M

Çavuş
15 Eylül 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
3 ay
Genç türkcell numara taşıma yardımcı olabilecek var mı
Arkadaşlar iyi günler ben türk telekomdan türkcelle numaramı taşıma istiyorum. Genç türkcell gamer 15gblık paketi almayı düşünüyorum ama hattım babamın üzerine. Müşteri hizmetlerini aradığımda net bir cevap alamadım. Paketin detaylarını okuduğumda faturasızdan faturalıya geçen müşterilerede oluyor diyor yani ben direkt türkcell faturasıza geçsem sonra kendi tc kimlik numaram ile genç türkcelli olsam bu paketi kullanabilir miyim? Bu işin bir yolunu bilen var mı? Şimdiden teşekkürler.
M
geçen yıl
Lenovo IdeaPad 3
M
geçen yıl
En az batarya harcayan tarayıcı
Arkadaşlar sizce hangisi internette edge diyor ama siz ne diyorsunuz
M
geçen yıl
Hızlı şarj hakkında
Arkadaşlar 65w hızlı şarj telefona zarar verir mi? Telefonun şarjını kaç ile kaç arasında kullanırsam en verimli şekilde olur?
Realme7 pro
M
geçen yıl
Oppo Reno 4 3850Tl vatan
Arkadaşlar bu fiyata alınır mı p40lite ile bunun arasındayım
M
geçen yıl
Oppo Reno 4 3850Tl
Alınır mı arkadaşlar bu fiyata vatanda satılıyor şuan
M
geçen yıl
M51 Vs Realme 6 Pro Vs A71 Vs P40 lite
Arkadaşlar sizce hangisini almalıyım. Hepsinin artısı eksisi var . Batarya önemli en azından 1 günü çıkarsa yeterli. Kamera az da olsa önemli WhatsApptan çok görüntülü konuşma yapan biriyim. Lütfen yardım eder misin.
M
2 yıl
Silinsin
.
M
2 yıl
Tahminleri alalım
Elimde 6ay önce aldığım gm9 pro var satmak istiyorum 2yıllık Media Markt garantisi de var telefonun hiçbir sıkıntısı yok tahmini ne kadara satabilirim
M
2 yıl
Yardım beyler bayanlar
Yüzüm çok yağlı hangi maske kremi öneriyorsunuz
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.