L

Er
24 Nisan 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
62 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
2 yıl
Yazılımdan para kazanmak
Amacım çok para kazanmak değil. Günde 4-5 saat çalışıp 50tl gibi bi para kazansam yeter ek gelir olsun diye. C,C++, python ve java biliyorum ingilizcem de var önerebileceğiniz bi çalışma tarzı var mı ?
L
2 yıl
Genotropin
Arkadaşlar genotropin reçetesiz alınabiliyor mu?
L
2 yıl
Bilge adam reisin savaş cebeciyi affetmesi doğru bir karar mı
Bildiğiniz üzere bilge adam reis dün attığı videoda savaş cebeciyi affettiğini açıkladı. Sizce bu doğru bir karar mıydı?
L
2 yıl
Getir 30/20 hesap kontrol
Getir 30/20 yollamış bi kontrol edin isterseniz


< Resime gitmek için tıklayın >
L
2 yıl
Laptopum ssdyi görmüyor
Elimde hp 15-bs017nt markalı laptobum var. 240GB Kingston sata3 ssd aldım. Takıyorum ssdyi ama bilgisayar görmüyor sorun ne olabilir ?
L
3 yıl
Diskler arası veri aktarımı
elimde bi hdd var ve 30gb civarı dosyam var yeni bir ssd aldım bu yeni aldığım ssdye win8 kurmak ve hdd deki dosyaları aktarmak istiyorum kurulumu bir şekilde yaptığımı varsayalım dosyaları nasıl aktarabilirim ?
L
3 yıl
Ssdye sıfırdan işletim sistemi kurma
laptopumda hdd vardı şimdi ssd aldım ssdye baştan windows 8 kurmak ve eski diskimdeki bazı dosyaları aktarmak istiyorum bunu nasıl yaparım ?
L
4 yıl
Sizce bu durumdan sonra ne yapmalıyım?
Öncesinden 10-15 kilo civarı verdiğim için formum biraz kötü. 2.5 aydır felan spora gidiyorum yeni başladım şuan durum böyle. Zayıf olmama rağmen karın ve göğüste hâla biraz yağ var. Sizce Bu durumdan sonra ne yapmalıyım? Cut mu yapayım yoksa bulk mu?
Boy : 170
Kilo : 68
Yağ oranı : %17 ( İnternetten bakıp aldığım ölçülere göre)
Yaş : 17
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
L
4 yıl
Irregular bilgisayar mühendisliği okumak
Sizce irregular bilgisayar mühendisliği okunmalı mı avantajları ve dezavantajları neler okuyanlar varsa bilgilendirebilir mi?
L
4 yıl
İngilizceyi nasıl geliştiririm
Arkadaşlar bu sene üniversiteye başladım ve hazırlığı yarım dönemde bitirdim. İrregular olmamak için bu dönem dondurup seneye bölümüme başlayacağım fakat arada yaklaşık 8 ay gibi bi boşluk var ve benim beynim çok iyi çalışmıyor 2 gün birşeyi kullanmasam unutuyorum. İngilizceyi 8 ay boyunca nasıl unutmam hatta biraz da geliştiririm?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.