Kalite olarak 5. sınıf ürünlerin layık olduğu ülke olarak memnun değildik. Şimdi onları bile bulamayız. Artık kola yerine şekerli su dondurma yerine meybuz Murat 124 tekrar piyasaya çıkar. LCW,Bim gini mağazalarında alt mağazaları çıkar yakında Altus regal gibi. Azıcık ama azıcık kaliteli bir ürüün kullansak fenamı olur. |
Basit sıradan insanlar, neredeyse tapıp uğruna kavga ediyoruz. Oysa çevremde ne kadar başı boş varsa siyaset ile uğraşıyor. Tek mantığı ideolojik bakma oda het şahısları yüceltmez. |
Benden kesilen faturada olanlar. İlaç Katılım Tutarı: 8,56 lira Muayene Katılım Tutarı Elden: 6 lira Reçete Katılım Tutarı Elden : 3 lira İlaç Fiyat Farkı : 2,61 lira Toplam 2,61 ödemem lazım ama ödediğim 20,17 lira mı oluyor ? |
Siyasetiniz yerin dibine batsın. Herkesi blokladım yine yetmiyor. Medya zaten bitti halk ta bitti. 2 kelime konuşamıyor kimse her konu illa siyasete gidiyor. Donanım forumu 10 kişinin kendi arasında ki sohbete dönmüş. Kimse ülkeyi düşünmüyor sadece oy alma peşinde. |
Sürekli memur Konusu açılacak değil ya ![]() Daha evin tesisat problemini ilk seferde çözebilen usta göremedim. Ama her gelen önce 100 TL alır ondan sonra çözdüm diyip gider sorun devam eder. ![]() ![]() ![]() Kazıkçı Esnaflara değinmeyeyim :) |
A101,Bim,Şok Symbol,Clio,Dacia,Linea Mis,Dost Lezita,Körpe Liste uzar gider Medya kısmı daha vahim Kalitesiz müzikler ,diziler,Gazeteler Recep İvedik ve tarzı komedi olduğunu zanneden çocuk filmleri. Çin ürünleri bi girdi çıkmıyor. Oysa avrupada kalitesiz ve sağlıksız olanlar satılmaz. Mahallede bakkal vardı hangi ürün varsa hepsi kaliteliydi. Şimdi seçenekte yok her köşede aynı marketler. Ülke resmen Ucuz ve Kalitesiz ve ürünler tarafından ele geçirilmiş. |
bu ay fatura 165 lira gelmiş geçen ay 85 ti. Limitten fazla elektrik tüketimi olunca fiyatı arttırmışlar. evde normalden fazla tüketim asla olmadı. Yaşama hevesi bırakmadı bu faturalar. lanet olsun bee |
Türk tarihinde o kadar değerli lider varken neden bir padişaha takıldık ? Darbe ile gelip darbe ile gitmişti. Baskıcıydı. Kimi çok sevdi kimi nefret etti. Ama ecdattır bizim için değerlidir. Derin tarih diye bi yalan dergi her hafta Abdülhamiti övmek için çıkıyor. |
İHA Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti Osmangazi İlçe Teşkilatı’nın Danışma Meclis Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu. Türkiye’nin 2002 yılından bu yana çok önemli mesafeler kat ettiğini dile getiren Müezzinoğlu, “Hiçbirimiz 2002 başlarını düşünmek bile istemiyoruz. Aklımıza geldiğinde de sanki bir rüya görmüş gibiyiz. Bir taraftan da başımız yukarıya doğru gözlerimizi hedeflere dikmişiz. 10 yıl önce bir Osmangazi Köprüsü’nün, bir Yavuz Selim Köprüsü’nü, bir Avrasya Tüneli’ni konuşmayı hiç kimse aklından bile geçirmezdi. Çünkü 20 yıldır yapımı bir türlü bitmeyen Bolu Tüneli patates deposu olsun mu olmasın mı, diye çalışılan patates kafalıların yönettiği bir dönemden dünyaya örnek olan projeleri yapan bir yolculuğa çıktık. 15 yıldır cumhurbaşkanımızın liderliğinde dünya ile rekabetin ne olduğunu ve özgüvenini 80 milyon ülke insanı olarak kazandık. Şimdi bizim rekabet gücümüzden korkuyorlar. Bizim yaptıklarımızın karşısında onlara rakip olmamızdan korkuyorlar” açıklamasında bulundu. “Atatürk senin tapulu malın mı?” “Dikkat ederseniz hayırcılar bu milletten korkanlardır” diyen Müezzinoğlu, “Hayırcılar bu millet ve ülke ile ilgili farklı hesapları olanlardır. Hayırcıların hiç biri 80 milyonun hislerini yüreğinde hissedenler değildir. Bu hayırcılar ülkeyi sıradan bir ülke, milleti de sıradan bir millet gören milletin dünya ile yarışta var olmasını yakıştıramayan bir zihniyet. Milleti korkutmaya çalışıyorlar. Onlar milletten korktuğu için herkesi korkak zannediyorlar. Cumhuriyet elden gidecek diyorlar. Milleti korkutuyorlar. Ya cumhuriyetin sahibi, cumhurdur, cumhur. Şu cumhurdan bir günde korkmayın. Cumhuriyet, laiklik, Atatürkçülük elden gider diye korkuyorlar. Ya Atatürk senin tapulu malın mı? Atatürk bu genç cumhuriyetin kurucu lideri. Milletle kurdu cumhuriyeti” diye konuştu. “Millet elini vicdanına koyacak ve cumhurun başkanına yetkiyi verecek” Son viraja geldiklerini anlatan Müezzinoğlu, “Nisan ortasında sandık milletin huzuruna gelecek. Bu sandıkta millet herkes elini vicdanına koyacak ve cumhurun başkanına yetkiyi verecek” şeklinde konuştu. https://twitter.com/milliyet/status/825440815577116672 |
Fatura aylık ödemelerim 2000 ni bulacak.
Çorap almaya korkar olduk .
Almadığımız zamanda pişman oluyoruz diğersi ügn daha pahalı oluyor.
Bi sonu olmalı bu işlerin.