almanyalidoktor - Kullanıcı Profili
Profil Özeti
almanyalidoktor
Teğmen
Bu profil gizli olduğu için bazı detayları göremiyorsunuz.
Üyelik Bilgileri
Katılım Zamanı: 16 Aralık 2017
Mesaj Sayısı: 207
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün
Son giriş tarihi: 5 gün
Arkadaşları 27
Münebbih (Yarbay)
SerKrc (Yüzbaşı)
Starixa (Yarbay)
hanıncipsi (Binbaşı)

» Tümünü Gör
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İmza
< Resime gitmek için tıklayın >
Soft Rock ve Classic Rock Hayranları
Hakkında
Eski sistemlerden bir şey kalmadı. Zira hatırlayanlardan yaşayan yok artık. Her şey muhteşem sınav sistemlerinin oluşturulmasıyla başladı. 3 sınav sistemi varlıkların en arifi, en zarifi olan TMcilere verilmişti. 7'si mahir tercümanlar olan dilcilere... 9 sınav sistemi varlıklar arasında en az rastlanan sözellere bahşedilmişti... Bütün alanlara hükmedecek gücü muhafaza ediyordu bu sınav sistemleri.
Lakin hepsi TMciler, dilciler ve sözeller hepsi ama hepsi kandırıldılar. Mordor diyarında Hüküm Dağı'nın ateşlerinde gizlice yazmıştı Karanlıklar Efendisi MF, hükmeden sınavı diğer alanlara hükmedebilmek için. Bütün zulmünü, kinini ve alanlara hakim olma iradesini kattı bu sınava. HEPSİNE HÜKMEDECEK TEK BİR SINAV. Bütün hür alanlar sınavın gücü karşısında birer birer düştüler.
Ama karşı koyanlar da vardı. TMciler ve sözeller arasındaki son ittifak güçleri MF ordularına karşı yürüyüşe geçerek Hüküm Dağı eteklerinde harp ettiler... Zafer yakındı lakin TYT'nin gücü bir türlü bastırılamıyordu. İşte bütün ümitlerin yitirildiği o 135 dakikada TMcilerden biri BOUN İşletme sevdasıyla AYT silahını çıkardı... Böylece Orta Dünya'nın hür alanlarının düşmanı Karanlıklar Efendisi MF sonunda mağlup edilmiş oldu. -Ufak bi LOTR uyarlaması-
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.