S

Çavuş
04 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
15 yıl
Addons lar ve diğerleri
patch den sonra bircok addon un tarihi geçmesi sebebiyle hepsini bugun sildim yeniden yuklemeye basladım.
Şimdi benim için hayati onem taşıyanlar Threatmeter,dpsmeter,auctioneer,cooldown,localization gibi oyun suresinde surekli olarak aktif olarak kullandıgımız addonlar.Yalnız bu bar olaylarınıda değiştirmek istiyorum.3 senedir standart wow action barlarıyla oynuyordum ama artık biraz değişiklik yapayım diyorum.
Onerebileceginiz çeşitli ui ler varsa sizin kullandıgınız haliyle resimli olarak koyarak birde altına ismini yada web adresini yazabilirseniz hem ben kendi adıma yararlanabilirim yada ne bilim bu tur seyler arayanlar bakıp gorebilirler.
addonslardada yardımcı olmak isteyen olursa onlarda tavsiye edebilirler tabi.
Hadi bekleyelim bakalım neler cıkacak
S
15 yıl
mine ve herb olayı
Bu 2 guzide para kırma mesleğinin birlikte çalışması için bi macrodan falan bahsediliyordu zamanında.Arama yapıp bişeyler buldum ama çalışmadı.Tam olarak hatırlayan yada bilen biri varsa hayrına bi yazsın yeni bir para makinesi icat edicemde ^^
S
15 yıl
Hunter Pet i ile ilgili
simdi bi twink hunter kasayım dedim.gittim bi tospa tameledim.arenaya girdim aa ne gorim millet kedi kullanio.kedilerde bash mi ne yapıyor.e o zaman bende kedi tame lemeliyim dedim.yalnız simdi su training points olayı var.baska bi hayvan tamelediğimde dusuk lvl yada yuksek lvl olması farkedermi tp icin.mesela ben lvl 19 dan sonra lvl kasmıcam ama petide lvl 19 olarak tame edersem training pointi olmazmı?olmazsa bişey olurmu?bide kardeşim bulamadım bu rakibi stun yapan kedilerden nerde dir yuvalari bunların ?

edit:bu arada unutmusum Blood elf im yani Horde
S
15 yıl
Jewel crafting
Jewel crafting lvl ini 300 e kadar getirmek bana ne kadara patlar?mining de yok AH dan alacam herseyi.drop itemleri farm edebilirim.server pvp ve yuksek populasyonlu bir server.primal air 30 gold a satılıyor ornek olarak.1000 gold yetermi lvl 300 yapmak için?
S
15 yıl
Bi sorunda benden
Selamlar öncelikle.Umarım yardım edecek biri çıkar.
Soruna gelelim:Benim chat ekranlarım ne yaparsam yapayım yok oluyor.Guild Combat v.s v.s ne varsa bi süre sonra kendiliğinden ekrandan kayboluyorlar.Eğer create ettikten sonra hiç oynamazsam yani General chatin kutusunda dururlarsa sorun olmuyorda aynı anda 2 3 ekrana bakmak mümkğn olmuyor.varmı boyle bir sorun yaşayan yada ne yapılması gerektiğini bilen.Bu arada bu problem patchden once cıkmıstı bende yani yeni patchle ilgili değil cok buyuk ihtimal
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.