M

Er
25 Haziran 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
22 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
2 yıl
Altyapı Var Ama Gözükmüyor
İyi günler. Oturduğum binada TT'nin altyapısı var. Ama gözükmüyor. Altyapımı kontrol ettiğimde bütün siteler + müşteri hizmetleri dahil altyapının olmadığını söylüyor. Geçen hafta kontrol ettiğimde süreki bi' var bi' yok gösteriyordu. Şimdi hiç altyapı yok göstermiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
M
3 yıl
Airfiber kullananlar
İyi günler. Öncelikle binamda port yok. Baya bir zaman bekledim ama gelmedi. Sonunda üst katımıza biri taşındı ve o da aynı problemi yaşadı. En sonunda bu airfiber sistemini kurdurtmuş. Benim de aklıma yattı bu. Kullananlar varsa performansı nasil? Fikirlerinizi belirtebilir misiniz?
M
3 yıl
Altyapı Sorunları
İyi günler. Bundan 2-3 ay önce internet bağlatacaktık. Altyapımı sorgulattığım zaman hiçbir sorun çıkmıyordu. Ondan sonra bir gün tekrar kontrol ettiğimde bizim binada 2-3 daire dışında hiçbirinde altyapı göstermemeye başladı ama altyapı gösterenlerde port sorunu yoktu. Sonra bayağı bir zaman bekledim ama sorun düzelmedi. Sonunda Twitter'dan TT ceosuna mesaj attım ve beni özel müşteri hizmetlerine yolladı. Sorunu onlara da anlattım. Ondan sonraki gün düzelmişti sorun ancak yine bir sorun çıktı. Bu sefer de port sorunu çıkmaya başladı. ADSL'de de VDSL'de de port sorunu var. Acaba sorunu anlatsam tekrar düzeltirler mi? Port sorunu olduğu için belki bunu düzeltemezler diye düşünüyorum.
M
3 yıl
Altyapı yok sorunu
İyi günler. 1-2 ay önce altyapimi kontrol ettiğimde hiçbir sorun çıkmıyordu. Ama şu anda sorgulattığımda altyapı yok sorunu alıyorum. Belki sadece bende böyle bir sorun vardır diye düşünerek diğer daireleri de kontrol ettim. 5 tane daire dışında hepsinde altyapı yok diyor. Şuan sanırım internet olmayan bi biz varız apartmanda. NetSpeed'e sordum direk evrakları gönderin biz baglariz dediler. Bu altyapı yok sorununu düzeltmek için de telekomdan BBK hız tanım talebinde bulunursanız sorun düzelir dediler. Böyle yaparsak sorun düzelir mi?
M
3 yıl
Turknet Altyapı Sorunu
İyi günler. Turknet bağlatmayı düşünüyorum ama sitesinden yaptığım sorgulamada "Adresinizde sadece fiber hizmet kullanılabilmektedir. Bu sebeple başvurunuzu alamıyoruz." diye hata çıkıyor. Oysaki bizim apartmanda sadece VDSL ve ADSL var yani fiber yok. Müşteri hizmetlerini aradım. Onlar da bana apartmanda boş port yok bu yüzden böyle bir hata alıyorsunuz dediler ki apartmanda boş port da var. Diğer firmalarda hiçbir sıkıntı çıkmaz iken Turknet böyle bir sorun çıkarıyor. Aynı sitede bulunduğumuz karşı apartmanda hiçbir sorun çıkarmadan sorgu yaparken bizim apartmanda böyle saçma bir sorun çıkartıyor. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı?
M
3 yıl
Yeni Fiyatlardan Sonra Netspeed'e Geçilir Mi?
İyi günler. Netspeed'e geçmeye karar vermiştim ancak fiyatlar arttı. Bu yeni fiyalardan önce Netspeed'in 35mbps'lik paketine geçecektim. Ama yetişemedim. O paket 66TL'den 76TL'ye yükseldi. Sizce hala alınabilir mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.