M

Yüzbaşı
23 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
43 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
M
11 ay
Q90R kumandası Q80R ye uyumlu mu? Evet uyumlu.
Arkadaşlar q80r kullanıyorum. Kumanda bozuldu. Q90r nin metal kumandasından almak istiyorum. Uyum sorunu olur mu?
M
3 yıl
Ev taşıma sonrası internet nakil sorunu
Arkadaşlar herkese selamlar.

Kasım ayında yalın hipernet 50 mbps ye kadar 50gb akn li internet bağlattırdım 70 tlye, 2 sene de sözleşme yaptık. Yeni eve taşındım taşındığım yerde fiber varmış bundan dolayı nakil yapmak için paket değiştirmeleri gerekiyormuş yeni tarifelerde 24mbps 96 tl ye veriyorlar.

Böyle bir saçmalık böyle bir hukuksuzluk olabilir mi? Bana 2 sene bu fiyattan hizmet sunmayı taahhüt ediyor ama nakil için paket değişikliğine zorluyor. İptal edin kapatın interneti diyorum 780 lira cayma bedeli çıkar diyor. Ne yapacağız diyorum yapabileceğimiz bir şey yok diyor. Tek taraflı olarak aboneliği feshetme durumu ortaya çıkmıyor mu? Sağlayıcı bana hizmeti sunamıyor.
M
3 yıl
Bu müziği bilen var mı?
Videoda geçen müziği bilen varsa yazabilir mi lütfen? Shazam bulamadı malesef

https://m.facebook.com/watch/?v=10160157687370541&_rdr
M
5 yıl
Kullanım Hakları Sıralama Karmaşası
Arkadaşlar merhaba. Geçen ay turkcell devreden tarifeye geçtim 45₺ olana.

Ancak görüyorum ki kullanım sıralamasıyla bi anlamda oyuna gelmiş oluyoruz. Şöyle ki önceki aydan devreden 4gb internet devrediyor lakin bunu kullanmak yerine bu ay ki 5gb kullanım hakkını kullanıyor. Yani bu ayki 5gb ı bitirmezseniz geçen aydan devreden 4gb ı kullanmıyorsunuz. Eğer 5gb ı bitirirseniz gelecek aya da devreden bir kullanım hakkınız kalmamış oluyor. Bu dakika sms kullanım hakları için de geçerli. Müşteri temsilcisine durumu anlattığımda ezberletilmiş ifadeler dışında bir şey söylemedi malesef.

Bu durum tüketiciyi yanıltmaktan başka bir şey değil. Devreden tarife olmasının hiçbir mantığı kalmıyor bu şekilde. Durumu btk ya da ileteceğim. Sonuç alamazsam cayma bedelini ödeyip operatör değiştireceğim.
M
6 yıl
Nedir Bu Emocanlar Muhabbeti
www.turkcell.com.tr/emocanlar

Arkadaşlar Turkcell'in beklenen kampanyaları gelmeye başlıyor sanırım. Yukarıdaki linkten bakabilirsiniz.
M
6 yıl
1000 tl civarı telefon önerileri
Arkadaşlar 1000 tl civarı önerileriniz bekliyorum. Saygılar.
M
6 yıl
Modem Önerileriniz
Arkadaşlar adsl modem almayı düşünüyorum. P-660HN-F1Z kullanıyorum ancak modem stabil çalışmıyor. Önerilerinizi bekliyorum.
M
9 yıl
Discovery Güncelleme Gelmiş
Arkadaslar yeni guncelleme var. 102 mb. Haberiniz var mi

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
M
9 yıl
Ttnet İyice Tadını Kaçırdı Gezinti Saçmalığı
Arkadaşlar bu gezinti denen şeye nerdeyse her gün hayır diyorum ama sık sık çıkıyor. Yazdığı gibi 30 gün sormaz 4 ay sormaz hikaye. Terbiyesizlik bu yaptıkları. Bunun bir çözümü yok mu? Hayırsa hayırdır daha tekrar tekrar ne diye soruyor anlamıyorum ki

< Resime gitmek için tıklayın >
M
9 yıl
Windows - Uygulama Hatası
Arkadaşlar. Windows 8 kullanıyordum lisanslı. 8.1 in çıkmasıyla birlikte yükledim beğenmedim Windows 7 kurdum. Ve bu resimdeki hatayı almaya başladım

< Resime gitmek için tıklayın >

Dedim heralde kurulumda bir hata oldu, 8.1 e de uygun start8'in beta versiyonu çıktığı için tekrar 8.1 yükledim. Hatayı yine alıyorum şu an 8.1 de. Sistemde sadece FM2013 kurulu
Bundan kaynaklanıyor desem daha önce w 8 yüklüyken hata vermiyordu. Acaba neden kaynaklanıyor olabilir. Şimdiden teşekkürler vereceğiniz cevaplar için
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.