E

Er
01 Ocak 0001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
72 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
geçen yıl
HUAWEI MateBook 13 2020 AMD-8+256GB
Herkese hayırlı günler dilerim. Arkadaşlar üniversite okuyorum. Video izlemeyebileceğim, çok sayıda sekme açabileceğim, office programlarını rahatça kullanabileceğim bir bilgisayar arıyorum.https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-matebook-13-amd-256gb . Bu linkteki bilgisayarı ortalama 4550tl'ye alabiliyorum. Sizce değer mi yoksa yakın fiyatlarda daha iyisi var mı ? bu konularda çok bilgisizim, tecrübelerinizden ve bilginizden faydalanmak istedim. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.
E
geçen yıl
Askere gitmeli miyim?
Arkadaşlar bu sene mezun oldum bir öğretmenlik bölümünden. Ancak kpss çalışmadım. Önümde iki seçenek var, birincisi Kpss çalışmak bir sene, ikincisi Askere gidip bir sene daha kpssyi ertelemek. Şimdi kafamda şu soru var, eğer bir sene çalışıp atanırsam askerlikten muaf olma durumum var mı, yoksa illa 6 ay yapacak mıyım. Bilgisi olan arkadaşlarımın yardımını bekliyorum.
E
geçen yıl
Berberlerin aşırı zam yapması
Arkadaşlar randevu alayım dedim sürekli gittiğim yerden, 15 lira zam yapmışlar 50 TL olmuş. Sizin berberlerde durum nedir? Tek kullanımlık malzemeler alınmış o yüzden fiyat artışı olmuş.
E
geçen yıl
Evdeki tesisat patladı
Arkadaşlar su tesisatında garip bir sorun var. Mutfakta boruların birinden su geliyor ama nereden geliyor anlamıyoruz. Bugünde banyoda çamaşır makinesine takılan musluk patladı genel vanayı kapatmak zorunda kaldık. Kiracı olduğumuz için tesisatçı çağırmak bize mi düşüyor yoksa ev sahibi mi yapacak. Cevapları bekliyorum.
E
2 yıl
Hamsterlar neden koşar
https://www.youtube.com/watch?v=kGOTIt2wJXs&feature=youtu.be bilgisi olan açıklayabilir mi? Başka bir hayvanı koysan gidip orada koşmaz öyle
E
2 yıl
Driver Booster
Arkadaşlar laptopu bu uygulama ile driver güncelleyeyim dedim klavye çalışmamaya başladı nasıl düzeltebilirim
E
2 yıl
Laptopun tuşları çalışmıyor
Driver booster ile güncelleme yaptım sonra klavye çalışmadı arkadaşlar yardımcı olur musunuz nasıl düzeltilir
E
2 yıl
Hiç çekiliş kazandınız mı?
Arkadaşlar soru açık. Katıldığınız çekilişlerde hiç ödül kazandınız mı?
E
2 yıl
Corona virüsü bir sosyal deney mi ?
https://www.youtube.com/watch?v=2edLSv54q98&feature=youtu.be
İnanılmaz mantıklı konuşmuş. İzlemenizi tavsiye ederim.
E
2 yıl
Sakal nasıl çıkar?
Arkadaşlar öncelikle genetik değil. Kardeşim 2001li IŞİD militanı gibi sakalı var. Ben 23 yaşındayım sakallarım çok seyrek ve çoğu yerde yok. Ne yapmalıyım bu sakalı nasıl çıkartabilirim destek lütfen
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.