K

Çavuş
24 Ekim 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
468 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
geçen yıl
Felaket yakışıklı bir çocuk dm attı
İzmirli bir çocuk dm attı instagramdan tanışalımmı diyo. Ben kızsızlıktan kafayı üşütmüşüm burada bu gelmiş erkek haliyle bana tanışalımmı diyo. Kafamı duvara vura vura intihar edesim var şu an. Takipçi-takip sayısı da 1000 - 200 civarı. Fake de değil, bir arkadaşım yapmış da olamaz yani. Her fotoğrafı 500 üstü beğeni almış. Allahım bunun kız versiyonunu nasip et.
K
geçen yıl
İnsanların gözünün içine bakamıyorum
Konuştuğum insanın gözlerinin içine bakamıyorum. Gözlerim karşımdaki kişinin burnuna odaklanıyor konuşurken. Nasıl aşarım bunu?
K
geçen yıl
Erkek adam beyaz ayakkabı giyer mi?
Evet soru başlıkta. Siyah ve beyaz arası kaldım hatta bir de üstü siyah tabanı beyaz bir ayakkabı arasında kaldım.
K
2 yıl
Bir tane film vardı
Bir kadın ve bir erkek asker asansörde mahsur kalıyordu ülkede çıkan savaştan dolayı elektrikler mi kesiliyordu birşey oluyordu asansörden çıkmaya çalışıyorlardı. Dış dünya ile olan iletişimlerini telsizle sağlıyorlardı. Hatırlayan varmı filmin adını. Çok aradım karıştırdım film sitelerini ama yok bulamadım.

Bulduk filmi beyler :D

Event 15 - izlemenizi tavsiye ederim, özellikle benim gibi tek mekan filmleri seviyorsanız
K
2 yıl
"Babama aşığım, delirmek üzereyim" diyen kız
https://www.kizlarsoruyor.com/ask-iliskileri/q1565644-babama-asigim-delirmek-uzereyim

Kız bir de 22 yaşındaymış. Vahh vahhh. İçer acısı bir durum.
K
2 yıl
Deprem
iyi salladıkonum: istanbul / yenibosna
K
2 yıl
anakartın mosfeti yandı - garanti? [kabul edilmedi] [B450m s2h]
1 hafta önce sıfır olarak aldığım bir üründü. 3 sene de garantisi var. Şimdi ben bu garanti kapsamında bu anakartı tamir ettirebilir miyim ya da değişim vs olur mu? Anakarta elektrik geliyor ama ateşlemeyi yapmıyor. Cpu pinini çıkarıp yine denedim onda da ateşlemeyi yapmadı. Psu da sağlam başka anakartta denedim gayet güzel ateşliyor.

Nasıl oldu?

Tornavidayla yanlışlıkla (bilgisayar açıkken) anakartın m2 ssd yazan yerindeki o tırnaklara ya da o civarda bir yere dokundurmam sonucunda ufak bir kıvılcım çıktı ve sonrasında da ufak bir duman çıktı. Görünürde fiziksel olarak bir hasar yok mosfette ama ufak bir kıvılcım ve ardından çıkan belli belirsiz dumandan sonra ateşleme yapmamaya başladı anakart.
K
2 yıl
Gençler maaş yerine ünvan tercih ediyor sorusu
Tutarsızlık olan şıkkı işaretledim. Siz ne yaptınız bu soruyu?
K
2 yıl
İngilizce çeviri
"Düşündüğüm şey" in ingilizce yazılışı olarak "The thing that I was thinking" desek olur mu? "What I was thinking" daha pratik ama ilk dediğim şekilde desek anlamda bir bozulma olmaz herhalde diye düşünüyorum. Görüşlerinize açığım.

Edit: "what I thought" da alternatif bir kullanım ama cümle "the thing" ile kurulursa anlamda bir bozulma olur mu olmaz mı bunu merak etmiştim sadece.
K
2 yıl
Allahın belası sürat kargo
10 gündür evden çıkmadan bekledim kargoyu ama bu nalet rezil rüsva kargo şirketi bir kargoyu getiremedi. Ayın 22 sinde yani tam 6 gün önce kargonun dağıtıma çıktığı gözüküyor ama ne gelen oldu ne giden. Ne hikmetse kargonun durumu "dağıtımda" dan direkt olarak "iade sürecinde" ye geçmiş. Ne "teslim edilemedi" ibaresi var ne de buna benzer başka bir şey. Hadi dairenin zili çalışmıyo olsa bile bir kağıt bırakırlar kapıya o da yok ki zillerde de bir sorun yok. Şimdi de kargom geldiği yere geri gidiyor. Bu allahın belası kargo şirketinden uzak durun, uzak durun, uzak durun! Asla sürat kargoya bulaşmayın. Kargoyu eve getirmiyor adamlar!!!!!
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.