A

Çavuş
24 Ocak 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
A
geçen yıl
1tb Nvme m2 ssd bilgisayara fazla mı geldi
Lenovo ideapad 330-15ıch model bilgisayara 1tb nvme m2 ssd taktım. hata ekranı resmini koyuyorum. Lenovo logosundan sonra hemen bu ekran geliyor. Çalışıyor sistemi de kurdum ama yeniden başlat dediğim de bu hatayı veriyor. Sonra güç düğmesinden kapatıp açtığımda normal bilgisayar açılıyor. Masaüstü hızlıca açılıp ssd üzerinden windowsu boot ediyor. Ama sonra bilgisayar açık kullanılır haldeyken, yeniden başlat dersen bu hata ekranı geliyor. Yada nornal bilgisayarı masaüstünden kapattım. Tekrar güç düğmesine bastım açtım yine hata veriyor. Yani sade güç düğmesinden kapatırsam bi dahaki bilgisayarı açışımda masaüstü ekran gelebiliyor. nasıl çözebilirim lütfen yardım edin:)
< Resime gitmek için tıklayın >
A
2 yıl
Lenovo IP330 81FK005MTX modeline m2 nvme ssd takabilir miyim?
Lenovo IP330 81FK005MTX modeline m2 nvme ssd takabilir miyim? yoksa m2 sata mı takabilirim? en fazla ne kadarlık bi ssd takabilirim sınır var mı? müşteri hizmetleri 256 gb takabilirsin dedi ama nvme mi sata mı takılabileceğini söylemedi opsiyonel dedi. bu veya buna benzer model kullananların tecrübelerini söylerse memnun olurum. takmak istediğim ssd kullanabileceğimi söylerseniz 512 lik alıcam. teşekkürler yanıtlar için
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.