M

Yarbay
11 Eylül 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
153 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
8 ay
TurkNet - Türk Telekom Fiber'e Geçişim (11.09.2021 - 24.09.2021) [HIZ SONUÇLARI İÇERİDE]
Yaklaşık 6 hafta önce Türk Telekom dairemize fiber kablo ve sinyal dönüştürücü bağlattı. Bakır hatların amamen iptal olacağını ve tamamiyle fiber altyapıya geçiş yapılacağını söyledi. Personele modem ve kurulumun ne zaman yapılacağını sorduğum zaman ise en geç haftaya Pazartesi modem ve kurulum için gelirler dedi. Aradan 6 hafta geçti, 5 gün önce internetim kesildi ve Online İşlemler Merkezi'nde altyapı çalışması olduğunu gördüm, binada aşağı indiğimde ise bakır kabloların ve internet panolarının tamamen söküldüğünü, yerine ise Türk Telekom'un siyah fiber kutusunun getirildiğini gördüm. Oradaki çalışanlara modemi sorduğumda ise arıza kaydı bırakmam gerektiğini söylediler. Türk Telekom'u aradığımda onlardan hizmet almadığım ve bilgilerime sahip olmadıkları için bana yardımcı olamayacaklarını belirttiler. Online İşlemler'den destek kaydı açtığımda ve modem/fiber konusundan bahsettiğimde ise resmen önceden yazılmış saçma sapan "Hattınızın bulunduğu bölgede altyapı çalışması var" geri dönüşleri alıyorum. İnternet paket değişikliği kısmında bile hattımı Fiber'e çevirme opsiyonu görünmüyor. Acilen bu karmaşanın çözüm bulması lazım, iki firma da birbirinden vurdumduymaz davranıyor.< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
M
4 yıl
MCU Thor (Post-IW) DCEU Superman (JL)
İkisinin de tüm özellikleri bulunmakta, boş bir gezegende yapılacak.


Thor alır diyorum ben.
M
4 yıl
WBH vs Superman
Masum hiçbiri olmayan, boş bir gezegende yapılacak.
Her türlü feat kanıt gösterilebilir, yeter ki canon bir sayıdan alınmış olsun. (Unutmayın, WBH vs Superman)
LET THE SLAUGHTER COMMENCE!


Ben Hulk diyorum.
M
4 yıl
NFSMW 2005 Cutscene sorunu.
Arkadaşlar, NFSMW 2005 indirip kurdum, oyunda başlangıç cutsceneleri olsun, blacklist bioları olsun, yarışlardan önceki cutsceneler olsun otomatik olarak geçiliyor ve hiç görünmüyor. MOVIES klasörü var ve ben bu cutsceneleri VLC Media Player ile açabiliyorum fakat oyunda gösterilmiyor. Bunun sebebi ne olabilir?
M
4 yıl
Aerocool VX-500 AMD HD 6970
Sevgili forumdaşlar Aerocool GT Black Edition 500W kasam var, kasaya 6970 aldım kasa ile birlikte gelen AE-VX500 model PSU'dahttp://prntscr.com/hfx7i0 şu girişler bulunmakta, 6970 8 Pin + 6 Pin istiyor 6 Pin var 1 tane SSD takılı PC'ye boşta 4 pin var ise bunu 8 pin'e kablo ile dönüştürüp kullanabilir miyim?
M
5 yıl
HD7850 için VX-500 güç kaynağı
Bir yakınım ile bahse girdik, ben bendeki Aerocool GT Black Edition ile birlikte gelen 500W VX-500 PSU HD 7850'yi çalıştırır diyorum, o ise çalıştırmanın imkanı yok diyor. Ben her türlü çalıştıracağını biliyorum fakat forumdan kanıt istiyor, parçalar şunlar:


AMD II X6 1100T Black Edition 3.3GHz (Stok hızda, overclock etmeyi düşünmüyorum)
Corsair 2X4GB 1333MHz XMS RAM
(Alınacak olan HD7850, overclock edilmeyecek. Stok hızda kullanılacak)
Asus Crosshair IV Formula Anakart
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.