanıyor ve bu kısma su geç geliyor gibi. Dedikleri gibi silindirde çatlak gibi bir şey olabilirmi. ayrıca aracı kullanma hararet yapar demiş.
yardımlarınızı bekliyorum.


corolla 2006 1.4 terra
V
11 yıl
tüpe geç geçiyor
Arkadaşlar babama corolla 2006 terra tüplü satın aldık. Fakat tüpe geç geçiyor.10km sonra kadar. Hararet göstergesi normal seviyeye erken ulaşıyor fakat tüpe geçmiyor.Aynı zamanda kaloriferde tüpe geçinceye kadar soğuk üflüyor. Ayrıca tüpe geçmeden önce hararet göstergesi arada yukarı doğru hareketler yapıyor.genelde eğimli yollarda. acaba bu sorunlar karşısında fikri olan varmı?
Teşekkürler....
V
11 yıl
clio enjeksiyon beyni lazım
arkadaşlar merhaba,
clio beyin lazım, ankarada yada forumda çıkma yada sıfır nereden bulabilirim. teşekkürler...
V
12 yıl
başka hastanede trombosit alınabiliyormu?
Arkadaşlar merhaba,

Babamın herhafta trombosit alması gerekiyor, fakat hacettepede tedavi görüyoruz. hacettepe kan merkezi hafta sonu ve akşam açık değil bu yüzden donör bulmakta zorlanıyoruz.Bazı kan merkezleri hafta sonu açık diye duydum.(Ankara tıp) Oralardan nasıl faydalanabiliriz. Bilgisi olan var mı? Trombositi yine biz vericez babam alacak.

Teşekkürler...
V
14 yıl
motor takozu değişti, rölantide sarsıntı arttı, bir bilen
arkadaşlar benim clio nun motoru gaza bastığımda çok hareket ediyordu.gaza bastığımda arkaya doğru 5 cm hareket ederdi mesela.Bakımda motor takozunun kırık olduğu ortaya çıktı.Takoz değişti.Şimdi de motor hareket etmiyor fakat rölantide iken daha çok sallanıyor sanki araba.yapılabilecek bir şey var mı? Takarken yanlış mı taktılar acaba?
V
14 yıl
satılık 72 ekran Toshiba flat 100 Hz ihraç fazlası
arkadaşlar merhaba,
ihraç fazlası TV aldım fakat başka TV olduğunu düşünerek almıştım,
PIP-PAP yok o yuzden uygun fiyata satmak istiyorum.
İlgilenirseniz mesaj atın, Manisa,İzmir uygun olur,kargo parası vermeyiz.
500YTL
V
14 yıl
vites kutusundan ses geliyor. yardım lütfen
5. viteste gaza bastığımda şıkır şıkır diye ses geliyor.Vites kolunu dinledik sanırım, oralardan geliyor. dişlide mi sorun var acaba, bir de neden gaza basınca ses geliyor.Normalde de dönmüyor mu?
V
14 yıl
değişen parçaların üretim tarihi yaza mı üstünde
arkadaşlar selam, benim araçta ön çamurlluklarda üretim tarihi yazıyor. diğer parçalara da baktım ama bulamadım.Hepsinde yazıyormudur.
V
14 yıl
gaza bastığımızda vites kolu
Arkadaşlar gazaa basıldığında motor öne ve ya arkaya doğru hareket eder mi, ayrıca gaza basıldığında vites kolu hareket eder mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.