Y

Yüzbaşı
28 Kasım 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
88 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
Y
2 ay
Sistem Güçlendirme
http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-h61m-ds2rev_10
anakart modelim bu.
i5 3330 ram 1333 8 gb
r7 200 ekran kartım var.

sisteme ne gibi güçlendirme yapmalıyım ?
Y
2 ay
sistem güçlendirme hk
Merhaba
http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-h61m-ds2rev_10
anakart modelim bu.
i5 3330 ram 1333 8 gb
r7 200 ekran kartım var.
sistemim çoğu oyunu açıyor ama güçlendirmek istiyorum (240 gb ssd de var)

neyden başlamalıyım sizce ?
Y
2 ay
Ethernet Kartı Hız Limiti
Gigabit internet bağlattım
Masaüstü pcde max 94 mbps alıyorum
Realtek PCIe GbE Family Controller
ethernet kartım 7 senelik

wifi ile telden girince 330 görüyorum
ethernet kartından ötürü mü sorun acaba ?
Y
3 ay
D-Smart 6 gündür internet yok.
6 gündür internetimiz yok başta çalışma denildi binbir kavga ile saha ekibi eve kadar geldi bizlik birşey yok D-Smart port sıkıntısı var onarla görüşün diyor hattı iptal etmek istediğimde cayma ücreti çıkartıyorlar nereye şikayet etmeliyiz direk caymasiz kullanmak için ?
Y
9 ay
Devlet Ne Yapıyor ?
Gerçekten merak ediyorum.Pandemiden beri hangi destekler verildi ?İşten cikarmalar engellenmedi yoksul halka gerçekten yoksul halka para verilmedi elektrik su doğalgaz faturaları otelenmedi gıda yardımı yapılmadi fiyatlara ek vergiler getirildi covid denen baş belası hastalıkta bile yalanlar söylendi olası bulasi 20 katına çıktı .Ben soruyorum gerçekten devlet ne yapiyor ?Yani uzaktan eğitim denildi bir sürü insanın öğretmen öğrenci bilgisayarı yada interneti yok neden yardım edilmedi ?İşçilerden gelir vergisi kesiliyor farkında mısıniz ? Pandemideyiz yahu pandemide bari bu dönem kesmeseniz ?Farkında mısınız ülkede koyulan kuralları kimse takmıyor otobüsler boş deniliyor her gün tıklım tıklım maske mesafeye özen gösterilmiyor denetleyen binde bir ne yapılmaya çalışılıyor ?
Y
11 ay
İnşaat mühendisi
Acil olarak bir insaat muhendisine ev yapımı ile ilgili bir kaç husus sormam gerek forumda yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.
Y
geçen yıl
MHP MV Torpil Skandalı
Y
geçen yıl
Fırsatçı Finansbank.
Dün itibariyle abimin ertelemek istediği krediye 3 ay için resmen 1300 TL isteyen banka mi olur ?
Altı üstü 1000 TL aylık ödemesi var kendisi öğretmen ve aldığı maasi okulu yarı yarıya kesiyor ben onun kredisini ödeyeceğim lakin Finansbank in yapmış olduğu bu fırsatçılık asla kabul edilemez.
Y
geçen yıl
Özel hayatın gizliiği
Merhabalar herkese;
Firmalar artık bu denli alçaklaşmaya başladı.
Bugün kardeşim telefonla arayıp çalıştığı yerde (güvenlik ) mobasının içerisine sesli ve görüntü kaydeden kamera yerleştirdiklerini ve yerleştirdikten sonra 2 saat sonra eline savunma vermişler telefondan video izliyor diyE :)
buna mı güleyim yoksa uzaktan izleme operatörünün konuşması ses kayıt etmesine mi ?
şimdi uzaktayım görev gereği,bu durum etik midir yasal mıdır,var mı bu konularda bilgili olan arkadaş ona göre savcılığa gidip syç duyurusunda bulunmasını isteyeceğim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.