B

Teğmen
26 Nisan 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
153 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
B
geçen yıl
Şok marketleri bisiklet ile teslimat siparişi
< Resime gitmek için tıklayın >
Şunu gördükten sonra ne desem bilemedim. Elektrikli bisiklet bile o dolan sipariş çantasını çekemez. Bunun yağmuru var, kar'ı var, trafiği var, kısaca var oğlu var. İş artık sömürü düzenini tamamen geçti, şu yapılan karşısında kapitalizm tövbe ister.
B
geçen yıl
Akp'li kadın fena tökezledi
B
geçen yıl
Reklam engelleme rekorunuz nedir? Rekor [Güncellenecek]
Zaman aralığı olarak pek bir fikrim yok. Ama mobil de ben de durum böyle, sizde nedir?

< Resime gitmek için tıklayın >
B
geçen yıl
Yapı kredi bankası rezilliği [sorun çözülmüştür]
26.10.2020 tarihinde Yapı Kredi bankasının kredi kartı ile PlayStation Network üzerinden 179.99 liralık alışveriş yaptım.
SMS, internet şube bildirimler ve dekont dahil ücretin 179.99 lira olduğu eklediğim resimlerde gözükmektedir.
Tarafımca alışveriş yapılıp, alışveriş provizyon aşamasını geçtikten sonra ücret kredi kartıma 186.67 lira olarak yansıtılmıştır. Yapı Kredi Bankası hariç diğer hiçbir banka'nın kredi kartıyla böyle bir sorun yaşamadım.
Tüm bunlara ek olarak: 27.10.2020 sabah saatlerinde banka'nın sitesi üzerinden şikayet oluşturduğum halde tarafıma dönüş yapılmamıştır.

Bu banka'nın kredi kartını kullanırken dikkatli olunuz. Aynı olayı google play de tl ile alışveriş yaparkende yaşadım.

Provizyon aşamasından sonra kartıma yansıtılan ücret.
< Resime gitmek için tıklayın >
Playstation network ile gönderilen mail makbuzu.
< Resime gitmek için tıklayın >
İnternet şube bilgilendirme bölümünde gözüken ücret.
< Resime gitmek için tıklayın >

Kısa mesaj yoluyla bildirilen ücret.
< Resime gitmek için tıklayın >
B
geçen yıl
Paket dışı internet kullanımını kapatmak
Paket hariç internet kullanılımını kapatmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Hattımı internet kullanımına açmadan önce böyleydi. Şuan paket yoksa ve mobil veriyi açarsam 1mb de kullansam 10 lira kesiyor. Sözde 100 mb hediye ediyor gün sonuna kadar. Bıktım.
B
geçen yıl
Google play'de yayınlanan oyunlar nereye şikayet edilir?
Durumu kısaca izah edeyim, google play'den indirmiş olduğum, harcama yaptığım bir oyunda yaptıkları bakım sonrası oyun içi kredim ikidir sıfırlanıyor. Adamlara ingilizce bilet atıp durumu izah ettiğim halde bana bu harcamayı benim yaptığımı söylüyorlar. Böyle bir şey kesinlikle yok.Yine dün kredi sıfırlanması bir yana, bu seferde oyunda sahibi olduğum klan bir başkasına devredilmiş.Google play, facebook oturum açma geçmişini kontrol ettim. Hiç bir şekilde şüpheli bir durum yok.Oyundaki hesaba play ve facebook dışında kesinlikle başka türlü bir giriş yolu mevcut değil.Yine bilet attım ama pek bir şey çıkacağını zannetmiyorum. (gidişat o yönde)Bunların yaptığı hem müşteriyi yalancı sıfatına sokmak, hemde dolandırıcılık.Bu ahlaksız firmayı google'da nereye şikayet edebilirim?
B
2 yıl
Çanak anten ve elektrik üzerinden internet 90Mbit down 50Mbit up
Bugün youtube'da gezerken gördüm, adamlar çok güzel bir sistem geliştirmiş.
Çatıya bir çanak anten koyuyorsunuz, 20 katlı binanın en alt katında bile olsanız elektrik şebekesi üzerinden internet alabiliyorsunuz.

Videoyu izlemek için tıklayınız
B
2 yıl
Sony orjinal batarya nereden alınır?
Arkadaşlar konu başlıkta belirttiğim gibidir, orjinal batarya almak istiyorum. İnternette ne kadar aradıysam farklı güvenebileceğim bir satıcı veya internet sitesi bulamadım.
Bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.
Teşekkürler.
B
3 yıl
Bazı kanallar ücretli mi oldu?
Merhaba arkadaşlar. National, Discovery, TLC ve bir çok kanalı açmaya çalıştığım zaman "kanal abonelik paketiniz kapsamında değildir" diye mesaj ile karşılaşıyorum.
Sanırım sorun uydu alıcısında yada kartta. Çünkü bedava olan bazı yerel ve ulusal kanallarda da aynı mesaj ile karşılaşıyorum. Bilindik kanallar show star ve benzeri bunlar açık ve izlenebiliyor.
Emin olmak için konu açma gereksinimi duydum. Ona göre arıza kaydı bırakacağım. Bilgilendirirseniz sevinirim, teşekkürler.
B
3 yıl
Biraya ve Umreye zam gelmiş.
Biraya ve Umreye zam gelmiş, Umre ücretleri Suudi Arabistan riyaline endekslenmiş. Sigaraya ve diğer alkollü içeceklere zam yakın gibi gözüküyor.
< Resime gitmek için tıklayın >

Google de "Umreye zam" diye aratınca çıkan ilk ilgili haber sitesini veriyorum.
http://www.diken.com.tr/umre-ucretlerini-suudi-riyaline-endeksleyen-diyanetten-yuzde-60a-yakin-zam/
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.