A

Yüzbaşı
01 Ekim 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
357984 Gün Cezalı
356802 gün 13 s. 58 dk.
Gönderiler Hakkında
A
3 yıl
K20 Pro/ Premium edition 60fps kamera kasma sorunu
Elimde iki telefon da var ikisi de 8gb ram'e sahip cihazlar malumunuz birinde sd855 var diğerinde sd855+. Ama delireceğim bu iki telefonu da hem miui 10 hemde miui 11'de (çin romu) denememe rağmen ikisininde 1080p 60fps'te videolarında stuttering sorunu oluşuyor.

Ya bakın 4k60fps'ten bahsetmiyorum 1080p, üstelik hem eis açık hem kapalı denedim ama sonuç değişmiyor. Ben iphone'daki gibi tamamen kusursuz bir 60 fps beklemiyorum (ki neden beklemeyeyim, içinde son teknoloji donanım var) ama en azından bu kasmalar çok daha saliselik olabilir, veya ne bileyim çok arada olabilir. Ama bir videoyu çektikten sonra izlemeye başladığımda daha 2-3. saniyede yarım saniyelik kasmalar baslıyor, fps sanki 60'tan 20 lere düşüyor. Bunu aydınlık ortamda da karanlık ortamda da denedim ama hepsinde illaki oluyor ve bu gözüme aşırı çok batıyor.

Bir yardım edin beyler bana ya, acaba farklı bir rom falan mı kursam (o işlere de hiçgirmek istemiyorum ama), gcam gibi onun video versionu olun bir uygulama falan mı indirsem eğer varsa.
Yani yazılımsal desem, nasıl bir yazılım var ki 8gb ram'e sd855+'a rağmen hala sık sık stuttering'ler olabiliyor bu telefonda aklım almıyor. Telefon sıcak falan da değil kullanırken, gayet normal seviyedeyken çekiyorum videoları.
A
3 yıl
Bu soru nasıl çözülüyor beyler
Yarın 9'a giden kuzenime mat anlatmam lazım ama bu tarz soruları (en azından bu soruyu) nasıl çözebileceğimi tam olarak bilmiyorum. Soruyu doğru çözdüm ama daha basit ve belli taktiklerle çözülüyordur bu muhtemelen.

< Resime gitmek için tıklayın >
A
3 yıl
Anlıkları Alalım [Ss'li]
A
3 yıl
Beyler çok kötüyüm gelin
Ulan gece gece bi yemek söylim dedim, yemek sepetinde joker indirimi çıktı pilavcıdan. Baktım 14.50 liraya 300 gram pilav artı ayran var, birde 28 liraya özel menü gördüm 4 çeşit pilavın olduğu onun da yanında ayran vardı, ben extradan bir tane daha aldım 30 liraya tamamlamak için. Neyse 20 liraya 4 tane pilav söylemenin heyecanıyla hiç düşünmeden siparişe bastım ve sipariş eve geldiğinde büyük bir şok içerisine girdim. Poşetin içinden 1 tane pilav kutusu ve 1 ayran çıktı, 4 çeşit özel menü yazan yerin yanında parantez içinde 400 gram yazıyormuş görmedim. Yani 1.2 Kg pilav beklerken 400 gram pilav geldi, ayrıca 2 ayran söylemiştim ama onu da 1 tanesini yollamışlar. Resmen hayatımın kazığını yedim bugün çok kötü hissediyorum intihar etmek istiyorum.
A
3 yıl
Daha beynin nasıl çalıştığını bile tam olarak bilmeden
Bilimsel olarak hiçbir araştırma yapmadan, elinizde bir bilimsel veri dahi olmadan kendinizce bir iki akıl mantık yürüterek özgür iradenin varlığını nasıl savunabiliyorsunuz.
A
3 yıl
.
.
A
3 yıl
Geceye Bir Şarkı Bırak
A
3 yıl
.
.
A
3 yıl
Bu müzik müzikten anlayanlara gelsin
şaka şaka hepinize gelsin ayıp edionuz.

Videoyu izlemek için tıklayınız
A
3 yıl
Bu müziği bilen var mı?
Bu müziği bilen var mı, bir filmde vs. mi çalıyordu ?https://vocaroo.com/i/s1eA4TP0fjp4
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.